iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Setkání posádek dlouhodobky Isla de Muerta

Setkání klubů Bobří stopy se už nějakou dobu koná pravidelně jednou za čtvrt roku (v létě je nahrazeno táborem). Zde najdete reportáže ze všech již proběhlých setkání.

2.5.2018 04:56
Autor: Sova, Počet přečtení: 477

Autor: Čáp
Pololetní prázdniny a první únorový víkend roku 2018 uspořádali vedoucí dlouhodobé hry Isla de Muerta setkání zúčastněných posádek v Hodoňovicích na severní Moravě. Na setkání se sešlo celkem 18 účastníků, 6 vedoucích a tři návštěvy, mezi které jsem se přidal i já, abych pořídil několik snímků.

Díky pátečním pololetním prázdninám začalo setkání už ve čtvrtek večer a po celý trojdenní víkend tak mohly na salesiánské základně v Hodoňovicích i v okolí probíhat hry s námořnickou tématikou, ve kterých zápolily tři šestičlenné posádky složené z účastníků dlouhodobky. Vlastně šlo také o první přípravu na tábor, který se blíží rychlým tempem - letos bude hned na začátku prázdnin, tedy za necelých 5 měsíců!

Nejbližší železniční stanicí, na kterou přijížděli už od čtvrtka účastníci setkání, byla Baška.
Ne, že by program nebyl dobře připravený, ale zájem byl především o jídlo, které hladovým krkům dávkoval skrze okénko v rohu místnosti kuchař Očihi.
Na vaření se podíleli ale i jiní mistři. Třeba Volta ve vojenském oděvu a kanadách.
Na začátku února je zima, proto se nejvíc událostí odehrávalo okolo rozpálených topenišť. Nejmenší účastníci by se možná vešli i do kamen.
Na setkání jsme zaznamenali také podivné obrázky vytvářené jedním z nechvalně proslulých konspirátorů. Špionážní snímek vyfocený teleobjektivem na displeji jednoho z mobilů má sníženou kvalitu, proto prosíme o shovívavost.
A to jsou oni, piráti z Ostrova smrti. Střezte se jim zkřížit cestu, dostat se do dosahu jejich bambitky nebo pod kudlu.
Vytvořil 2. května 2018 v 04:58:01 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*