iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Komáří doupě - brigády pokračují


Jihomoravská pobočka - Perpetuum je oblastní organizací SPJF s vlastní právní subjektivitou.

Perpetuum se snaží o pořádání aktivit pro děti a zejména mládež z jihomoravského kraje, pořádá nárazové víkendové akce (Šalinění, Hledáme Rychlé šípy a jiné) a v letech 2010-2011 vedla úspěšné volnočasové centrum Holubník.

Vedení pobočky

vedoucí: Kamil Albrecht - Soki
zástupce vedoucího: Jiří Kalina - Čáp
člen vedení: Renata Chloupková - Renča

revizor oblastní organizace: Kateřina Sloupová - Drobek
pokladník oblastní organizace: Jiří Kalina - Čáp

Kontakt

OBLASTNÍ ORGANIZACE SPJF Perpetuum
Sídlo (korespondence): Hrnčířská 17, 602 00 Brno
Email: jmp@spjf.cz
Web: http://www.jmp.spjf.cz
Číslo účtu: 2400070197/2010 (Fio)

IČ: 72062886

O pobočce

Jihomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara byla založena 13. září 2003 v Brně především za účelem koordinace a zdokonalování aktivit SPJF určených pro mládež v Logo PerpetuaJihomoravském kraji. Od roku 2007 používá svůj oficiální název Perpetuum. Členy pobočky jsou v současnosti nejaktivnější členové SPJF z Jihomoravského kraje a další zájemci o pořádání volnočasových aktivit na jižní Moravě. Členem pobočky se může stát každý člen SPJF s trvalým či přechodným bydlištěm v Jihomoravském kraji. JMP se řídí Stanovami SPJF, směrnicemi pro činnost poboček a oblastních organizací a svým Jednacím a volebním řádem. Od února 2010 má svoji vlastní právní subjektivitu a stala se tedy Oblastní organizací SPJF - Perpetuum.

Pod patronátem JMP se konají každoročně výpravy, víkendové soutěže a hry. Seznam aktuálních akcí je zájemcům rozesílán emailem - k odebírání našich novinek se můžete přidat také - stačí napsat na email jmp@spjf.cz.

V letech 2005 a 2006 vyvíjela pobočka činnost ve volnočasovém centru Bedna, jehož činnost však byla v červnu 2006 v důsledku pronájmu budovy ukončena. Na tento program volně navázala provozováním volnočasového centra Holubník ve středu Brna od října 2010 do července 2011.

Členové JMP se schází přibližně jednou měsíčně (mimo prázdniny a svátky) na řádné schůzi JMP. Jednou ročně se koná výroční schůze JMP, jejímž programem je zejména volba vedení pobočky. Každý rok vydává JMP Výroční zprávu o své činnosti, která je součástí Výroční zprávy SPJF.

Poslední výroční schůze se konala ve středu 5. 10. 2011. Do vedení OO byli zvoleni Renata Chloupková (vedoucí), Vojtěch Hanuš (zástupce vedoucí) a Robert Žďárský (člen vedení OO). Na výroční schůzi byl také zvolen revizor OO - Iva Tesárková. Zápis ze schůze najdete v samostatném článku v této zóně.

Znakem JMP je list stromu gingo (viz logo pobočky).

Odkazy:

14.10.2008 19:29
Autor: Hynek, Počet přečtení: 1114

I v posledních dnech pokračují brigády v Komářím doupěti, nebo-li také Bedně II, jak bývá označováno.

Ve stavebních úpravách pokračovali v neděli 5. října překvapivě i noví lidé: na místo dorazili Ohiči a Jauvajz, sehnaní na poslední chvíli - Hyňas, Vojta, Čáp a další byli na poradě Vedení SPJF a neměli čas a prostor brigádu domlouvat.
Pokračování bylo ve středu, kdy bylo potřeba urychleně dodělat výkopy na základy posledních zdí - vypadalo to, že se budou betonovat. Z toho sešlo, ale i tak na místo dorazil Hyňas v marné snaze rozmlátit kus betonové podlahy...
Pracovali jsme i ve čtvrtek 9. října, a to ve velmi překvapivém složení Stopař, Jantar, Kawi a Ondera. Kluci a holka si mákli a dodělali spoustu drobností.
Mimo nás chodí na místo ještě brigádník Jéňa, placený pronajímatelem prostor - je na místě většinu dní, i když dorazí sám. On a Hyňas pak v neděli vykopali hluboký příkop na kolektor mezi oběma budovami, ale nestihli jej už položit. Proto hned v pondělí nastala rychlá akce, kdy Jéňa, Hyňas, Ježek a Vojta se narychlo vše snažili dodělat, protože se ozvala Komárovská radnice s výtkou, že její dělníci nemohou přes cestu jezdit autem. Vše bylo zdárně dokončeno.

Práce samozřejmě pokračují - nyní ale přijdou ke slovu spíš odborní zedníci, kteří dodělají zdi a betonové základy.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

19. října 2008, 19:32
Hynas

Leč Jéňa maká tak, že je mi úplně jedno, jak mluví :-) Občas a u některých není slušná mluva všechno.
19. října 2008, 10:43
Bublina

Hýb :)
16. října 2008, 00:16
Jezour

Jo a pište sem ať se to tu trošku rozhýbe.
16. října 2008, 00:15
Jezour

Rád bych rovněž podotknul, že Jeňa je poněkud přisprostlejší - spíš docela dost. Anatomie při jeho práci lítá jak na kolotoči, ale dlužno podotknout, že si své nedostatky uvědomuje. Možná nový člen SPJF. Sice je mu 22, ale u nikoho není pozdě!!!
16. října 2008, 00:14
Jezour

Komáří doupě si vybralo svoji první oběť. Při marné snaze rozbít betonovo-cehlový kámen o rozměrech 1x0,7x0,7 jsem si odštěpkem rozbil sklíčko svých milovaných hodinek. Nyčkom budu chodit všade pozdě a není vyloučeno, zda budu chodit vůbec. Bando nevycválaná
14. října 2008, 23:29
Hynas

Jsi doplněna a děkuji tobě i všem ostatním.
14. října 2008, 20:15
Kawi

No jo, ten čtvrtek jsem taky přišla, ale jen na hodinku a celou jsem ji s Jantarem a Stopařem pročekala, až přijde někdo, kdo tomu rozumí a ví, co dělat. Takže jsem vlastně nic neudělala.
Vložení nového komentáře
*
*
*