iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Odkaz na Bohouška je na stránkách smíchovské radnice

Pražská  je nejstarší činnou pobočkou SPJF, její vznik se datuje do roku 1993.
Aktivity pobočky jsou směřovány především na šíření odkazu Jaroslava Foglara a propagaci jeho díla a pedagogických metod pro práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Tyto aktivity jsou zaměřeny směrem k nejširší veřejnosti. Pobočka se soustředí na badatelskou, ediční a publikační činnost, na kulturní a společenské akce, výstavy, besedy a tématická setkání, na sportovní pohybové aktivity, na pořádání soutěží a akcí pro děti a mládež. Pobočka je iniciátorem foglarovských informací v hromadných sdělovacích prostředcích a spolupracuje na výstupech v tisku, rozhlase, televizi a na internetu.
Na své výroční schůzi 10. 11 .2018 se Pražská pobočka rozhodla používat své logo, které vytvořil v roce 2002 výtvarník Vladimír Pechar - Pluto.
 
Vedení pobočky (od 10. 6. 2023)
Vedoucí pobočky: Milan Lebeda - Alpín
Zástupce: Martin Rosol - Divočák
Zástupce: Petr Molka - Best
 
Kontakt:
Pražská pobočka SPJF
Adresa (korespondenční): Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5
 
Email: pp@spjf.cz

 

 

23.2.2007 21:33
Autor: Krizmen, Počet přečtení: 1798

Že má Pražská pobočka SPJF své oficiální sídlo v pražských Košířích na Praze 5, je mezi pražskými foglarovci známo. Členové pražské pobočky také na území Prahy 5 řadu akcí v minulé době pořádali výstavy v knihovnách návštěva vodárenské věže, výprava do Prokopského údolí). Pobočka prezentovala také svoji činnost v radničním zpravodaji - Pražské pětce.

Odkaz na jednu z aktivit členů pražské pobočky - internetový zpravodaj Bohoušek, odkazují i internetové stránky Městské části Praha 5.

Viz zde.

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 5x, naposledy 3. července 2011 v 06:45:43


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*