iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Březové lístky v roce 2006

Zóna o Březových lístcích a Velké pedagogické hře

20.12.2006 19:15
Autor: Hwaelos, Počet přečtení: 2137

Protože nadchází čas vánoční a přibližuje se konec roku, rozhodl jsem se napsat takový malý souhrn všech udělených ocenění za uplynulých dvanáct měsíců. Připojuji i důvody, proč se k podpisu listiny připojilo tolik lidí. Snad ti budou noví nositelé vzorem, aby si i tvoje činnost brzy vysloužila Březový lístek!

Porada vedení SPJF (leden)
Ferdinand Ferda Forró – Česká skalice (1)
První stupeň získal za vedení 240. KBS Mravenci, pořádání klubovních setkání a také za svou práci ve vedení SPJF.

Asterion 2 (duben)
Jaroslav Turlogh Šimon – Havířov (1)
Kamarádi udělili Jardovi zelený lístek za patronaci 291. KBS Ostré šavle a pomoc při pořádání rozličných akcí

Jana Brabencová – Dolní Cerekev (1)
Janča dostala svůj první lístek za svou činnost v někdejším klubu Dimetrodon, spolupořádání Asterionu a pomoc s vedením táborů BS.

Poselství Draic-kinů (květen)
Zdeněk Žanda - Třebíč (3)
Zdeněk získal už tmavomodrý stupeň za svoji obětavou práci pro Halahoj. Z akcí které alespoň zčásti pořádal jmenujme třeba Poselství Draic-kinů, Poklad Černého delfína, nespočet herních odpolední.

Labyrint temného kouzelníka (ćervenec)
Martina Margi Rauerová – Řehlovice (1)
Margi je jasným důkazem toho, že ani činnost stopařů není opomíjena, pokud se zúčastňují dlouhodobých her, píší hlášení, jezdí s námi na tábory a na akcích rozvíjejí přátelskou atmosféru. Za to vše – zelený odznak.

Zlatá horečka (srpen)
Kateřina Drobek Sloupová – Javorník (1)
Hana Huhu Soukupová – Olomouc (1)
Michaela Pulec Sloupová - Javorník(1)
Martin Svišť Svatoň – Cerekvice nad Bystřicí (1)
Stanislav Wapi Čaban - Cerekvice nad Bystřicí (1)

Všichni výše zmínění získali svůj první Březový lístek za aktivní působení v rámci svého klubu (dívky jsou ze 306. KBS Stříbrná letka a kluci z 327. KBS Jestřábi), účast na akcích apod.

Tábor krvavého deště (srpen)
Petr Charlie Holešovský – Brno(1)
Charlie je dlouholetým členem 211. KBS Hvězda severu a momentálně jednou z jeho vůdčích osobností. Na klubovním táboře proto poskočil na první stupeň pyramidy.

Otevření Domečku (září)
Lenka Suzu Zahrádková – Valeč(1)
Suzuki nosí tmavozelený odznak za několikaleté rádcování oddílové družinky a pomoc s realizací takových srazů jako Excalibur, nebo Asterion.

Zdeněk Zelí Zelníček - Třebíč (1)
Zdeněk dostal první stupeň BL za svou dlouholetou „neviditelnou“ pomoc Halahoji.

František Rozum Vondrák – Třebíč (2)
Rozuma jste mohli potkat při chystání téměř všech setkání klubů v Třebíči, pořádání několika ročníků Asterionu a Halahoje. Za to mu patří bleděmodrý lístek.

Hynek Hyňas Cígler – Brno (3)
Hynek je spolu s Condorem už takřka 10 let duší 211. KBS Hvězda severu, jednoho z nejčinnějších klubů BS a tento rok se přehoupl na tmavomodrý stupeň pyramidy.

Vítek Oplatek - Třebíč (5)
Výčet důvodů, proč dostal Vítek svůj pátý odznak by možná zabral celou tuto stranu. Proto zmíníme jen ty nejdůležitější. Právě on dal dohromady Třebíčskou pobočku SPJF a vytvořil tým lidí okolo ní. On začal pořádat první Halahoje pro odrostlejší táborníky. Vítek založil tradici třebíčských klubovních srazů a díky němu existuje Domeček. Je zkrátka srdcem Halahoje.

Valná hromada (prosinec)
Hana Riky Adamová – Kyjov (1)
Riky byl udělen první stupeň za její někdejší činnost v 261. KBS Půlnoční rychlík a za pomoc s vedením tábora BS a s propagací hry Perpetuum.

Renata Chloupková – Lysice (1)
Svou cestu na vzdálený vrchol pyramidy nastoupila i Renča, dlouholetá činná stopařka z Lysic, aktivní v Jihomoravské pobočce.

Iva Tesárková – Havířov (1)
Taktéž první stupeň mimo jiné za vedení klubu Kentaur ve VČC Bedna.

Miloš Bobr Vraspír – Brno (5)
Bobra jistě mnozí z vás znají jako předsedu SPJF. Už od počátku se věnuje vnější propagaci Sdružení. Stojí za vydáváním všech propagačních materiálů, někdejších Zpravodajů a už nějakou dobu je i redaktorem časopisu Bobří stopou. Za to vše mu patří dík a s ním i červený lístek.

Karel Jesťa Judex – Brno (6)
Jestřáb-Havran byl po dlouhou dobu členem Vedení SPJF, redaktorem Bobří stopy, autorem předchůdce dnešního Klubovního hlasatele a spousty legendárních dlouhodobých her (Po dakotské řece, Cesta k Bobřímu jezeru, aj.), vedoucím mnoha táborů a spolu se Sharpem dali základy hnutí Bobří stopou. Dnes je hlavně patronem 11. KBS Dva Divoši, archivářem a legendou – nyní již s karmínovým stupněm BL.

Vánoční nadílka v Třebíči (prosinec)
Barbora Kadlčková - Brno (1)
Bára dostala sice svůj první odznak tak trochu pod stromeček, ale jistě ne neprávem. Krom této nadílky spoluorganizovala činnost VČC Bedna a několik dalších akcí (např. Racek 2006).
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 3x, naposledy 3. července 2011 v 06:11:21


Diskuze ke článku

11. dubna 2007, 06:14
Jezour

Opět se potvrdilo to, co jsem již předtím avizoval... Například Jardovi bych klídně udělil již druhý stupeň. Takových lidí co mají první stupeň a co dělají? Proti nim dělá Jarda stokrát víc...
10. ledna 2007, 22:01
Hynas

Wow, skvělej soupis :-) Dobrej nápad.
7. ledna 2007, 13:20
Ferda

Ano ano. Lépe číst musím. Vždyť toto je jen letošek.
2. ledna 2007, 10:21
Hwaelos

Nikoliv. Já jsem svůj druhý BL dostal před dvěma lety. A Stegimu sice byl udělen 2. stupeň, stejně jako třeba Myšce, ale ne v rámci SPJF,proto zde nejsou. Ale v pyramidě (celkovém soupisu) je samozřejě najdeš.
31. prosince 2006, 09:11
Ferda

Čiki, nezapomněl jsi na sebe? :)
A taky Stegi mi tu chybí a ...
Ale jinak úroda :)
Vložení nového komentáře
*
*
*