iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Záhada hlavolamu v pražském divadle Minor

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

9.9.2017 18:18
Autor: Menhart, Počet přečtení: 455

Tak jsme se dočkali. Další nastudování Záhady hlavolamu připravilo pražké divadlo Minor a začíná v pátek 13. Všechny představení jsou již vyprodány. 

Vlastně to všechno začalo již dříve a to v sobotu 9. září 2017 hrou po Praze. Psali jsme o ni ZDE.
V desetiminutových intervalech vyrážely skupinky (rodiny, party, kluby, milenci...) a bylo jich prý ten den pětadvacet (cca 100 lidí) z Těšnova někam do Petrské čtvrti, aby kolem staré zvonice se ztratily někde v uličkách a pokud se nezabloudily, našly skoro po čtyřech hodinách kůlnu Jana Tleskače. Takto to bude i v dalších dnech...

Zkusili jsme si to a některé otázky a šifry byly na avizovaný věk 8+ dost těžké, ale bez nápovědy jsme dorazili k hodně pěkné dílně Jana Tleskače. Tam čekal hlavolam a... však to znáte.
Pátrací hru spolupořádalo divadlo Minor, kde nově nastudovali Foglarův příběh o Rychlých šípech na stopě velké záhady hlavolamu ježek v kleci. Také u divadelní hry je avizovaný věk 8+, což může být problém, ale nechme se překvapit.

Ono to vlastně nezačalo ani toho 9. září, protože již v srpnu se po léčebně v Bohnicích proháněl někdo na Tleskačově kole, ale to je již asi zase jiný příběh. Sledujte iKlubovnu a třeba se tu objeví...

 

Video také ZDE.


Obrázky z divadla Minor a SPJF - Přt RŠ 2017

 

Vytvořil 9. září 2017 v 18:44:35 Menhart. Upravováno 2x, naposledy 15. září 2017 v 09:50:15, Menhart


Diskuze ke článku

15. září 2017, 09:47
Menhart

VYPRODÁNO: ZÁHADA HLAVOLAMU

Dnes začala možnost zakoupení lístků do divadla Minor na říjen, kdy se hraje Záhada hlavolamu 2x, a hned to je zase všechno vyprodané. :-)
Vložení nového komentáře
*
*
*