iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Večer světel 17. 12. 2020 v Praze se nekoná

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

17.12.2020 12:00
Autor: Menhart, Počet přečtení: 70

Večer světel - animaceS ohledem na nepříznivý vývoj pandemie bylo rozhodnuto o tom, že letošní Večer světel 17. 12. 2020, tedy tradiční setkání široké veřejnosti, se v Praze neuskuteční.
 

Situace s kovidem je špatná a vláda ČR provádí opatření odpovídající 4. stupni ochrany a omezení. Ta situace už nastala, ale vláda na to nechává lidí připravit - např. hospody, aby dopily sudy a dojedly čerstvě zásoby. Svatby, které jsou důležitým mezníkem v životě lidí a rodiny, budou omezený třeba jen na 20 lidí atd.

Opravdu si myslím, že zbytné aktivity, kde se shromažďuje větší počet lidí na jednom místě, by se neměly uskutečnit, protože zbytečně zvyšují pravděpodobnost nákazy -zbytečné nákazy.

Večer světel rozhodně mívá účast přes 50 lidí a je to zbytná akce.

 

K připomenutí výročí RŠ připravilo SPJF a nadace hru ve Stínadlech a tu v této situaci považují jako mnohem lepší oslavu výročí Šípáku než shromažďování se na jednom místě.

Považuji za rozumné a odpovědné, že Pražska pobočka SPJF Večer světel nesvolává (i když to vláda zakazuje až o den později) a dala lidem jinou alternativu v podobě hry ve Stínadlech.

Až do 8. března 2021 je možné se individuálně účastnit této pátrací hry k 80. výročí Záhady hlavolamu v uličkách Starého Města (viz www.rychlesipy.org).

 

Menhart, člen vedení PP SPJF


Barevná animovaná kresba: Petr Molka – Best

Vytvořil 17. prosince 2020 ve 12:26:58 Menhart. Upravováno 1x, naposledy 17. prosince 2020 ve 12:36:55, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*