iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Asterion - pozvánka

Je to o Asterionu:)

29.1.2005 10:20
Autor: Soki, Počet přečtení: 2270

Už jsme vám poskytli spoustu informací o našem připravovaném projektu. Mohli jste si přečíst příběhy postav, které můžete potkat, podívat se na fotky, nebo krásnou mapu, dokonce jsme pro vás natočili i film, ale přesto většina z vás neví, o co vlastně půjde…

Takže, Asterion bude víkendová akce (!ne LARP nebo dřevárna!) a bude se odehrávat 24. – 27. 3. 2005. Využívá fantasy světa firmy Altar a díky tomu se můžete stát obyvateli kontinentu Tary a prožívat neuvěřitelná dobrodružství. Taková, jaká jste jistě ještě nezažili.
Budete si moci vybrat mezi čtyřmi povoláními, která budete vykonávat a která též ovlivní vaše vlastní hraní. Na výběr tedy máte mezi těmito:

Bojovník – spoléhá především na své tělo, více než na rozum. Nemusí to ale být zákonitě obrovitý hromotluk. Síla je pouze jedním z vlastností válečníka. Neméně důležité jsou i jeho obratnost, odolnost, zručnost se zbraněmi či vychytralost. Vyberete – li si bojovníka, budete si doma muset vyrobit jednu bezpečnou zbraň (o tom vám napíšeme později), ale během hraní takřka nezatíží vaši paměť.

Hraničář – žije v sepjetí s přírodou, má o ní velké znalosti a dokáže jich také patřičně využít. Ale nejen mistři přírodovědy mají předpoklady být hraničářem. Stejně tak je pro něj důležitá schopnost stopovat, bojovat, přežít v přírodě, či urazit velké vzdálenosti. Chcete – li se stát hraničářem, budete potřebovat jednu menší bezpečnou zbraň a během hry budete muset přece jen tu paměť trochu potrápit.

Zloděj – není jen ten kradoucí v davu mobily (v našem případě spíše měšce). Umí též proniknout do zamčených objektů, zneškodnit past, či se proplížit táborem nepřátel. A nelíbí – li se vám označení zloděj, můžete si místo toho říkat „zkušený hledač pokladů“. Hlavní devízou tohoto povolání je obratnost, rychlost a schopnost tiše se pohybovat. Zloděj by si měl doma vyrobit pouze jednu malou bezpečnou zbraň a svůj mozek určitě nepotrápí tak jako čaroděj, či hraničář.

Čaroděj – je mistrem magických umění a pro lidi jako jsme my porušovatelem fyzikálních zákonů. Kouzly může snadno vyřešit to, na co jiní vynaloží spoustu sil, nebo to vůbec nedokáží. A pro dámy: čarodějnice je sice taková ta hnusná babice s bradavicí na nose, ale vy budete čarodějky, což je jejich pravý opak. Čaroděj si doma nepotřebuje vyrábět žádné zbraně, pouze několik papírových koulí (upřesníme později). Během hry je ale asi nejnáročnějším povoláním na paměť při hře na paměť.Aby jste do tohoto světa zapadli měli byste se podle toho alespoň trochu obléct. Takže prosím na hru si neberte žádné značkové oblečení, ani nic s nápisem, či něco co by vyloženě nezapadlo (třeba dres, nebo bikiny). Hraničářům doporučujeme oblečení v barvách lesa (radši ne podzimního), zlodějům něco tmavého pro co nejsnadnější plížení a čarodějům nějaké pestré oblečení (klidně vícebarevné). Bojovníkům to většinou bývá ukradený, ale pokud nebude zima (nebo nebudete bojovnice) můžete běhat polonahý. Budete – li chtít, klidně si vezměte kostým. Neděste se, nemusí to být nic extra (podívejte se na naše fotky), ale mi to oceníme (vyhlásíme ty nejlepší a ty od nás něco pěkného dostanou) a zpříjemní to hru jak vám, tak i ostatním. Jen nezapomeňte, že oblečení by vám nemělo bránit v pohybu.
Věci, které byste si měli vzít s sebou upřesníme později, ale předem můžete počítat se spacákem, karimatkou, jídlem, či šátkem.
A kde vlastně budeme? Dlouho jsme vám to tajili, ale teď už vám to můžeme prozradit. Budeme v rekreačním středisku nedaleko Vanova u Telče. Díky tomu můžete čekat nejen pěkné okolí, ale i vytápěnou zděnou budovu na spaní se sprchami a elektřinou a pro menší i postele (předem upozorňuji, že spacák a karimatky si ale každopádně vezměte všichni).Celá akce vás bude stát 150 korun, v ceně je ubytování, hra a jedno překvapení. Ne jídlo, ani cesta. Zda budeme proplácet cestu a kolik to bude, bude záležet na tom, kolik vás přijede. Čím více vás přijede, tím více vám budeme moci dát za cestu
Dotazy a přihlášky posílejte prosím na hra.asterion@centrum.cz, popř. na adresu: Petr Kuběnský, Kurská 4, Brno, 625 00.

