iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Oficiální vyjádření Vedení SPJF k textům Václava Kamíra (doplněno MV Bobrem : V. K. - juniora)

Diskuze o SPJF (novinky, nápady, směřování činnosti a fungování Sdružení přátel Jaroslava Foglara)

14.1.2008 22:44
Autor: Hynek, Počet přečtení: 2237

Diskuze k výše uvedenému článku na e-Stopě. Poznámka od MV Bobra ze dne 12. 6. 2008: v komentáři upřesňuji, že jde při psaní jména VK o juniora (tedy mladšího z rodiny Kamírů).

Diskuze byla smazána pro svoji bezpředmětnost. Má-li někdo výhrady, adresujte je prosím na oficiální e-mail SPJF.
Máte-li někdo zájem otevřít konkrétní diskuzní fórum, na kterém se budou řešit konkrétní otázky, můžete napsat na můj e-mail, nebo poprosit formou komentáře přímo zde. Budu vděčný za zájem a dobré nápady.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 2x, naposledy 1. července 2011 ve 22:04:55


Diskuze ke článku

12. června 2008, 22:22
Hynas

Doplnil jsem pomocí komentáře i původní článek na e-Stopě.
12. června 2008, 20:46
MVBobr

Na vědomí. Obdrželi jsme dopis od Václava Kamíra seniora, že texty na stránkách SPJF v minulém období nepsal on, ale Václav Kamír mladší (tj. syn), zejména se asi jednalo o reakce některých foglarovců z Brna na Bobrovy statě apod. kde byl jmenován. Je proto žádoucí u stejných jmen a příjmení v rodině ... psát starší - mladší, anebo senior - junior. Takže tímto se vyvarujeme zbytečných nejasností a záměn osob.
20. ledna 2008, 22:22
Hynas

Dobrá tedy. Tak jinak. Toto byla mnou moderovaná diskuze k výše uvedenému článku. Vzhledem k tomu, že se tohoto článku netýkala, byla smazána. Uznávám, mohl jsem si dát větší práci při výběru "použitelných" příspěvků, ale byla by to pekelná práce a neměl jsem sílu to číst znova. Např. pokud si Čiki budeš myslet, coby "správce" zóny Sem-Semu, že diskuze Všichni si nadáváme na něj nepatří, nikdo se jistě nebude zlobit, když ji smažeš. To už patří k tvým právům, ba dokonce i povinnostem. Na závěr bych rád upozornil na to, že tato diskuze by vůbec nevznikla, pokud by bylo možné diskuzi pod články na e-Stopě znemožnit stejně, jako v Aktualitách na www.spjf.cz. To možné není, proto byla diskuze přesunuta sem.
Tím končím a pokud si někdo chcete popovídat o cenzuře na i-Klubovně, můj mail je hynek(zavinac)cigler.cz.
20. ledna 2008, 21:21
Hwaelos

Tak zrovna tomuhle troubovi jsem tím nahrát nechtěl:o/

To Hyňas: Nemyslím si, že když něco označíš, za "nesmyslný řeči", máš právo diskuzi smazat. Nejsi jejím autorem. Jsi autorem článku. Pokud mažeš článek (tedy svůj text), myslím, že na to máš právo. Tohle je zásah jiného druhu.
Ne všechny příspěvky byly off topic. A i ty, co byly, mají svůj ekvivalent pod jakýmkoli jiným článkem na jakékoli jiné zóně a přesto je nikdo nemaže. Bouře mozků není ničím specifická. Je to free zóna jako každá jiná.
20. ledna 2008, 18:10
Hynas

Založil jsem vlákno "Všichni si nadáváme". Je v zóně Sem-Sem, najdete ho ale přímo i pod tímto odkazem.
20. ledna 2008, 05:17
Rikitan20

Hyňasi, jestli založíš vlákno "Všichni si nadáváme", tak bude lampárna praskat ve švech...
20. ledna 2008, 03:27
Zviretko

jo Hyňas založ vlákno "Všichni si nadáváme" a dej sem odkaz, beru tě za slovo!
20. ledna 2008, 01:22
Hynas

A to je můj názor a chcete-li si někdo stěžovat, zejména Boborek, jděte na lampárnu!!! :-)
20. ledna 2008, 01:20
Hynas

Před třemi dny jsem řekl, že to to jsou nesmyslný řeči a že je asi smažu. Toto měla být diskuze k vyjádření SPJF a vzhledem k tomu, že byla o něčem jiném, smazal jsem ji. To je logické a není to cenzura. Pokud chcete, založím vlákno s názvem Všichni si nadáváme. Jste pro?
20. ledna 2008, 00:36
Boborek

Mají pravdu,pak se mi divíte,že to dávám na weby jako je zpovednice.cz a nebo do blogu na libimseti.cz pokud to takhle dopadá (a to dopadá!!!) s každým článkem,co Vám ,,nevoní,, tak to prostě smažete a myslíte si,že je všechno ok?Cenzura tu je,to nezapřete.A ještě nedávno jsi se zrovna myslím ty Hynku,nebo někdo jiný dušoval,že na stránkách tohoto sdružení nikdy nebyla a není cenzura.Ale tohle cenzura byla,je a bude vždycky!!!
19. ledna 2008, 23:44
Rikitan20

Nikdy bych nevěřil, že stránky na iKlubovně se budou podobat stránkám Zpovědnice. Tam, když někdo napíše diskusi, která nevoní adminům a správcům stránek, tak se prostě smaže a je to. I když byla bezpředmětná a plná hádek, tak to byla diskuse a domnívám se, že mazána být neměla. Je to ale pouze můj názor. Bojím se toho, že když se nebude moc diskutovat zde, tak se zase dění kolem SPJF bude ventilovat na jiných webových stránkách :-(
19. ledna 2008, 22:36
Hwaelos

To, že smažeš diskuzi na E-stopě a převedeš ji sem, je ok. To že smažeš diskuzi potom i tady už pravda trochu cenzurou zavání:op
Vložení nového komentáře
*
*
*