iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Hokej 2011-2012

Vše o konaných hokejových utkáních BS

18.8.2011 22:05
Autor: MVBobr, Počet přečtení: 1867

Je sice léto, ale někteří z nás již pošilhávají po obchodech s hokejkami s bruslemi... Můj návrh je začít s hraním (první špil) již v listopadu v hale a v období kolem Mikuláše zajet tradičně do Nedvědice. Pište návrhy jak si připravit novou sezónu (Blansko, Litomyšl - viz naše sobotní akce).

Vytvořil 18. srpna 2011 ve 22:09:36 MVBobr. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

22. září 2011, 13:48
Rolf (administrátor)

Hokej Blansko

Hoši Bobří liga volá!! Mám zablokovat v Blansku termín 10.prosince??? Od 10:00 do druhé odpolední tam je mezera, ať nám to někdo nevyfoukne. Listina ČSLH je nabitá.

20. září 2011, 20:14
MV Bobr

Tom H.

Který to byl? Blonďák...? Ten veselý hoch? Pošlu ti Vojto fotosestavu - a sděl který to je. Díky.
20. září 2011, 19:19
tendruhejvojta (administrátor)

drobné upozornění

Ahoj k hraní hokeje na Svratce bych jen rád upozornil, že největší hokejový nadšenec z řad mých kamarádů Tom Hudeček, který s sebou brával své kamarády a doplňoval tak v případě potřeby naše řady, odlétá na minimálně rok pracovně do kanady (patrně tam bude hrát hokej:), a tak nemohu zaručit, že na hokej v žabinách opět někoho z této skupiny dostanu... Byl člověk, který to vždy organizoval a přemlouval... Na hokej, pokud bude, rád zajdu, pokud budu mít čas, ale budeme muset spoléhat na vlastní či jiné řady...

20. září 2011, 19:11
MVBobr (administrátor)

Aréna Svratka

Dle posledního rozhovoru se správcem Arény Svratky panem Moravcem sděluji: opět je možnost nočních tréninků hokejového týmu (HC Beavers) - čtvrtky od 21:45 hodin v lednu - březnu 2012: Budu stále sledovat... a informovat, AHOJ !

10. září 2011, 11:54
Rolf (administrátor)

Pinec Hradec

Hele v termín co jsi nabídnul moct nebudu. Jinak ale dobrej nápad udělat si sportovní víkend, tak ať se vám to vydaří. Zdar

10. září 2011, 09:36
Jerry (administrátor)

Jaká odpověď?

:D ík za ni, ale žádná nebyla potřeba. Aha, takže když jednou nedojdu na fotbal - to už je několik let? A na hokeju byla VŽDY převaha starších, děcka byli v menšině!! Když máš dost času na blogísky, odpověz prosím na mail, potřbujem to vyřešit kvůli tomu Hradci. Dík moc. a zajímavý, že ty cií lidi jsou kolikrát slušnější a pohodovější než někteří "foglarovci"...
8. září 2011, 21:46
Rolf (administrátor)

Odpověď

Nadpis kecy opravdu potvrzuje, že se jedná o kecy. Fotbaly na které několik let nechodíš rozhodně nejsou na takové úrovni o které píšeš. Například na posledním turnaji hrály tři týmy ve věkovém složení 11-16 let a jen jeden kde byli hráči starší. A u žádného z účastníků jsem si žádné pivní vany nevšiml. A turnaje vzaté 3 roky dozadu byly rovněž obsazeny hráči maximálně do 18 let věku a jen menšina byla starší... A u hokejových turnajů byly první tři ročníky pokud se nepletu stejné jako ty fotbalové, hráli tam kluci a děvčata ještě neplnoletí a jen pár lidí starších. Takže vlastně zpochybnění že mládež na hokej nechodila se na pravdě nezakládá. Až při tom posledním ročníku mladí bohužel vypadli a dohrávali to spíše dospěláci. A pokud jsi nečetl maily rozesílané během minulého ročníku, výstroj se pořizovala se záměrem zvýšení bezpečnosti a ne aby lidi co na to mají peníze s tím machrovali... Nevím kdo potom hraje jako magor, když sám uvádíš že chceš do někoho najíždět a pak se divíš že je oheň na střeše?! Fair play myslím není třeba hledat v nějakém slovníku. Účelem turnajů bylo aby si ho zahráli foglarovci a kamarádi a ne aby se tam sjeli ciczí lidi a člověk hrál potom proti někomu koho nezná. To že někteří odpadli je věc druhá, ale například v Třebové se na led nedostali kluci ze Skalice jen proto, že tam byl přetlak "cizích" a zároveň dospělých hráčů. Byl to turnaj pro ně a ne pro neznámé lidi.. V podstatě zabírali místo druhým... Asi bude potřeba si říct co kdo vlastně chce a proč to hrajeme a ne se zbytečně hádat a dělat dusno. Hrajeme to přece pro zábavu a ne pro ligové body....

