iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Rozhovor s Maxwillienem

zóna hráčů a příznivců hry Bratrstvo 2

16.8.2005 10:11
Autor: Lukyna, Počet přečtení: 1854

Ráda bych vám blíže představila v rozhovoru další největší vzor v Bratrstvu, který jste volili a který si to jistě zasloužil - Maxwillien.

1)V anketě o nejlepší vzor v Bratrstvu ses umístil mezi nejlepšími, čekal jsi to?

M: "Po pravdě jsem to vůbec nečekal , protože Bratrstvo hraje spousta skvělých lidiček , kteří představují v takovéhle anketě silnou konkurenci. Ale přece jen ve mě byla malá dušička , že bych se aspoň mohl umistít.Hodně pro mě to umístění znamená , vykládám si ho jako důvěru od hráčů."
-------------------------------------------------
2)Co je pro Tebe v Bratrstvu nejdůležitější?

M: "Určitě všechny ty možnosti hry , hlavně komunikace s hráči z celé republiky a třeba i ze Slovenska. Každý hráč je jiný , samozřejmě se ve hře vyskytují i negativní typy , které nemají s Jaroslavem Foglarem moc společného , ale i to bohužel ke hře patří.Důležitá je pro mě sehranost lidí v ulici a přátelství , které jsem na Bratrstvu našel a tak získal spustu nových kamarádů."
-------------------------------------------------
3)Jaké vlastnosti by měl podle Tebe mít správný hráč Bratrstva?

M: "Určitě by se alespon minimálně měl řídit foglarovskými ideály , měl by mít o hru zájem , být přátelský , umět se podřídit autoritě - ve hře náčelníkovy či velvontovi , ale zase mít vlastní nápady. Správný hráč by měl mít i nápady , které by Bratrstvo spestřili. "
-------------------------------------------------

4)Jak ses dostal ke čtení knih od J. Foglara?

M: "Bylo to asi před pěti lety , kdy jsem k vánocům dostal knížky Hoši od bobří řeky a Chata v jezerní kotlině.Potom jsme si už za vlastní peníze dokupoval další do své knihovny. Vlastně jsem přečetl téměř všechno od něho , většinu knížek mám i doma."
-------------------------------------------------

5)Kdyby ses mohl stát jedním z hrdinů z Foglarových knih, kdo by to byl ?

M: "Tak to je těžký rozhodování. Většina postav z jeho knih je mi něčím sympatická , ale vybral bych si asi Jriku Dražana z knihy Přístav volá. On se mi opravdu zamlouvá i tím , jak dokáže změnit svou povahu, když se přestane stýkat s partou."
-------------------------------------------------

6)Jaké máš zájmy?

M: "Již od dětství hraju basketbal a hodlám hrát dál.Hraju ho závodně za Hradec Králové.Také jsem skaut , v oddíle jsem rádce družiny danků.Jinak se tak všeobecně věnuju sportu. Že mě baví Bratrstvo nemusím snad ani zdůraznovat."
-------------------------------------------------

7)Kde bereš inspiraci k psaní Zahrad ?

M: "Tak to vlastně ani skoro já sám nevím , ale převážně z fantazie a z procházek tajemnými uličkami u nás i v jiných městech."

L: "Tak přeji mnoho hezkých procházek těmi uličkami, plno dalších nápadů a námětů k psaní a už se těším na další pokračování Zahrad :-)"

Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

5. září 2005, 14:00
Soki

super
Vložení nového komentáře
*
*
*