iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

A co dál?

25.3.2014 16:33
Autor: Drobek, Počet přečtení: 1752

Jestli vás Read Me bavilo, je tu hned několik možností, co dál. Dokonce i jestli vám systém úplně nevyhovoval, je tu hned několik možností. A v druhé části článku se dočtete o cenách a možnosti setkat se s organizátory a s dalšími účastníky.

1. Máte aspoň dva dobré kamarády


Založte si klub a kromě schůzek a výprav nabitých hrami a zajímavými aktivitami se můžete pustit také do dlouhodobky! Je to dlouhodobá hra pro týmy, která se hraje každý rok od října do května. Na internetu vychází úkoly, které jsou těžší a zajímavější než v Read Me, máte na ně víc času a hlavně je plníte za pomoci kamarádů. Hlavní cena je taky bezva - dvoutýdenní letní tábor zdarma pro celý vítězný klub. Na letošní africkou dlouhodobku Ukerewe se můžete kouknout na jejích stránkách.

Je na tom super hlavně jedna věc - nemusíte čekat až do října, než začne nová dlouhodobka. Ta letošní totiž běží v etapách, které se vyhodnocují zvlášť, a právě 1. dubna 2014 (za týden) startuje poslední dvouměsíční etapa. Proslýchá se, že bude něčím jiná než předešlé etapy, bude speciální :) Tak sledujte dlouhodobku!


Ještě něco o klubech.


A klubů je plná Iklubovna, stačí zapátrat :)


2. I bez kamaráda to jde

Ke konci letošního Read Me mně bylo ještě víc než loni líto, že musím hodnotit tolik odpovědí narychlo a přísně, nemůžu se o tom s vámi pobavit nebo aspoň odpovědět na každou, která se mně líbila. Je tu ale možnost, jak to změnit:

Pro všechny z vás, kteří nechtějí skončit se zajímavými úkoly, které vás prověří po všech stránkách, je tu šance! Akčním jednotlivcům se u nás říká "stopaři" - no a i těmto stopařům, kteří s námi komunikují na dálku hlavně přes internet, ale někteří třeba i dopisy, máme co nabídnout.

Jako stopaři můžete dál zkoušet své schopnosti a poznávat pořád něco nového a zajímavého prostřednictvím úkolů a námětů speciálně pro vás. Základem je to, že nás být akční baví, proto se už nesoutěží o drahé ceny, ale jde hlavně o zážitky, zábavu a kontakt s dalšími kamarády na stejné vlně po celé republice. Hodnocení úkolů a celé stopaření už neprobíhá tolik hromadně neosobně jako u Read Me, což je fajn :)

Proto - koho tato možnost zaujala a chce vědět víc, napište na readme@spjf.cz, že na to máte a uvažujete o tom stát se taky stopařem. Těšíme se!Ceny a srazy

Letos jsme tak trochu zapomněli na nějaký článek o cenách - ale zdá se, že to nikomu z vás nevadilo :) Hlavní cenou je tedy čtečka elektronických knih. Dám vám sem obrázek té loňské (jakmile se dostanu ke svému počítači; mám ji totiž taky a je moc dobrá), ale zjistila jsem, že už se tento typ (Pocketbook 613 Dark Grey) neprodává. Pro vítěze to znamená, že nejspíš obdrží nějaký lepší model :)
Ostatní až do patnáctého místa se mohou těšit na knihy, komixy, předplatné našeho časopisu a další ceny. A každý, kdo splnil aspoň jeden úkol, obdrží obálku s diplomem a překvápkem.

No a poslední z letošních novinek - napište nám určitě každý svou adresu! Nejen kvůli tomu, abychom každému, kdo splnil aspoň jeden úkol, poslali obálku s diplomem, ale abychom se podívali, zda existují nějaká centra, kde bychom se mohli setkat s těmi z vás, kteří budou chtít. Zatím je jisté, že jeden z Read Me srazů se bude konat určitě v Uničově, odkud je hodně hráčů. Čekejte krátké setkání o víkendu, zajdeme na procházku nebo do cukrárny a můžeme probrat celou soutěž - úkoly, zážitky z plnění, vaše nápady i připomínky.

 

Chceš se na něco zeptat? Napiš to do komentářů k článku :)

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

4. dubna 2014, 18:28
Zeecko (přihlášený)

Změna data

mě by změna data nevadila
3. dubna 2014, 23:23
Drobek (administrátor)

Změna data

Ahoj, psala jsem vám z Uničova e-mail před pár dny, že by se mně hodilo přesunout sraz na příští neděli, pokud by vám to nikomu nevadilo. Za to tam pak s vámi taky budu klidně do večera :) Berete?

3. dubna 2014, 20:54
Zeecko (přihlášený)

sraz

Mně by se sraz hodil v sobotu tenhle týden, a to kdekoli. A byl bych tam klidně celý večer, hlavně, když bude o čem kecat...
28. března 2014, 20:40
MÍNA (přihlášený)

Sraz Read me

To je super , že bude tady . Už se těším :D
28. března 2014, 14:04
Drobek (administrátor)

Read Me sraz

Sraz v Uničově, jak jsem už psala některým na chatu, by proběhl nejspíš o víkendu 5.-6. dubna 2014. Jakmile dorazí většina vašich adres, uvidíme, zda se podíváme ještě za dalšími hráči, to by mělo být vyřešeno v průběhu příštího týdne.

Zatím klidně pište vy z Uničova a okolí, jestli byste se zúčastnili a kdy, na jak dlouho a kde by se vám to hodilo. My se můžeme přizpůsobit téměř čemukoliv :)

25. března 2014, 20:30
Zeecko (přihlášený)

sraz v Uničově

A kdy by se tento sraz konal?? Určitě bych se totiž zúčastnil. A o to stopaření mám taky zájem...
Vložení nového komentáře
*
*
*