iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Lezecká stěna, pátek 26.9.2008


Jihomoravská pobočka - Perpetuum je oblastní organizací SPJF s vlastní právní subjektivitou.

Perpetuum se snaží o pořádání aktivit pro děti a zejména mládež z jihomoravského kraje, pořádá nárazové víkendové akce (Šalinění, Hledáme Rychlé šípy a jiné) a v letech 2010-2011 vedla úspěšné volnočasové centrum Holubník.

Vedení pobočky

vedoucí: Kamil Albrecht - Soki
zástupce vedoucího: Jiří Kalina - Čáp
člen vedení: Renata Chloupková - Renča

revizor oblastní organizace: Kateřina Sloupová - Drobek
pokladník oblastní organizace: Jiří Kalina - Čáp

Kontakt

OBLASTNÍ ORGANIZACE SPJF Perpetuum
Sídlo (korespondence): Hrnčířská 17, 602 00 Brno
Email: jmp@spjf.cz
Web: http://www.jmp.spjf.cz
Číslo účtu: 2400070197/2010 (Fio)

IČ: 72062886

O pobočce

Jihomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara byla založena 13. září 2003 v Brně především za účelem koordinace a zdokonalování aktivit SPJF určených pro mládež v Logo PerpetuaJihomoravském kraji. Od roku 2007 používá svůj oficiální název Perpetuum. Členy pobočky jsou v současnosti nejaktivnější členové SPJF z Jihomoravského kraje a další zájemci o pořádání volnočasových aktivit na jižní Moravě. Členem pobočky se může stát každý člen SPJF s trvalým či přechodným bydlištěm v Jihomoravském kraji. JMP se řídí Stanovami SPJF, směrnicemi pro činnost poboček a oblastních organizací a svým Jednacím a volebním řádem. Od února 2010 má svoji vlastní právní subjektivitu a stala se tedy Oblastní organizací SPJF - Perpetuum.

Pod patronátem JMP se konají každoročně výpravy, víkendové soutěže a hry. Seznam aktuálních akcí je zájemcům rozesílán emailem - k odebírání našich novinek se můžete přidat také - stačí napsat na email jmp@spjf.cz.

V letech 2005 a 2006 vyvíjela pobočka činnost ve volnočasovém centru Bedna, jehož činnost však byla v červnu 2006 v důsledku pronájmu budovy ukončena. Na tento program volně navázala provozováním volnočasového centra Holubník ve středu Brna od října 2010 do července 2011.

Členové JMP se schází přibližně jednou měsíčně (mimo prázdniny a svátky) na řádné schůzi JMP. Jednou ročně se koná výroční schůze JMP, jejímž programem je zejména volba vedení pobočky. Každý rok vydává JMP Výroční zprávu o své činnosti, která je součástí Výroční zprávy SPJF.

Poslední výroční schůze se konala ve středu 5. 10. 2011. Do vedení OO byli zvoleni Renata Chloupková (vedoucí), Vojtěch Hanuš (zástupce vedoucí) a Robert Žďárský (člen vedení OO). Na výroční schůzi byl také zvolen revizor OO - Iva Tesárková. Zápis ze schůze najdete v samostatném článku v této zóně.

Znakem JMP je list stromu gingo (viz logo pobočky).

Odkazy:

28.9.2008 11:37
Autor: Čáp, Počet přečtení: 811

Tak jako každý pátek, i tentokrát jsme se prasili - nicméně bez prasete, ale pro změnu s LSD.

Původně jsme měli vyrazit do přírody (a zrovna v pátek nás po čtrnácti dnech škaredého počasí navštívilo konečně babí léto), ale protože Čáp je manták, nezajistil včas lezeckou výbavu a pak už se jen marně pokoušel dobývat k Bantovi do domu, který byl až do večera sirý.

Bylo tedy třeba zajistit náhradní program, jímž se stala návštěva veřejné lezecké stěny LSD v Kuřimi. Postupně se na místo přepravili Renča, Kawi, Jerry, Stopař, Jauvajz a Čáp a společně jsme si zalozili, zejména po výstupové trase červeného čtverečku a žlutého ptáčka (tzv. kuřecí trasa). Asi v polovině našeho šplhu nás navštívil také dobře známý gambusín Párek, který zde piloval svoje lezecké umění.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 1x, naposledy 29. ledna 2011 v 10:24:49, tendruhejvojta


Diskuze ke článku

4. října 2008, 22:59
Paprika

vy jedete na LSD? no teda :-)
29. září 2008, 18:29
Kawi

Pěkný článek, jen musím napsat, že na věta v úvodu vypadá z letmého pohledu poněkud zvláštně... :)
Vložení nového komentáře
*
*
*