iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

VI. ročník turnaje v Nováči

Vše o konaných hokejových utkáních BS

8.3.2014 20:37
Autor: Rolf, Počet přečtení: 1344

Nováč 2014Poprvé v únoru 2009 se uskutečnil hokejový turnaj Bobří stopy, později přezdívaný Memoriál Boži Modrého v Novém Městě nad Metují. Dále  se konal v letech 2010,2012 a 2013, přičemž v měsíci únoru 2011 se hostitelem turnaje stala Česká Třebová. Letos se tedy hrálo již po šesté o pohár legendárního československého brankáře Bohumila Modrého, z toho tedy po páté v Nováči.

Neděle 23. února 2014, zimní stadion Nové Město nad Metují:

HC VČP Hradec Králové: Láďa, Helča, Michal, Kuba, Tedýs, Pavel, Erik.

HC Dukla Vyškov: Rolf, Ferda, Čip, Zajda, Vánočka, Bára, Sára.

 

Hradec Králové - Dukla Vyškov 2:4

Branky: 2 Michal - 2 Zajda, Čip, Ferda

Domácí tým nastoupil posílen o bratry Správkovi, Vyškovu se do sestavy vrátil po zranění Čip a po dvou letech se na brusle postavil také Ferda - odchovanec TJ Jiskra Teplice, který se po návratu předvedl hned zápisem do střelecké listiny. Střelecký souboj dvou hokejových es Michala se Zajdou vyšel na úvod nerozhodně, rozhodující zásah si tak schovala vyškovská 12tka Čip.

Dukla Vyškov - Hradec Králové 1:2

Branky: Zajda - Michal, Pavel

Po změně stran a malé pauze se pokračovalo další patnáctiminutovkou, ve které měli navrch tentokráte Východočeši a díky zlepšené obraně brali všechny tři body. Po jednom zásahu si připsali opět Zajda a Michal, vítezný gól padl do branky z hole Pavla, který se zařadil mezi pilíře domacího mužstva.

Hradec Králové - Dukla Vyškov 2:1

Branky: Michal, Pavel - Rolf

Podobný obraz hry přineslo i třetí dějství a také stejný vítězný výsledek 2:1 pro tým z východu Čech. Na Michalův gól odpověděl zásahem po samostaném nájezdu Rolf, ovšem na branku v poslední minutě už Vyškovu nezbyl čas a pro Hradec z toho byly další tři ligové body.

Dukla Vyškov - Hradec Králové 4:2

Branky: 2 Čip, Rolf, Zajda - 2 Michal

Utkání čislo 4 přineslo tentokráte perfektní ofenzivní hru týmu z Moravy, který východočechy porazil dnes podruhé a v této sezóně již potřetí stejným výsledkem 4:2. Ten se však nerodil hladce, když po vyjetí zpoza brány dostal odrazem za Vánočkova záda puk Michal a bylo to 0:1. Odpovědět však dokázal hned 2x Čip a po individuální akci Rolfa to bylo již 3:1. Kanonýr z Poličky byl dnes u všeho a druhým gólem snížil skóre na rozdíl jediné branky, ovšem definitvně ho uzavřel Zajda gólem na 4:2.

Hradec Králové - Dukla Vyškov 6:3

Branky: 3 Michal, Láďa, Kuba, Pavel - Čip, Ferda, Rolf

Hradeckou jízdou se stal poslední duel, ve kterém domácí utekli již na 5:1 a moravská družina kolem Rolfa a Ferdy těžko hledala sílu s výsledkem ještě něco udělat. Ač se podařil oskóre ještě kosmetiky upravit, mužstvo východočeské pobočky si závěr pohlídalo a navíc se brilatním průnikem prosadil také kapitán Láďa, který by jistě obsadil první příčku v anketě zlatá helma! Domáci uspěli zcela po zásluze a za celou redakci pořadu "S mikrofonem za hokejem", jim gratulujeme!

Bilance: Hradec - Vyškov 3:2 na zápasy 3 - 0 - 2  14:13 body: 9 - 6

Střelci: 9 Michal, 4 Čip, 4 Zajda, 3 Rolf, 3 Pavel, 2 Ferda. 1 Kuba, 1 Láďa

Následně ještě část obsazenstva vyrazila do restaurace na oběd a také sledování finále olympijského finále mezi Kanadou a Švédskem. Na hře "javorových listů" byly patrné náznaky hry, která byla k vidění v Nováči a přiesla zámořskému mužstvu také zlatou medaili.

Závěrem chci Láďovi poděkovat za organizaci skvělého turnaje, na který se každoročně v únoru těšíme. Třeba to za rok vyjde znovu!

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

14. března 2014, 12:22
Pavel

hokej

Zdravím všechny, díky za akci hokej v Nováči. Tejden sem nemohl téměř chodit - jak jsem se na ledě po cca 20ti letech zase rozhejbal :-) Ale stálo to za to.
14. března 2014, 12:13
Ferda

Možná to bude jednou memoriál Ferdy Tuhého :)

No, konečně jsem si to zase užil. Nicméně jako vždy, když nehraju ve svých šlajfkách, ovlivní to nejen výkon a výsledek, ale taky moje zdraví. Obávám se, jestli jednou neztuhnu nadobro :)
Jinak taky děkuju za uspořádání a všem za účast a dobrou pohodu.
Jo, a zvláštní dík patří mému kolegovi z práce Pavlovi, který nezištně přijel tuto akci podpořit (na fotografii pod tlakem Rolfa).
13. března 2014, 23:37
Rolf (administrátor)

Bobr chyběl!!!

Tradiční místo v kabině zůstalo neobsazeno, dres číslo 47 byl dočasně vyřazen z nabídky. Ferda na ledě naslepo nahrával směrem na levé křídlo, ale Bobr nikde! Fanoušci se ptali na nové hokejové kartičky.... ledaři ze zimáku zase na novou pohledničku HC Beavers....

13. března 2014, 17:08
MVBobr (administrátor)

Pěkné!!!

Zpracování je výtečné, těším se na doplnění i jiných fotek a také na "BOSKOVICE 2014". Holt - kdo umí, tem UMÍ. Děkuji MV Beaver

Vložení nového komentáře
*
*
*