iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Proběhl Pohár BS v Adamově

31.5.2013 23:35
Autor: Rolf, Počet přečtení: 3047

AdamovSobota 18.května byla dnem fotbalového turnaje o Pohár Bobří stopy, který se poprvé uskutečnil v Adamově (okres Blansko). Pořadatelem byl totiž vítěz podzimního turnaje, mužstvo Pardálí stopa, které se rozhodlo uspořádat další klání na domácí půdě. Raritou bylo, že proti sobě nastoupili také hned tři adamovské týmy, zatím co jediným cizím účastníkem byl klub z Vyškova.

Bílá elita Adamov: Dušan André, Ondřej Synek, Martin Přikryl, Lukáš Krčál, David Kuchař, Lukáš Fiala, Zdeněk Pilař
Pardálí stopa Adamov: Migg, Roky, Sniper, Spiso, Honza, Dave, Pepa
Moravští Indiáni Vyškov: Rolf, Soki, Aleš, Lukáš, Kahn, Kuba
Uhořelá štěňátka Adamov: Čáp, Stopař, Ďábel, Milan, Berny
(+David Kuchař v I. utkání, +Migg v I. a III. utkání, +Kuba ve II. utkání)
Pohár1
Pardálí stopa Adamov - Moravští Indiáni Vyškov 2:4 (1:2)
Střelci branek: Sniper, Roky - Kahn 3, Lukáš
Obhájce podzimního prvenství Pardálí stopa na svém domácím hřišti toužila prodloužit vítěznou sérii proti Vyškovákům, kteří však měli na své ztraně zkušené hráče. Úvodní gól se zrodil po nedůrazu v adamovské obraně, terou potrestal Kahn a odražený míč procpal doslova do sítě. Když stejný hráč po rohovém kopu hlavou zamířil do branky podruhé, zdála se být snaha domácích zlomena. Skóre však gólem do šatny zkorigoval Rocky a druhé dějství slibovalo zajímavou zápletku. Jenže druhý rok, druhá hlavička a vyškovský Lukáš zvýšil na 1:3. Ač se domácí rvali o každý míč, o každý kousek hřiště, tak na snižující gól na konečných 2:4 z kiopačky Snipera to nestačilo.

