iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

XX. ročník poháru BS na Lesné + sportovní odpoledne v Ďolíku!

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

30.4.2018 15:45
Autor: Rolf, Počet přečtení: 415

Obrázek ke článku XX. ročník poháru BS na Lesné + sportovní odpoledne v Ďolíku! Sdružení přátel Jaroslava Foglara vás srdečně zve na již jubilejní XX. ročník turnaje o Pohár Bobří stopy, který se uskuteční v sobotu 26. května 2018 od 10:00 v Brně na Lesné. Hrát se bude jako vždy podle pravidel malé kopané, pokud nemáte své družstvo můžete dorazit jako jednotlivec a přidat se k nějaké partě přímo na plácku.

BSbrno

Sdružení přátel Jaroslava Foglara vás srdečně zve na již jubilejní XX. ročník turnaje o Pohár Bobří stopy, který se uskuteční v sobotu 26. května 2018 od 10:00 v Brně na Lesné. Hrát se bude jako vždy podle pravidel malé kopané, pokud nemáte své družstvo můžete dorazit jako jednotlivec a přidat se k nějaké partě přímo na plácku. Zpravidla hraje každý s každým + odvety, systémem 5+1, popř. 4+1, hrací čas je 2x15 nebo 2x20 minut. Doporučujeme sportovní oblečení a sportovní obuv. 

Program se poté přenese do nedalekého Ďolíku, kde proběhnou další aktivity, jako např. opékání špekáčků, soutěž v ringu, budeme moci zavzpomínat na staré časy atd. 

Těší se na vás pořadatelský tým SPJF - Vojta, Míla a Rolf

LesnáPlánek městské části Lesná, kde se uskuteční fotbalový turnaj (viz. červené kolečko).

Vytvořil 30. dubna 2018 v 15:51:19 Rolf. Upravováno 2x, naposledy 1. května 2018 v 07:07:32, Sova


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*