iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

A jak to bylo dal ...

Je to o Asterionu:)

5.4.2005 20:28
Autor: Soki, Počet přečtení: 2251

[Autor: Asterion] Hvozd si mohutně vydechl. Do kořenů stromů opět začala proudit míza a s ní i nový život. V korunách stromů se zase usazují ptáci, zvěř se vrací a paprsky slunce již dokázaly prosvitnout temnotou, která les pohltila již před staletími. Porážka Drika Oranžového zachránila Jižní hvozd od jeho děsivého údělu a otevřela jej dobrým bytostem. Zajatí a mučení lidé byli propuštěni a vracejí se do svých domovů. Děsivé kobky začala pohlcovat vegetace. Příroda hrdě zvedla hlavu a srazila zpupné zlo na jeho špinavá kolena…

Ale co se stalo s těmi, jenž pomáhali les zachránit?
Moudrý Alwarin se vrátil zpět do Albirea, aby dál vedl univerzitu a připravoval se na konečný střet se zlem i jeho nejmocnějším představitelem – Kharem démonem.Hraničářka Iandži zůstala v Jižním hvozdu, aby jej spolu s dalšími definitivně zbavila Drikových pohůnků. A snad, jak doufá, se jednou na jejich dávné území vrátí i dryády.
Krásnou Marantiel potkal smutnější osud. Dle některých nevydržela psychická muka spojená se ztrátou svého milého, zbláznila se a utekla neznámo kam. Jiná verze tvrdí, že se během vyvolávání velmi mocného kouzla proměnila v plyšového medvídka, když nezvládla sílu kterou sama vyvolala.
Mortus, který již splnil svoji misi, pokračoval v životě lovce lidí a dál s nejlepšími svého oboru – proslavenou Osmnáctkou stíhal zločince nejtěžšího ražení.
Sariika se vrátila do Lesa padajících stínů, odkud se svým komandem Ungawa bultanga – Spadlé listy dál podnikala výpravy do Lesa dávno mrtvých, s cílem definitivně jej očistit od všech nemrtvých, což se nepovedlo ani dobrodruhům, kteří porazili Drika, přestože k tomu měli tak blízko.
Siwin se rozhodl po nějaký čas zůstat s Tien v Albireu, kde trénoje členy její sítě. Přestože dál užívá života plnými doušky, jeho nohy nemají stání a on už zase plánuje další dlouhou a dobrodružnou cestu.
Barbar Tarag věřící, že zde již nemá co pohledávat, se odhodlal vrátit do svojí domoviny – Štítových hor, kde se chce pokusit o, mezi barbary naprostou troufalost, sjednocení všech zde žijících horalských kmenů. V jejich čele si plánuje definitivně vyhnat skřety z hor a možná je zatlačit ještě mnohem dál.
Tien dál pracuje pro Alwarina v čele výzvědné sítě a stín minulosti, který snad od počátku věků rmoutil její srdce, již navždy zmizel.
Druid kterého dobrodruzi vysvobodili z Drikova vězení adoptoval dva hobity – válečníka a lupiče, jednu drzou kouzelnici a jednu šikovnou hraničářku a společně se snaží, pilně jako mravenečci, pomoci Jižnímu hvozdu v jeho znovuzrození.
Co dobrodruzi?
Někteří spojili svoje osudy se svými mocnými učiteli a přáteli. Káněte a Luboše vzal Mistr Alwarin pod svá ochranná křídla a rozhodl se z nich na univerzitě vychovat opravdu schopné mágy. Renča odešla s Mortusem a nastoupila na místo jednoho ze zabitých šlenů Osmnáctky. Maruška a Marek zůstali v Jižním hvozdu s Iandži a stali se její pravou rukou a vrchním stopařem. Nejvíce dobrodruhů ale šlo s Tien. Iva se stala mozkem řady operací a pomocníkem pro složité úkoly. Denis začal zastávat funkci posla mezi Tien a Alwarinem a také zařizovačem všeho potřebného. A Káťa díky svojí schopnosti protáhnout se každou rourou i dutou nohou od stolu nebyla vytížená o nic méně.
Jiní šli vlastní cestou. Z Mamuta se stal velitel pluku střežícího jižní hranici Dálav před skřety. Do žoldu vzal Wakki jakožto nejschopnějšího zvěda. Ze Čmeldy se stala bojová mágyně Seveřanů ze Storabska a nyní se s nimi plaví po moři a přepadává každou loď, která se ukáže na obzoru. Válečnice Markétky prosluly jako tanečnice s čepelemi a staly se členy řádu Eldebranských rytířů a valkýr. Od té doby cestují po Taře a pomáhají lidem.
Zbytek buď odešel do svých domovů, usadil se a dál spokojeně žil, nebo neodolal volání dobrodružství a pokračoval v nebezpečných výpravách…
A Drik?
Ten zůstal uvězněn v srdci Jižního hvozdu – posvátném a prastarém dubu, který z něj odčerpává svoji dávno ztracenou sílu. Proslýchá se ale, že hraničářský rituál, který jej spoutal, neproběhl zcela přesně a tak nikdo neví, zda je opravdu uvězněn navždy…
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 2x, naposledy 3. července 2011 v 06:48:02


Diskuze ke článku

18. dubna 2005, 19:49
Mamut

Ja jsem spokojen,meč v ruce,mrtvoly skřetů pod nohama,schopné následovníky,co víc si přát?
11. dubna 2005, 14:01
Nienna

Sqele! S Iandži si rozumíme, ale musím vám (bohužel, bohudík) říct, že jsme ten rituál trošku, no...hmmm Takže nashle příští rok!
11. dubna 2005, 10:29
Ferda

Já jsem úplně uchvácen, jak se to vše vivinulo. Mám strašně rád, když do sebe něco zapadá. Taky se těším, že si to zopáknem a bude to ještě dokonalejší. Myslím, že zachráněný druid Ferdus Šedý svou družinku, v níž jsou zastoupena všechna čtyři důležitá povolání, důkladně připraví na další případné boje se zlem. Bude to taková elita, že?!... Chacha...chichi... chocho...
9. dubna 2005, 19:35
Cmeldinka

Stain: No...jako bojová mágyně si nestěžuju...konečně můžu masakrovat různý potvory nejen pomocí kouzel...inu, zlatej meč :o)
8. dubna 2005, 15:58
Stain

Já se asi přecvičím, protože už od první otázky Alwarinova testu jsem veděl, že jsem se minul povoláním:)
8. dubna 2005, 11:00
Jitulka

tak jsem zvědavá jak Alwarim vycvičí bratra... třeba si teď víc zakouzlí ;-)
7. dubna 2005, 13:26
Cmeldinka

No, jak vidím, tak většina z nás si našla opravdu pěkná povolání...A mě se plavby se Seveřany docela líbí...ale myslím, že tak jak se naše kroky rozešly, tak stejně nenápadně, pomocí nitek osudu se opět spojí...A potom nastanou další slavné dny...A nevěřte, že Asterion je navždy zbaven všeho zla...Ještě nás bude potřebovat!!!
7. dubna 2005, 08:25
Stain

Hezké:))
6. dubna 2005, 19:49
Stegi

Ale no tak Dane! Tak chytrej kluk jako ty a bude tady dělat, že to nepochopil...
6. dubna 2005, 13:59
Danda

drzá kouzelnice a jednu šikovnoá hraničářka se snaží jako my!
6. dubna 2005, 12:29
Jitulka

A jak to bude ještě dál?????
Vložení nového komentáře
*
*
*