iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

26. února se v Hrnku opravdu zamakalo


Jihomoravská pobočka - Perpetuum je oblastní organizací SPJF s vlastní právní subjektivitou.

Perpetuum se snaží o pořádání aktivit pro děti a zejména mládež z jihomoravského kraje, pořádá nárazové víkendové akce (Šalinění, Hledáme Rychlé šípy a jiné) a v letech 2010-2011 vedla úspěšné volnočasové centrum Holubník.

Vedení pobočky

vedoucí: Kamil Albrecht - Soki
zástupce vedoucího: Jiří Kalina - Čáp
člen vedení: Renata Chloupková - Renča

revizor oblastní organizace: Kateřina Sloupová - Drobek
pokladník oblastní organizace: Jiří Kalina - Čáp

Kontakt

OBLASTNÍ ORGANIZACE SPJF Perpetuum
Sídlo (korespondence): Hrnčířská 17, 602 00 Brno
Email: jmp@spjf.cz
Web: http://www.jmp.spjf.cz
Číslo účtu: 2400070197/2010 (Fio)

IČ: 72062886

O pobočce

Jihomoravská pobočka Sdružení přátel Jaroslava Foglara byla založena 13. září 2003 v Brně především za účelem koordinace a zdokonalování aktivit SPJF určených pro mládež v Logo PerpetuaJihomoravském kraji. Od roku 2007 používá svůj oficiální název Perpetuum. Členy pobočky jsou v současnosti nejaktivnější členové SPJF z Jihomoravského kraje a další zájemci o pořádání volnočasových aktivit na jižní Moravě. Členem pobočky se může stát každý člen SPJF s trvalým či přechodným bydlištěm v Jihomoravském kraji. JMP se řídí Stanovami SPJF, směrnicemi pro činnost poboček a oblastních organizací a svým Jednacím a volebním řádem. Od února 2010 má svoji vlastní právní subjektivitu a stala se tedy Oblastní organizací SPJF - Perpetuum.

Pod patronátem JMP se konají každoročně výpravy, víkendové soutěže a hry. Seznam aktuálních akcí je zájemcům rozesílán emailem - k odebírání našich novinek se můžete přidat také - stačí napsat na email jmp@spjf.cz.

V letech 2005 a 2006 vyvíjela pobočka činnost ve volnočasovém centru Bedna, jehož činnost však byla v červnu 2006 v důsledku pronájmu budovy ukončena. Na tento program volně navázala provozováním volnočasového centra Holubník ve středu Brna od října 2010 do července 2011.

Členové JMP se schází přibližně jednou měsíčně (mimo prázdniny a svátky) na řádné schůzi JMP. Jednou ročně se koná výroční schůze JMP, jejímž programem je zejména volba vedení pobočky. Každý rok vydává JMP Výroční zprávu o své činnosti, která je součástí Výroční zprávy SPJF.

Poslední výroční schůze se konala ve středu 5. 10. 2011. Do vedení OO byli zvoleni Renata Chloupková (vedoucí), Vojtěch Hanuš (zástupce vedoucí) a Robert Žďárský (člen vedení OO). Na výroční schůzi byl také zvolen revizor OO - Iva Tesárková. Zápis ze schůze najdete v samostatném článku v této zóně.

Znakem JMP je list stromu gingo (viz logo pobočky).

Odkazy:

1.3.2010 00:59
Autor: Hynek, Počet přečtení: 1137

Minireportáž z minibrigády v Hrnku v rámci cyklu PBP (Plísňové Bistro Páchne).

Po páté hodině jsme se v podezřele malém počtu sešli na Hrnčířské. Byl zde Šmoula, klovající cosi do počítače, Čáp, píšící hlášení klubům, Stopař, nadávající na svoji únavu a pocházející sem a tam, a také Hynek s vrtačkou, snažící se vyvrtat co největší množství děr do zdí.

Moc jsme toho na první pohled neudělali, ale výsledek stál i tak za to. V hlavní místnosti Hrnku, tzv. Srdci chlapa, byly upevněny některé nástěnky, přerovnány stoly a zejména vyklizen nesmírný binec "v rohu". Jediné závažné "smetí" je dnes tedy jen staré účetnictví, které čeká na probrání a skartování.

Chci poděkovat zejména Šmoulovi a Stopařovi, kteří pomohli s největším kusem práce.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 4x, naposledy 4. července 2011 v 10:49:51


Diskuze ke článku

24. března 2010, 19:55
Hynas

Jak my závidíme tobě, plantážníku.
14. března 2010, 16:09
Rolf

Aáá, jak vám plantážníci závidím vrtání vrtačkou a přibíjení nástěnek na zeď... zametání prachu a přehrabování v krabicích...
14. března 2010, 15:00
Hynas

Ano, totéž si myslím i já. Je to fakt ostuda... aneb Plísňové Bistro Páchne :-)
14. března 2010, 13:43
Stopar

Zdar, no chtělo by to další razii a minimalizovat krámy v klubovně nebo se tam nehneme.
Vložení nového komentáře
*
*
*