Pohár2
Bílá elita Adamov - Uhořelá štěňátka Adamov 1:3 (0:1)
Střelci branek: Lukáš Krčál - David Kuchař 2, Ďábel
V prvním adamovské derby vyzvala Bílá elita složena z mladších hráčů tým poslepovaný z hvězd SPJF a města Adamova. Rovněž zde zkušenější tým držel mladší tým na uzdě a kontroloval hru. Silnou stránkou bývalého týmu TJ ADAST Adamov, hrajícím dnes pod pseudonymem "Uhořelá štěňátka" (dějí se v tomto měste věru zajímavé věci), byla neprostupná defenziva, zvláště pak stoper Čáp, přez kterého neprošel snad ani jeden balón. V publiku si vysloužil přezdívku "Laurent Blanc", což byl svého času nejlepší obránce hájící dres Francie a Manchesteru United. A přinesl štěňátkám výhru v poměru 1:3!
Pohár3
Moravští Indiáni Vyškov - Bílá elita Adamov 6:1 (2:0)
Střelci branek: Kahn 3, Rolf 2, Aleš - Martin Přikryl
Po malé přestávečce nastupuje Elita do dalšího boje, tentokráte s hostujícím týmem z Vyškova, který měl dnes na svém hrotu nezničitelného bijce Kahna, kterého charakterizoval herní styl Wayne Rooneyho. Pro méně znalé - prostě parní válec který všechno přejede a pak uklidí míč do branky! V první půli měl opět šancí na 2 zápasy a tak alespoň dvakrát se mu podařilo brankáře Elity překonat. Kompaktní hru Vyškova repreznetoval i brankář Kuiba, který kromě perfektnáí práce v brance několikrát rychlou rozehrávnou vyslal své spoluhráče do brejku. Jeden takový ťukes na jeden dotek zakončil brilatně Rolf a po rychlé rozherávce přímého kopu přidal gól druhý. Pěkným průstřelem do sítě z levé strany se prezentoval i největší klenot vyškovského fotbalu Aleš a s Bílou Elitou to nevypadalo vůbec dobře. Její čestný zásah však přece jen přišel asi dvě minuty před koncem. Rolf střelou do kontrukce branky hattrik nezkompletoval a z protiútoku se přesným zásahem trefil Martin na konečných 6:1!
Pohár4
Uhořelá štěňátka Adamov - Pardálí stopa Adamov 2:2 (1:0)
Střelci branek: Berny, Milan - Dave, Roky
Na tahu nyní byla Pardálí stopa, která se najednou ocitla pod tlakem. Jakákoliv bodová ztráta by znamenala konec šancí na obhajobu. Když však stále nedokázala prolomit své střelecké prokletí, udeřil na druhé straně Berny. Červení nyní neměli na co čekat a museli otevřít hru. Šťěňátkům se otevíral vepředu prostror, z kteréhé pramenila velká spousta šancí a hráči se jeden před druhým přeháněli, kdo jich zahodí více. Buď zde byla nepřesná střela a nebo na čáře zakročil fantastický Migg, který držel akcie svého týmu nad vodou. Pardálům se podařilo 2x v průběhu 2.poločasu vyrovnat, ale nakonec mohli být rádi i za remízu. V poslední minutě měl na kopačce rozhodnutí Milan, avšak branku vysoko přestřelil a jednu čárečku na cestě k 600 gólu tak neumazal!
Pohár5
Pardálí stopa Adamov - Bílá elita Adamov 4:1 (1:1)
Střelci branek: Sniper 2, Roky 2 - Martin Přikryl
O umístění čekal na závěr Pardálí stopu a Elitu poslední zápas. Zatím co favorit v červeném ještě mohl usilovat o druhé místo, hráči v bílých dresech by si případnou výhrou zajistili bronz. Vyrovnaný první poločas přinesl skóre 1:1 a to ještě hráči "Bílého baletu" měliz protiútoků minimálně 3 jasné gólovky. Že je druhá půle pro Pardály lepší plovinou zápasu jsme se přesvědčili i nyní. Souvislý tlak se promítnul i do konečného výsledku, který nakonec skončil tříbrankovým rozdílem. Útočné duo Rocky - Sniper se ukázalo v tom nejlepším světle.
Pohár6
Moravští Indiáni Vyškov - Uhořelá štěňátka Adamov 6:1 (2:0)
Střelci branek: Kahn 3, Rolf 2, Aleš - Stopař
Závěrečný duel jak to na turnajích bývá byl zápasem o všechno - finále. Šestibodový Vyškov proti čtyřbodovému týmu Štěnátek. Matematika hovořila jasně - vítěz bere vše, remíza hraje do not týmu z města na Hané! To že si Vyškov bude chtít připsat i třetí skalp Adamova předpověděl úvod utkání, kombinační souhra vyústila bratskou souhrou Rolf - Red! První jmenovaný poslal míč do uličky a Aleš (přezdívaný v klubu Red) si tváří v tvář brankáři věděl rady 1:O! V následující situaci si opět tato dvojice vyměnila míč a tentokráte Rolf křížnou střelou vymetl pavouky z Miggovi branky - 2:0! Naději dal domácím ještě hned v úvodu druhého dějství Stopař a snížil na rozdíl jediného gólu. Potom však již přišlo třígólové intemezzo Kahnovo, který se čistým hattrickem (3 góly v jednom poločase po sobě) postaral o uhoření štěňátek v přímém přenose!

Pohár7Nejlepší střelci
9 - Kahn
4 - Rolf, Rocky
3-Snipe, David Kuchař
2-Aleš, Martin Přikryl
1 - Milan, Stopař, Berny, Ďábel, Lukáš, Lukáš Krčál


Konečné pořadí turnaje
1. Moravští Indiáni Vyškov       3 0 0 16:4   9bodů
2. Pardálí stopa Adamov           1 1 1 8:7     4 body
3. Uhořelá štěňátka Adamov     1 1 1  6:9    4 body
4. Bílá elita Adamov                  0 0 3  3:13  0 bodů

Pohár8

Vytvořil 31. května 2013 ve 23:43:37 Rolf. Upravováno 10x, naposledy 4. června 2013 v 18:06:04, Rolf


Diskuze ke článku

4. června 2013, 20:47
Skříťa

Rolfe,

jsi jednička! :-)
4. června 2013, 19:11
Migg (administrátor)

Výborný turnaj a na podzim příjde odveta :D

4. června 2013, 18:00
Rolf (administrátor)

Fotky z Adamova

jsou již přidány! Díky všem za účast, fotografce Skřítě za hezké záběry a budeme se na vás těšit na podzim. Příští turnaj - Divošský pohár proběhne v sobotu 12.října v Brně na Holedné!

3. června 2013, 23:48
Skříťa

Souhlasím s Bobrem, Rolfe,

šup sem s fotodokumentací! Některé se mi fakt povedly... to by byla škoda nevyužít :-)
1. června 2013, 00:58
MV Bobr

Pohár BS

A kde je nějaká pěkná akční fotka (fotky), díky předem - dodejte k textu... a bude to skvělé!
Vložení nového komentáře
*
*
*