Přihláška by měla obsahovat tyto údaje:
Jméno, příjmení, případně přezdívku, věk, místo kde bydlíte, jméno klubu či oddílu v němž jste (pokud v nějakém jste), povolání, které chcete vykonávat a nějaký ten kontakt na vás, ideálně e-mail. Prosím povoláních raději pište více a napište které byste chtěli nejraději. Přihláška tedy může vypadat asi takto:

Tomáš Marný, 18 let, Nelahozeves, 851. KBS Lenochodi, klidně mi dejte co chcete, lenoch@seznam.cz

Klára „Květinka“ Slabá, 12 let, Olomouc, 50. OBS Drsňáci, chci být jedině válečnice, kslaba@atlas.cz

Jakub „Medvěd“ Novák, 15 let, Praha, nejraději zloděj, ale klidně i hraničář, nebo kouzelník, jen ne bojovník, medabeda@centrum.cz

Můžete samozřejmě zasílat více přihlášek najednou (za klub, oddíl, rodinu, kamaráda bez přístupu na internet …) a klidně je spojit s dotazy. Odpovíme vám jak to jen nejdřív půjde a budeme vás informovat o novinkách. Přihlášky ale prosím pošlete do 20. února. Potřebujeme totiž znát váš počet a hru podle něj vypilovat.

Těší se na vás nejen celý tým Asterionu, ale i staří a noví kamarádi…
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 3x, naposledy 6. července 2011 ve 21:44:46


Diskuze ke článku

24. února 2005, 08:08
Stegi

To sem nevěděl. To je náhoda.
23. února 2005, 20:14
Alpin

Hmmm - Cornštejn - tam dělá průvodkyni Kačenka z chatu - má to nějakou spojitost, nebo je to náhoda?.-) ...
21. února 2005, 08:35
Stegi

No, je po dvacátém a mnozí, kteří se prý chtějí přihlásit se ještě nepřihlásili. Zvlášť některé větší kluby by se měli stydět. Takže termín posunujeme o týden do 27. 2. Kdo se přihlásí později, může mít docela smůlu. I když samozřejmě budeme rádi když pojede, ale může se mu stát, že mu povolání přidělíme a nebude si moci vybrat...
16. února 2005, 08:57
Stegi

!!!!!Nepřehlédněte!!!!!! Z velice závažných důvodů jsme přesunuli místo akce. Nebude se tedy konat u Telče, ale kousek od hradu Cornštejna u Vranovské přehrady. Až na ty postele ale platí všechno co jsme vám slíbili - vytápěná místnost, voda, elektřina atd... Pokud chcete vědět víc, napište si na mail a já vám rád všechno zodpovím, budu-li to vědět...
Vložení nového komentáře
*
*
*