iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

5. den - závěr 1. běhu tábora

12.8.2016 21:22
Autor: Menhart, Počet přečtení: 1026

Obrázek ke článku 5. den - závěr 1. běhu táboraDnes byl poslední den tábora, a tak jsme šli  k Čimickému rybníku, dělali jsme vyhodnocení hry, kterou jsme hráli celý tábor. Bylo to něco jako orientační běh a také jsme opékali vuřty.

Dnes jsme šli hned ráno k Čimickému rybníku, kde jsme měli složit příběh a vymyslet něco pro ostatní kluby. Potom jsme po dvojicích šli plnit úkoly a došli jsme až na mýtinu. Odtamtud jsme opět šli k dalšímu stanovišti, kde jsme počkali na zbytek klubu. S naším klubem jsme šli až dolů do lesa, kde jsme po klubech šli až k pokladu, který jsme nenašli. Pak jsme šli k ohništi, kde jsme opékali vuřty. Nakonec jsme šli ke klubovně, kde jsme udělali vyhodnocení a pak už šel někdo domů.

Zapsala Anežka

 

Děkuji Anežce zápis. Ten se pokusím v průběhu víkendu doplnit o fotky a možná i nějaké své postřehy a vysvětlkení, proč jsme asi dnes nenašli poklad. Nyní už to nezvládám - u počítače usínám.

 

Ten, kdo nikdy nespí - ano, je to google - udělal z posledních dnů nějaké filmy a animace, Tak zatím koukněte na ně.

 

 

Ostatní "dny" najdete v zápisech jednotlivých dnů...

Google si to vybírá z našich fotek a filmů sám (vše točeno jen na mobil) a vůbec nemám potřebu to nějak upravovat. Dělá to určitě automaticky, ale dá se na to dívat a snad to vypovídá o tom, že jsme si ten tábor opravdu užili.

 

Moc vám za to s Tajlorem děkujeme. Na týden naše zápisy 1. běhu na iKlubovně schováme, abychom nepletli děti a rodiče 2. běhu, který začíná již v pondělí.

Spoustu jsme toho tento týden nestihli a snad to zrealizujeme s další partou dětí. I těch míst na výlety jsme měli vybráno (podle našich přísných kritérií) více, tak pokud chcete přijít i na další běh našeho tábora, nebude to tábor stejný. Snad konečně poklad najdeme. :-)

 

S Tajlórem jsme založili náš turistický oddíl v roce 1982 a veřte nám, prosím, že se nám taková věc, kdy nenajdeme poklad při závěrečné hře, stala poprvé.

Za týden tam budeme kopat znovu. Určitě tam někde je... Zakopávali jsme ho tam již 9. dubna.

 

Hezký zbytek léta všem přeje     Menža

 

Vytvořil 12. srpna 2016 ve 21:59:51 Menhart. Upravováno 4x, naposledy 14. srpna 2016 ve 21:19:17, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*