iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

30.ročník Kuličkiády

Znak pobočky

Severomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara vznikla v roce 2004 v Ostravě. Tou dobou ji založily tamější aktivní kluby a oddíl (OBS Plameňáci, KBS Pluto, KBS Ostré šavle), které hledaly možnost zastřešení své činnosti.
Za dobu své existence pobočka uspořádala desítky akcí, z nichž některé se staly legendou - Boj o zlatodoly, Po stopách tajemství Uctívačů Ginga, Kuličkiáda či klubařská setkání. Tradičně se pobočka také zapsala jako pořadatel výstav, propagujících Jaroslava Foglara.
V současnosti pobočka sdružuje jak mladé klubaře, kteří připravují aktivity pro děti a mládež v regionu, tak sběratele a letité tahouny činnosti, kteří připravují výstavy a pořádají tradiční akce.

Členem pobočky se může stát každý řádný člen SPJF. Předpokladem, ale nikoli povinností, je bydliště v Moravskoslezském kraji. Přihlášení do pobočky je nutné provést písemně na adresu pobočky nebo meilem.
Člen pobočky může očekávat více informací o dění v pobočce i v celém sdružení. Má také právo spolupracovat na fungování pobočky,

V této zóně se dozvíte nejdůležitější informace o činnosti Severomoravské pobočky SPJF. Webové stránky pobočky se nacházejí zde: www.smp.spjf.cz.

facebook: www.facebook.com/groups/1395269057437330/members

Současné vedení pobočky:

Vedoucí: Ivan Jung - Mexičan
1 zástupce: Tomáš Černecký - Miki
2 zástupce: Vojtěch Kuldan - Pulec

Kontakt:
Email: smp@spjf.cz

Adresa: Ivan Jung, Na Líškovci 7, Ostrava - Přívoz


14.4.2010 20:34
Autor: Sova, Počet přečtení: 1030

V sobotu 10.dubna 2010 se uskutečnil v areálu Hornického muzea Landek v Ostravě již třicátý ročník Kuličkiády.

KuličkiádaPo roce přijelo přibližně pětadvacet soutěžících opět poměřit síly v disciplínách luftbum, rurki, důlek, banka a lahve a pohodovou atmosféru akce narušilo jen počasí, které po několika letech odmítlo na organizaci akce spolupracovat. Kuličkiáda
Podmínkám se samozřejmě rovnala také účast a z těchto důvodů se všechny disciplíny projížděly dvakrát. U stanovišť byli Mexičan, Vítek, Divi, Sova a Maťo.
Poprvé v historii Kuličkám byly k soutěžení povoleny i Kuličkiádaplastové kuličky, protože klasických hliněnek je stále méně.
Vyhlášení výsledků proběhlo pod altánkem u zdejší hospůdky a díky nakl. Ostrov a jiným organizacím byly přichystány i pěkné ceny pro vítěze.
Za deště jsme se všichni rozešli.
Na příští rok jsou plánovány změny v disciplínách, a to především v luftbumu, jehož vítěz si každoročně odváží putovní pohár.


Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 5x, naposledy 2. července 2011 v 19:01:08


Diskuze ke článku

15. dubna 2010, 17:09
Harrybany

Tak už je tu článek...
Vložení nového komentáře
*
*
*