8. září 2011, 21:46
Stopař (administrátor)

hokej

Ahoj,

já se na novou sezónu těším a předem děkuji všem, kteří budou veškeré hokejové akce organizovat, zejména Bobrovi. Osobně nemám problém s tím, aby hokeje byly akcí SPJF  ale nepovažuji tuto aktivitu za významnou v rámci sdružení. Jsme jen parta kamarádů, co si chce zahrát a hokej. Nic víc. Další význam to nemá. Bobří turnaj proto pro mně není nic výjimečného. Osobně si zahraju si stejně dobře u Metuje s lidma ze SPJF nebo v Žabinách navíc s Vojtovýma spolužákama (kolikrát jsou slušnější hráči než někteří naši členové).

Přesto si myslím, že jsou hokejové srazy pěknou doplňkovou aktivitou SPJF, pokud se to nebude jmenovat "klubovní pohár". Líbí se mně, že hrajeme slušně i bez výstroje, ale občas by to mohlo být klidnější.

8. září 2011, 20:06
Jerry (administrátor)

Kecy 11/12

Ahoj borci,
pokud chceme prodloužit sezonu atd. můžeme na podzim vymyslet opravdový kemp pronajmout halu na dvě tři hoďky na so i ne + ubytování v nějakém DDM či tělocvičně a spojit to s nějakou sportovně laděnou víkendovkou. Pokud by byl zájem a ještě volný termín ledu, šlo by to možná na Pincu v HK.
Teď k jiným věcem. Stejně jako se zvrhly fotbaly BS, kam už dávno nechodí klubařská mládež, ale fotříci s pivníma vanama, tak podobným přerodem prochází i hokejíčky. Je zbytečné si nalhávat, že jde o klubovní turnaj, protože tam mládež dávno nechodí (ne že by někdy skutečně chodila), taky se možná zamyslet zda turnaje vůbec schovávat pod hlavičku SPJF…Nejmladším je kolem 20 let, například mě.
Dále se chcete vyšvihnout s kompletní výstrojí na kterou herně vůbec nemáte, jen tím ohrožujete spoluhráče, protože hrajete jak magoři, ale když si někdo dovolí do vás najet, i když se vám nic nestane v tom brnění, je oheň na střeše.
To se spíš mrkněte na výraz fair play a zjistěte si co znamená.
A když už se uráčí přijít někdo aby nás vůbec bylo do počtu, zase vám vadí, že hraje líp jak vy. Místo abyste byli rádi, že se tím zvyšuje naše herní kvalita.To jděte radši stavět bábovičky.
A když už čecháčkům vadí, že musí zvednout zadek a přijet pár kiláků do Třebové či Litomyšle můžou být vlastně rádi že nemusí pokaždé k nám na jih, což je stejná kravina jako jezdit někam k Metuji čtyři hodiny ze štatlu.
Hlavně nezapomínejme, že hokej je primárně sport a zábava a vzpomeňme na J.Marka, K.Rachůnka a J.Vašíčka a nejen na ně…
20. srpna 2011, 07:07
MV Bobr

Hrát bez hvězd

OK - nutno však už předem stanovit, že se hraje amatérsky a není možné tam (do týmu) vkládat bývalé "hvězdy" jen proto aby někdo turnaj vyhrál - viz minule Láďa!!! To je můj názor a také i Zandta. A mělo by to platit i pro ostatní města. Můžeme hrát kombinovaně a ne za Brno, Vyškov, Skalici... Jde o zábavu, radost ze setkání, udělat pár fotek atd. Tak jak to děláme v Žabinách - jednou hraji s Vojtou, podruhé proti němu atd.
19. srpna 2011, 22:43
Rolf (administrátor)

Nový ročník

Ahoj Bobře a ostatní, já se na novou sezónu těším, ale zatím mám jiné starosti a řešil bych to třeba na poradě v Praze nebo někdy v tomto období... ještě zbývá kus léta, potom začátek nového školního a klubovního roku. Pokračuje fotbalová sezóna a čekají nás podzimní stínadelské srazy.

Hala listopad jako tréninkový kemp se mi jako nápad líbí, ovšem u Nedvědice bych si tak už jistý nebyl. Při špatném počasí jsme docela hahraní... Na otevřené scéně se hrálo dobře v Lysicích třeba, ale v rezervě musíme mít nějakou halu. Loni sněžilo a po chvíli nebyl puk ve sněhu vidět. Dále navrhuji jeden turnaj u nás na Moravě (Blansko se osvědčilo) a jeden v Čechách (Nové město u Ferdy a nebo Náchod). Aby vždy jeden tým hrál v domácím prostředí. A ten poslední to už se uvidí dle situace.

Vložení nového komentáře
*
*
*