iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Poslední informace

Zjisti, co znamená název tábora. Zjisti, odkud přichází a kam jde pomalý čas. Tábor... 15+

21.6.2009 21:42
Autor: Hynek, Počet přečtení: 1314

Možná se divíš, že poslední informace jsou až dva týdny před začátkem tábora. Je tomu tak proto, že to chvíli vypadalo nahnutě – ale nakonec tábor bude! I když v trochu jiné podobě…

Takže: Lambat Waktu bude, bude od prvního do desátého července (podle plánu), nicméně NEBUDE stálý, na jednom místě, a nebude v týpí. Důvodem k rozhodnutí, proč změnit tábor na putovní, je zejména velmi nízký počet předběžně avizovaných účastníků, což je též důvodem k takovémuto opoždění upřesňujících informací. Protože počet účastníků nedosáhl našeho minimálního limitu, oznamujeme, že tě rádi uvidíme na:

putovním táboře LAMBAT WAKTU!

Pokud je pro tebe putovní tábor nestravitelný, dej nám vědět. Pokud tě tato nabídka stále oslovuje, čti dál, a dej nám vědět po přečtení celého textu, zda nakonec pojedeš či ne.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Místem konání Lambat Waktu budou kouzelné Bukovské vrchy, zapomenutý kraj prázdných horských luk a pralesů, vysídlených polsko-židovských osad, kraj, kde z hřebenů hor není vidět cesty ani vesnice a kde nejsou turisté, jen občasní bačové zde pasou svá malá stáda ovcí. Tato „země nikoho“, tajemná a pustá, leží na Slovensko-Polsko-Ukrajinském pomezí, okolo vrchu Kremenec, na jehož svazích lze najít staré patníky pamatující dobu, kdy Podkarpatská Rus patřila Československému státu. Daleký rozhled a vlahý vítr… lehké nohy a batoh, který do kopců vynese léto. Večerní ohníčky na stráních, doutnajících k prvním hvězdám na tmavomodrém nebi. To všechno čeká jen na tebe.

PODROBNÉ INFORMACE
CENA: Předpokládáme hrubé zachování původní ceny, tedy 1200 Kč členové SPJF, 1500 Kč nečlenové. Vezměte si nicméně peněz raději více, navíc budete potřebovat i nějaké soukromé úspory. Peníze můžete vyměnit na místě, pokud ale máte EURA či polské Zloté, vezměte si je.
SRAZ: Srazy budou dva. První z nich je 1. 7. v 20:00 na Hlavním nádraží v Praze, kde bude čekat Margi. Druhý sraz je taktéž 1. 7. ve 20:00, nicméně v Brně na nádraží, kde bude čekat Hyňas a Čáp. S lítostí vám současně oznamujeme, že Béďa se nemůže akce zúčastnit. Obě skupiny se potkají v témže vlaku v Hranicích na Moravě, odkud budou pokračovat do Košic, a dalšími vlaky a autobusy až do Nové Sedlice v nejvýchodnějším cípu Slovenska, kam přijedou následující den po poledni.
S SEBOU: spacák, igelit, celtu či igelit, matraci, dobré boty, jídlo na dva dny a pití na cestu, ešus, lžíci, pár hygienických potřeb, stejně jako plavky a co uznáš za vhodné na osmidenní putovní tábor. Můžete si vzít stan, pokud nejste zvyklí spát pod širákem – nicméně si myslíme, že bude bohatě stačit igelit na nouzový přístřešek. Bylo by škoda se ochudit o hvězdy… nemáte-li, dejte vědět, vezmeme nějaký navíc.
SPECIÁLNÍ VĚCI S SEBOU: Kromě výše uvedených věcí si vezmi následující. 1. Na papíře rukou napsaný text, co pro tebe znamená (nebo co si myslíš, že znamená) sousloví Lambat Waktu, které budeš moci přečíst ostatním. 2. Co nejmenší počet mechanických a elektronických předmětů – nejlépe žádné. 3. Krátký vytištěný text z internetu nebo okopírovaný či přepsaný z knihy, který vystihuje nějakou pěknou vlastnost či život primitivních národů: indiánů, astrálců, křováků, inuitů apod. Může se jednat o bajku, pohádku, přísloví, nejlépe alespoň na půl až dvě strany A4 na počítači.
PROGRAM: Kromě krásných Bukovských vrchů, které budou tvořit hlavní náplň těchto deseti dnů, bude připraven samozřejmě i drobný program… nechejte se ovšem překvapit!
NÁVRAT: 10. 7. v dopoledních hodinách do Brna či Prahy.

A to je všechno. Pro informace využijte tento e-mail (hynek(zavináč)cigler(tečka)cz), případně se obracejte na Hyňase i telefonem (+420 605_319_184). A prosím, potvrďte Vaši (ne)účast…

Hynek, Margi, Čáp (a ze „záhrobí“ i Béďa).

A závěrem na navnadění:
http://cestovani.idnes.cz/bukovske-vrchy-nejvetsi-prirodni-skvost-slovenska-fh8-/igsvet.asp?c=A070914_122906_igcechy_tom
http://www.cecik.cz/photogallery/2002/021025_Bukovske_Vrchy/index.htm
http://www.rohace.cz/?cube=galerie&c=44
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 4x, naposledy 5. července 2011 v 00:56:01


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*