iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Hurá: Uklízíme v Hrnku!


Jihomoravská pobočka - Perpetuum je oblastní organizací SPJF s vlastní právní subjektivitou.

Perpetuum se snaží o pořádání aktivit pro děti a zejména mládež z jihomoravského kraje, pořádá nárazové víkendové akce (Šalinění, Hledáme Rychlé šípy a jiné) a v letech 2010-2011 vedla úspěšné volnočasové centrum Holubník.

Vedení pobočky

vedoucí: Kamil Albrecht - Soki
zástupce vedoucího: Jiří Kalina - Čáp
člen vedení: Renata Chloupková - Renča

revizor oblastní organizace: Kateřina Sloupová - Drobek
pokladník oblastní organizace: Jiří Kalina - Čáp

Kontakt

OBLASTNÍ ORGANIZACE SPJF Perpetuum
Sídlo (korespondence): Hrnčířská 17, 602 00 Brno
Email: jmp@spjf.cz
Web: http://www.jmp.spjf.cz
Číslo účtu: 2400070197/2010 (Fio)

IČ: 72062886

O pobočce

Jihomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara byla založena 13. září 2003 v Brně především za účelem koordinace a zdokonalování aktivit SPJF určených pro mládež v Logo PerpetuaJihomoravském kraji. Od roku 2007 používá svůj oficiální název Perpetuum. Členy pobočky jsou v současnosti nejaktivnější členové SPJF z Jihomoravského kraje a další zájemci o pořádání volnočasových aktivit na jižní Moravě. Členem pobočky se může stát každý člen SPJF s trvalým či přechodným bydlištěm v Jihomoravském kraji. JMP se řídí Stanovami SPJF, směrnicemi pro činnost poboček a oblastních organizací a svým Jednacím a volebním řádem. Od února 2010 má svoji vlastní právní subjektivitu a stala se tedy Oblastní organizací SPJF - Perpetuum.

Pod patronátem JMP se konají každoročně výpravy, víkendové soutěže a hry. Seznam aktuálních akcí je zájemcům rozesílán emailem - k odebírání našich novinek se můžete přidat také - stačí napsat na email jmp@spjf.cz.

V letech 2005 a 2006 vyvíjela pobočka činnost ve volnočasovém centru Bedna, jehož činnost však byla v červnu 2006 v důsledku pronájmu budovy ukončena. Na tento program volně navázala provozováním volnočasového centra Holubník ve středu Brna od října 2010 do července 2011.

Členové JMP se schází přibližně jednou měsíčně (mimo prázdniny a svátky) na řádné schůzi JMP. Jednou ročně se koná výroční schůze JMP, jejímž programem je zejména volba vedení pobočky. Každý rok vydává JMP Výroční zprávu o své činnosti, která je součástí Výroční zprávy SPJF.

Poslední výroční schůze se konala ve středu 5. 10. 2011. Do vedení OO byli zvoleni Renata Chloupková (vedoucí), Vojtěch Hanuš (zástupce vedoucí) a Robert Žďárský (člen vedení OO). Na výroční schůzi byl také zvolen revizor OO - Iva Tesárková. Zápis ze schůze najdete v samostatném článku v této zóně.

Znakem JMP je list stromu gingo (viz logo pobočky).

Odkazy:

22.10.2011 20:14
Autor: tendruhejvojta, Počet přečtení: 1939

Obrázek ke článku Hurá: Uklízíme v Hrnku!Dobré tradice by měly být drženy a proto je tu nový rozpis měsíčních úklidů v našem milovaném Hrnku. Proč jde o dobrou tradici? Zejména jihomoravská pobočka dostala od Vedení již dávno správcování hrnku za úkol a pak je také z uklizeného Hrnku lepší pocit a lépe se v něm pracuje. Momentálně správce Hrnku považuje Hrnek za neuklizený a vybízí proto členy pobočky i případné ostatní zájemce o nápravu. Přímo do textu se můžete dopsat na službu na daný měsíc, či se přihlásit prostřednictvím komentáře. Beru si úklid za říjen. Předem děkuji všem vysavačům, utěrkářům, zametačům, umývačům a pořadačům... Dobročinnost nemá meze.

Říjen 2011 - Vojta

Listopad 2011 - Hynek

Prosinec 2011 -

Leden 2012 -

 

v hrnku je neuklizeno

Vhodné činnosti pro každou návštěvu Hrnku (splníte-li, škrtněte):

  1. přesun skříně z chodby do skladu (hnoje)
  2. úklid nádobí v GC (Gentleman´s club - místo s umyvadlem)
  3. úklid kožešin, částí pohovky,... v GC
  4. doplnění zásob BS ve skříni v redakci (o přenosu BS z GC nutno informovat Vojtu)
  5. nabalení kompletních sad BS např. na burzi - balíčky (od každé BS 1 kus): (1.-10. číslo), (11.-20. číslo),...
  6. klidně pište další napady
Vytvořil 22. října 2011 ve 20:27:26 tendruhejvojta. Upravováno 2x, naposledy 24. října 2011 v 00:45:26, Hynek


Diskuze ke článku

23. května 2013, 22:47
Jerry (administrátor)

co je to za dementyyy?

23. května 2013, 13:54
Nienna (přihlášený)

Ostuda

Ahoj. Nevím, kam jinam to napsat, ale kolem klubovny chodím každý den a je to pěkná ostuda! Lešení z domu je sundáno už nějakou dobu a SPJF má bezkonkurenčně nejšpinavější okna v ulici!
23. listopadu 2011, 17:53
Renca (administrátor)

Doplnění

V Hrnku jsem si všimla rozpisu měsíčního úklidu, dal by se prosím doplnit i sem? PS: Šmoulo, nesouhlasím s květnem :-D !

24. října 2011, 00:49
Hynek (administrátor)

Štábní kultura

Protože to v Hrnku nemá štábní kulturu a v sobotu jsem se tam styděl provázet Mohawky, napsal jsem se na listopad.

Kromě toho chci říct, že uklízet v jednom je celkem nuda a protože ve dvou se to lépe táhne, zvu jakoukoliv pomocnou ruku či dvě na párty s kofolou, dobrou hudbou a smetákem. Na oplátku nabízím obdobnou pomoc v jiném měsíci.

22. října 2011, 21:20
Renca (administrátor)

Zapomnětlivost

Už jsem myslela, žes na to zapomněl, pane správče :-).

22. října 2011, 20:28
tendruhejvojta (administrátor)

Hurá

Kdo chce uklidit v Hrnku nechť se s chutí zapíše!

Vložení nového komentáře
*
*
*