iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Vánoce Tondy Pírka 2018 v Praze - již 5. ročník !!!

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

7.12.2018 11:59
Autor: Menhart, Počet přečtení: 741

Vánoce Tondy Pírka jsme pojmenovali drobnou charitativní akci členů a přátel Sdružení přátel Jaroslava Foglara. 
Nesměle jsme začali v Pražské pobočce SPJF v roce 2014, ale připojit se můžete i u vás, jako to už udělala třeba Ostrava. 

Podobně jako Rychlé šípy jsme chtěli udělat někomu radost a od roku 2014 nosíme dárečky do Fakultní nemocnice v pražském Motole dětem, které v čase vánočním musí být v nemocnici. Ke každému dárečku přidá SPJF ještě časopis Bobří stopa. 
Dárečky vybíráme po Večeru světel a předem děkujeme za plyšáky, knížky, autíčka, panenky, ježky v kleci aj. 
 

Buďte "Rychlými šípy" i o Vánocích a pořádně se na to připravit můžete již nyní tímto dobrým skutkem. Letos můžete na Večer světel (17. 12. v 17 hodin ke kostelu sv. Haštala v Praze) přinést také staré nepotřebné brýle, které pošleme do Afriky potřebným. 


Ukázka z kresleného seriálu Rychlé šípy, text Jaroslav Foglar, kresba Jan Fischer. Vánoce Tondy Pírka 2018 v Praze: výsledky

Celkem jsme posbírali 33 různých dárků, mezi nimi nechyběly ani foglarovky, které věnovali ocenění úspěšní pátrači po Rychlých šípech v Praze.
SPJF k tomu přidalo 33 ks Bobřích stop a ve středu před Vánocemi byly dárečky doručeny herní terapeutce do Fakultní nemocnice v Motole k rozdělení dětem, které tuto předvánoční dobu musí trávit v nemocnici.


 

Vytvořil 19. listopadu 2018 ve 13:35:28 Menhart. Upravováno 4x, naposledy 9. ledna 2019 ve 22:40:04, Menhart


Diskuze ke článku

9. ledna 2019, 22:42
Menhart (administrátor)

Vánoce Tondy Pírka 2018 v Praze: výsledky

Celkem jsme posbírali 33 různých dárků, mezi nimi nechyběly ani foglarovky, které věnovali ocenění úspěšní pátrači po Rychlých šípech v Praze. SPJF k tomu přidalo 33 ks Bobřích stop... (doplněno pod článek do rámečku).

Vložení nového komentáře
*
*
*