iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Karavana snů navštívila stovku dětí na stínadelském táboře (14)

Tato zóna je určena veřejnosti. Bude informovat o aktivitách projektu Karavana snů.

13.7.2011 21:08
Autor: tendruhejvojta, Počet přečtení: 1186

Dětí, které se zúčastnili programu Karavany snů bylo tedy přesně sto dvacet a šlo tak o doposud největší karavanní akci, přičemž organizátoři, kteří byli pouze čtyři se tak museli pěkně ohánět.

Dobrovolníci, kteří byli tou dobou na pracovním táboře v Mikulovicích, kývli na nabídku Ještěrky ze Šumperské pobočky SPJF uspořádat 2. července akci Karavany snů na dětském táboře motivovaném proslulou Záhadou hlavolamu. Do karet této akci hrál i fakt, že tábor se konal ve Velkém Vrbně, tedy velmi blízko Muně, a že i samotný karavan je v současné době na Muně garážován.

Organizátoři upoutali pozornost dětí již svým příjezdem s malovaným karavanem a následným povídáním, o tom jak si založit a vést klub, takový, jaký měli právě Rychlé šípy v Záhadě hlavolamu. Děti, pobíhající celé dny po improvizovaných Stínadlech, byly očividně vyprávěním zaujaty a vyptávaly se organizátorů Karavany na nejrůznější tajemství spojená s Janem Tleskačem a ježkem v kleci, jejichž odhalení by jim pomohlo k vítězství v celotáborové hře.

Poté již nastal čas na předvádění samotných atrakcí. Děti si mohly vyzkoušet jak skákací boty, střelbu z luku a bungerunning tak zcela novou disciplínu - tančení na tanečních podložkách. Zcela vyčerpaní organizátoři strávili na stanovištích téměř tři hodiny a přesto se našly děti, které si nestihly vyzkoušet vše z nabídky a tak už se jen smutně koukaly za ujíždějícím pomalovaným karavanem.

Karavaníci tímto děkují vedoucím tábora za vlídné přijetí, večeři a možnost propagace klubovního hnutí.


Fotografie z akce budou dodány co nejdříve (poté co alespoň někteří fotografové vrátí ze svých táborů).

Vytvořil 13. července 2011 ve 21:08:39 tendruhejvojta. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*