iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

A co dál?

21.10.2015 17:43
Autor: Drobek, Počet přečtení: 1449

OK, už jsme určitě všichni dohnali, co jsme během Read Me stihli zameškat ve škole :D. Co teď dál?

1. Dojemné loučení organizátorovo

Chci vám všem poděkovat. Nejen, že mě vyhodnocování bavilo, protože jste se do úkolů pustili vážně naplno. Já jsem dokonce ani jednou nemusela ověřovat, jestli nějaká fotka není stažená z internetu, což se loni i předloni stávalo. Všichni jste byli poctiví a to je jedna z věcí, které mě letos nejvíc potěšily. Budu ráda, když se s vámi budu moct prostřednictvím nějaké soutěže potkávat dál...čtěte víc níže!

 

2. Kde jsou ty ceny jako

Na cenách, obálkách, diplomech a všem dalším právě pracujeme. Během tohoto týdne bychom měli mít odesláno, takže někdy o podzimních prázdninách se můžete těšit a vyhlížet pozdrav od nás ve schránce, ještě že na poště prázdniny nemají. Stále ale ještě nemáme ode všech adresy, tak nám tu vaši prosím vyplňte ve svém profilu tady na Iklubovně, nebo pošlete mailem.

 

3. Jak se vám Read Me líbilo?

Vyplňte anketu zde - díky moc! Zajímá nás, co se nám povedlo nebo ne, co se vám líbilo a co byste udělali jinak. Vítáme všechny nápady, pochvaly i kritiku - rádi na sobě zapracujeme. A klidně se rozepište i sem do komentářů nebo pošlete mail, už vám budeme dokonce i odpovídat, když nepřichází samé odpovědi na úkoly :D.

 

4. Máš aspoň dva dobré kamarády?

Založte si klub a kromě schůzek a výprav nabitých hrami a zajímavými aktivitami se můžete pustit také do dlouhodobky! Je to dlouhodobá hra pro týmy, která se hraje každý rok od října do května. Na našich stránkách vychází úkoly, které jsou těžší a zajímavější než v Read Me, máte na ně víc času a hlavně je plníte za pomoci kamarádů. Hlavní cena je taky bezva - dvoutýdenní letní tábor zdarma pro celý vítězný klub. Nová dlouhodobka začíná právě v těchto dnech, informace se brzy objeví tady na Iklubovně a najdete je i v obálce s diplomem, kterou vám pošleme.

Ještě něco o klubech.

A klubů je plná Iklubovna, stačí zapátrat :)

Vytvořila 21. října 2015 v 17:57:57 Drobek. Upravováno 10x, naposledy 22. října 2015 v 10:40:34, Drobek


Diskuze ke článku

13. listopadu 2015, 16:33
Nancy Blacketová (administrátor)

ceny

Ahoj Jojo, děkuju, diplom jsem dělala já, jsem ráda žes poznala, co všechno tam je, právě o to mi šlo, jsou tam obrázky ke všem knížkám, co bybly letos v Read Me ;)

10. listopadu 2015, 20:23
Jojo11 (přihlášený)

ceny

Jupííí, už to došlo!!! Moc děkuji za hezkou výhru. Jsem moc nadšená. Kdo maloval ten diplom? Je moc krásný. Jsou tam všechny úkoly, které jsem plnila.
10. listopadu 2015, 00:36
Drobek (administrátor)

Ceny

Ahoj Jojo, zásilky jsme poslali, zkus se do schránky podívat ještě zítra a pozítří, snad už tam tvá cena bude :). Pokud se pořád nic neobjeví, prosím napiš, vyřešili bychom to.

9. listopadu 2015, 18:02
Jojo11 (přihlášený)

ceny

Já bych prosím chtěla vědět jestli jste už poslali ceny protože každý den se dívám do schránky anic tam není. prosím napište jestli jste ceny poslali nebo ne.Jojo11
. Děkuji
Vložení nového komentáře
*
*
*