iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

K 30. výročí Pražské pobočky SPJF byly vydány magnetky, placka a speciální publikace

Pražská  je nejstarší činnou pobočkou SPJF, její vznik se datuje do roku 1993.
Aktivity pobočky jsou směřovány především na šíření odkazu Jaroslava Foglara a propagaci jeho díla a pedagogických metod pro práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Tyto aktivity jsou zaměřeny směrem k nejširší veřejnosti. Pobočka se soustředí na badatelskou, ediční a publikační činnost, na kulturní a společenské akce, výstavy, besedy a tématická setkání, na sportovní pohybové aktivity, na pořádání soutěží a akcí pro děti a mládež. Pobočka je iniciátorem foglarovských informací v hromadných sdělovacích prostředcích a spolupracuje na výstupech v tisku, rozhlase, televizi a na internetu.
Na své výroční schůzi 10. 11 .2018 se Pražská pobočka rozhodla používat své logo, které vytvořil v roce 2002 výtvarník Vladimír Pechar - Pluto.
 
Vedení pobočky (od 10. 6. 2023)
Vedoucí pobočky: Milan Lebeda - Alpín
Zástupce: Martin Rosol - Divočák
Zástupce: Petr Molka - Best
 
Kontakt:
Pražská pobočka SPJF
Adresa (korespondenční): Milan Lebeda, Před Cibulkami 8, 150 00 Praha 5
 
Email: pp@spjf.cz

 

 

13.6.2023 11:52
Autor: Krizmen, Počet přečtení: 108

Obrázek ke článku K 30. výročí Pražské pobočky SPJF byly vydány magnetky, placka a speciální publikacePři příležitosti 30. výročí Pražské pobočky SPJF 

  • Petr Molka - Best připravil  dvě verze magnetek a placku s logem pobočkovského jubilea.
  • Tomáš Hromádka - Krizmen zpracoval rok po roce dějiny pobočky v letech 1993 - 2023 do zvláštní publikace, kterou vlastním nákladem vydal v limitovaném nákladu 30 kusů. Brožura byla k dispozici na výroční schůzi pobočky (10. 6. 2023) a bude rozdána (rozeslána) ostatním členům pobočky, kteří se ze schůze omluvili. 

Vytvořil 13. června 2023 v 11:56:42 Krizmen. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*