iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

350.KBS Mladé Stromy

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


22.12.2008 18:12
Autor: Mladé Stromy, Počet přečtení: 854

Mladé Stromy: Členové:Krč,Martys,Nukem,Pepix,Kotyš,Emilek,Dan,Myška,Pegina a Katka.


Naše web.stránka je na www.ms.wbs.cz
Náš email:mladestromy@seznam.cz
Náš klub vznikl:23.srpna 2007
Náš pokřik: Máme rádi přírodu, čistou vodu z potoků, ptactvo,zveř,hory a pláně. Hurá,hurá jdeme na ně! Slunce pomalu zapadá, zapadá dnešní den. Den se sklání, za daleký obzor usíná. Tma přichází jdeme spát.

Jedna z nejlepších akcí 2008

Táboření Hrabenov 2008 prázdniny
Ráno jel Martys do Šumperka nakoupit kuřata a hermelíny.Pepix chystal věci na akci a potom jel na kole do Olšan pomoci Honzovi s věcma.Stavili se cestou v Rudě pro Petra Štastného a jeli k Martysovi a začala akce.

Jako první hráli hru o poklad.Pepix šel domů se převléci za Vinetua a pro Petra Vojtěška.
Petr Vojtěšek dělal zajatce Vinetua spolu s Vinetů a šli k pokladu.
Pepix ho tam svázal jako zajatce a ostatní-Martys,Pert Štastný,Bombička,Honza,Kotyš šli po šipkách k pokladu.Došli k pokladu kde byl Vinetů který střežil poklad a svázaný Petr Vojtěšek u stromu.Vinetů říkal kdo bude se chtět zmocnit pokladu tak dopadne jako on.
Všichni pustili do Vinetua a přivázali ho ke stromu.Osvobodili Petra a porvali se o poklad.
Poklad byl balíček bombónů.Vinetů nenápadně se vyvlékl z lana a utekl.Až už nezbil ani jeden bombón tak si všimli že Vinetů se vyvlékl z lana a utekl po hodině ho chytili a zmlátili.
Potom šel Pepix a Martys naložit hermelíny a kuřata.ostatní si hráli s míčem a s houpací sítí.
Honza odjel domů a říkal že přijede až večer že jedou kopat brambory.Martys a Pepix už jídlo naložili a šli všichni ke studánce pro vodu.Vrátili se a vodu si ochutili sirupem.Petr Štastný šel za dědečkem měl to pát kroků.Mezi tím Pepix dal kuřata na rož.Vrátil se Petr Štastný a přinesl nějaký sirup-citron a maliny.Potom hráli přetahovanou s lanem.Martys dal na rož hermelíny.
Říkal že se to dělá 20minut.Pepix to za 10minut obrátil na druhou stranu ostatní netrpělivě čekali.Někteří i uždibovali.Netrvalo dlouho a bylo to.Kuřata ještě nebyli.Martys přinesl chléb k hermelínům.Snědli to a přijel Honza.Honzovi nenechali.Místo něj to snědl Petr Vojtěšek.
Po dvouch hodinách byli už kuřata už byli ugrilované.Původně jsme měli spát ve třech malých stanech u Martyse na zahradě.Domluvili jsme se že budeme spát v jednom velkým straně krerý má Pepix doma.Kotyš,Honza a Pepix šli ho postavit Pepixovy na zahradu.
Ostatní se pustili do kuřat.Netrvalo dlouho a stran měli postavený.
Potom si šli pro věci k Martysovy.Pert Vojtěšek musel jít domů.Nemohl stanovat s námi.Kotyš,Pepix a Honza snědly kuřata a spolu s ostatními uklidili věci z Martysovi zahrady.Potom si všichni v vzali věci a šli se nastěhovat k Pepixovy na zahradu do stanu.Bombička chtěl jít spát domů a tak šel.Bylo nás tam tedy pět.Honza si vzal sebou na stanování notebook a tak navrhl že si pustíme film.všichni byli za den unavení a tak se nikomu nechtělo vylézat ze stanu.
Matrys zašel domů pro nějaké filmy a Pepix také.Mezi tím ostatní hráli na notebooku hry.
Martys s Pepixem se vrátili.Vybrali si film Harry Potter 5.
V půlce filmu všichni usnuli.Noc byla tichá žádní opilci jako minulé prázdniny.Brzy z rána martys odešel říkal Pepixovy že musí jet do Šumperka něco vyřizovat.Pepix s Honzou byli vzhůru a tak si pustili na notebooku film Sedmou rotu za chvilku se vzbudil i Kotyš.
Petr spal jako zabitý až do 9hodin.Kotyš odešel domů.Honza,Pepix a Petr Štastný šli domů za Bombičkou tam se společně najedli a potom šli na počítač.potom hráli venku hry.Petr už jel domů a tak už nás bylo jen tři.Po hrách šli k Pepixovy na oběd který uvařil Krč.Kaše a karbenátky.Po oběde jeli ještě s Krčem na pole s traktorem.K večeru jel Honza domů a Pepix uklidil stan.A tak to štastně skončilo.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 1x, naposledy 29. ledna 2011 ve 22:54:39, tendruhejvojta


Diskuze ke článku

23. prosince 2008, 16:48
Danek

Hezký článek
22. prosince 2008, 20:17
Delfin

Doufám že vám to nadšení vydrží co nejdéle.
22. prosince 2008, 18:59
Martin19

Dobrý :-) Jen tak dále, doufám, že se rozrůstá SPJF a kluby.
22. prosince 2008, 18:26
Kosta

Tak teda se nám představil jeden fungující klub.
Vložení nového komentáře
*
*
*