iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Youtubeři z nás nebudou, ale také jsme sportovali

24.8.2017 23:55
Autor: Menhart, Počet přečtení: 658

Úkoly do soutěže Bobří stopy nebyly snadné, ale čtenářské kluby Mladého hlasatele si s nimi vyhrály. Vznikly tři filmy ze Stínadel a mohlo toho být více, kdyby náročný program minulých dní, nepročistil naše řady.

Dnešní čtvrteční den jsme byli jen v klubovně a na hřišti. Začínali jsme šifrou (pila, tečkovaná, kolečková a vtom ještě morseovka) a obvyklými dobrovolnými úkoly pro získání ulčovek.


Z 16 dětí přišlo jen 11 dětí - chybí zhnisaný palec, novolnost, únava a stesk po kamarádovi, ale kluby Dobrodruzi a Rychlé střely byly kompletní s 4 členy. Foresti a Jestřábi byli po 2 a po 1 členu.

Před nástupem jsme se dívali na seriál Záhadu Hlavolamu díl 3. Pak jsme dělali Bobříka mrštnosti, míření a také panáčky a kulisy k mini filmům s Rychlými šípy.

 

K obědu jsme se dívali na další díl Záhady hlavolamu, abychom si jídlo užili pěkně v klidu. Na konec jsme dělali filmy a skákali přes lano. Tajlór nas taky učil azimut a práci s busolou. Ještě jsme opět zkoušeli lakros.

Moc se nám dnešní den líbil.

Skoro každý den jsme viděli na našem táboře největší letadlo světa, které lítá denně do Prahy. Společnost Emirates létá s A380 a trasa k letišti Václava Havla vede kousek nad klubovnou. Koukněte na toho obra.

                                                           Napsal Honza Dvorský.
 
Fotky zde.

 

Toto jsme vyráběli (kanál z YouTube): 


Videa z našeho tábora jsme umístili na náš nově vytvořený táborový profil na facebooku, tak se všichni zájemci přihlaste k odběru ZDE

Vypadá to, že budeme zde něco dávat i během roku. :-)


F

Vytvořil 25. srpna 2017 v 00:20:15 Menhart. Upravováno 8x, naposledy 13. září 2017 v 17:35:29, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*