iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Pražská pobočka SPJF pokračuje v činnosti bez právní subjektivity

Pražská  je nejstarší činnou pobočkou SPJF, její vznik se datuje do roku 1993.
Aktivity pobočky jsou směřovány především na šíření odkazu Jaroslava Foglara a propagaci jeho díla a pedagogických metod pro práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Tyto aktivity jsou zaměřeny směrem k nejširší veřejnosti. Pobočka se soustředí na badatelskou, ediční a publikační činnost, na kulturní a společenské akce, výstavy, besedy a tématická setkání, na sportovní pohybové aktivity, na pořádání soutěží a akcí pro děti a mládež. Pobočka je iniciátorem foglarovských informací v hromadných sdělovacích prostředcích a spolupracuje na výstupech v tisku, rozhlase, televizi a na internetu.
Na své výroční schůzi 10. 11 .2018 se Pražská pobočka rozhodla používat své logo, které vytvořil v roce 2002 výtvarník Vladimír Pechar - Pluto.
 
Vedení pobočky (od 10. 6. 2023)
Vedoucí pobočky: Milan Lebeda - Alpín
Zástupce: Martin Rosol - Divočák
Zástupce: Petr Molka - Best
 
Kontakt:
Pražská pobočka SPJF
Adresa (korespondenční): Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5
 
Email: pp@spjf.cz

 

 

11.6.2023 20:04
Autor: Krizmen, Počet přečtení: 113

10. června 2023 jsme se v pražském Skautském institutu - Rybárna sešli na IX. výroční schůzi členů Pražské pobočky SPJF.

Po dramatickém období nečinnosti, kdy byla pobočka prakticky bez vedení (z 3 členů vedení odstoupili dva, poté, co odmítli svolat výroční schůzi) jsme se (přítomní členové pobočky) na výroční schůzi po náročném jednání usnesli, že se pokusíme o restart pobočky. Hostem jednání byl předseda SPJF Vojtěch Hanuš, kterého jsme zvolili jako osobu nestrannou jednomyslně jako ověřovatele zápisu a usnesení. Zvolili jsme nové vedení pobočky, které se pokusí o její restart v jiné podobě a s pozměněným programem. Zároveň jsme rozhodli o tom, že naše další činnost bude bez právní subjektivity a domluvili se, že nejpozději za rok se znovu sejdeme a rozhodneme o dalším osudu pobočky.

Podrobnosti z výroční schůze budou zveřejněny v následujících dnech zde v zóně pobočky a na Bohouškovi.

Vytvořil 11. června 2023 ve 20:10:00 Krizmen. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*