iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Stínadelská ulička ožila

Pražská  je nejstarší činnou pobočkou SPJF, její vznik se datuje do roku 1993.
Aktivity pobočky jsou směřovány především na šíření odkazu Jaroslava Foglara a propagaci jeho díla a pedagogických metod pro práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Tyto aktivity jsou zaměřeny směrem k nejširší veřejnosti. Pobočka se soustředí na badatelskou, ediční a publikační činnost, na kulturní a společenské akce, výstavy, besedy a tématická setkání, na sportovní pohybové aktivity, na pořádání soutěží a akcí pro děti a mládež. Pobočka je iniciátorem foglarovských informací v hromadných sdělovacích prostředcích a spolupracuje na výstupech v tisku, rozhlase, televizi a na internetu.
Na své výroční schůzi 10. 11 .2018 se Pražská pobočka rozhodla používat své logo, které vytvořil v roce 2002 výtvarník Vladimír Pechar - Pluto.
 
Vedení pobočky (od 10. 6. 2023)
Vedoucí pobočky: Milan Lebeda - Alpín
Zástupce: Martin Rosol - Divočák
Zástupce: Petr Molka - Best
 
Kontakt:
Pražská pobočka SPJF
Adresa (korespondenční): Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5
 
Email: pp@spjf.cz

 

 

21.12.2005 14:21
Autor: Krizmen, Počet přečtení: 995

Tajemné místo u kostela sv. Haštala bylo i letos svědkem tradičního foglarovského svátku VEČERA SVĚTEL, každoroční závěrečné akce pražské pobočky SPJF.

Letošní "Večer" připravili opět Best s Alpínem a kromě tradičního svíčkového kruhu se letos účastníci odebrali do uličky, která snad již brzy ponese foglarovské pojmenování, zahráli si pátrací hru, do svého cancáku mohli získat nové razítko a do peněženky záhadnou minci.
Vyhlášeny byly také výsledky pátrací hry Hledáme Rychlé šípy (letos se skrývali na střeše domu kavárny Slávia poblíž Národní třídy).
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

1. ledna 2006, 00:31
MVBobr

Novoroční pozdrav Vám z jihu Moravy zasílá MV Bobr. Přeji pobočce úspěšný rok 2006 a superinformace na Bohouškovi!
Vložení nového komentáře
*
*
*