iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Výtvarná soutěž Kašgar - pomozte nám vytvoři největší sbírku kreslených velbloudů v ČR

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

31.10.2018 23:48
Autor: Nancy Blacketová, Počet přečtení: 100

Protože rok 2019 bude ve znamení objevování Hedvábné stezky (a na táboře po ní budeme putovat), vyhlašujeme před vypuknutím Výzvy Kašgar související výtvarnou soutěž.
 

Soutěž je rozdělena do pěti kategorií. Čtyři z nich jsou rozlišeny podle typu díla, těmito kategoriemi jsou kresba, malba, koláž a plastika. Pátá kategorie nese název "Sbírka velbloudů".

Ve svých dílech můžete zachytit cokoli co se týká Hedvábné stezky. Například putování karavan, dobový obchod nebo žádané zboží, krajiny a města přes která stezka vedla. To je ale jen několik námětů, vaše vlastní nápady jsou rozhodně vítány!

Naopak pro pátou kategorii je téma naprosto jasné - jakoukoli technikou ztvárněte velblouda. Pomozte nám vytvořit co největší sbírku kreslených, malovaných či modelovaných velbloudů, velbloudů realistických i pohádkových, jednohrbých i dvouhrbých, s nákladem i bez něj, malých i velkých.

Každý účastník získá diplom, tři nejlepší v každé kategorii pak různé výtvarné potřeby (například různé barvy a kreslící sady). Na absolutního vítěze navíc čeká speciální cena - grafický tablet. 

Přihlásit se do soutěže může kdokoli, komu ještě nebylo 16 let. Svá díla posílejte do 31. 12. 2018 na adresu SPJF, čili:

SPJF - Bobří stopou
P.O.BOX 245
658 45 Brno

Výtvarná soutěž ale není to hlavní, co pro vás chystáme. Je to jen předzvěst velké Výzvy Kašgar, do které se můžete zapojit od února do května a která nabídne spoutu zajímavých úkolů a překážek.

 

Vytvořila 31. října 2018 ve 23:59:16 Nancy Blacketová. Upravováno 3x, naposledy 5. listopadu 2018 ve 21:15:41, Čáp


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*