iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

XXII. ročník fotbalového Poháru Bobří stopy

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

2.9.2020 14:35
Autor: Rolf, Počet přečtení: 203

Obrázek ke článku XXII. ročník fotbalového Poháru Bobří stopy Sdružení přátel Jaroslava Foglara vás srdečně zve na XXII. ročník turnaje o Pohár Bobří stopy, který se uskuteční v sobotu 3. října 2020 od 10:00 v Bystřici pod Hostýnem. Snad až na třetí pokus se tento tradiční turnaj uskuteční. V květnu bylo kvůli koronaviru zrušeno pořadatelství v Silůvkách a v červenci se nakonec nuskutečnil ani na Pikárci. Jak se říká do třetice všeho dobrého!  

SokolovnaHrát se bude jako vždy podle pravidel malé kopané. Pokud nemáte své družstvo a chcete si zahrát, můžete dorazit jako jednotlivec a přidat se k nějaké partě přímo na plácku. Zpravidla hraje každý tým s každým + odvety. Sestavy družstev 5+1, popř. 4+1, hrací čas je 2x15 nebo 2x20 minut. Doporučujeme sportovní oblečení a sportovní obuv. 

Hrát se bude na tartanovém povrchu na hřišti pro malou kopanou v areálu Sokolovny (viz. mapka). Areál je vzdálen cca 700 metrů od vlakového nádraží, které v sobotu 3. října nabízí také ideální železnicní spojení. Spěšný vlak 1783 Radhošť vyjíždí totiž z Brna v 7:45 a přijíždí do Bystřice v 9:33 tedy akorát před zahájením turnaje. Přistoupit lze rovněž cestou v Židenicích, Vyškově, Kroměříži či Hulíně. 

Bystřice

K dispozici bude šatna na převlečení, toalety, sprcha, po turnaji bude možné využít služeb zdejšího restauračního zařízení. Další informace o fotbalových turnajích Bobří stopy a Dvou Divochů naleznete zde: http://www.dvadivosi.estranky.cz/clanky/fotbalove-turnaje.html

Přihlášky a kontakt na organizátory: fandafandafanda@seznam.cz, radim.kejik@spjf.cz

Těší se na vás pořadatelé SPJF a SOS dětská vesnička Chvalčov

Vytvořil 2. září 2020 ve 14:35:56 Rolf. Upravováno 2x, naposledy 2. září 2020 ve 14:51:26, Rolf


Diskuze ke článku

2. října 2020, 21:03
Rolf (administrátor)

Pohár již zítra!

se nakonec uskuteční - začátek v 10:00! 

Vložení nového komentáře
*
*
*