iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Účastníci Memoriálu Jana Tleskače 2019

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

10.3.2019 14:10
Autor: Menhart, Počet přečtení: 38

Obrázek ke článku Účastníci Memoriálu Jana Tleskače 2019Podrobné výsledky Mistrobství světa ve vyjímání ježka z klece - Memoriálu Jana Tleskače, zámečnického účně ve Stínadlech, Praha, veletrh Svět knihy 2019.

Na knižním veletrhu Svět knihy Praha vyjímali návštěvnici ježka z klece na čas. Kdo to zvládl pod 30 vteřin, dostal od albatrosmedia.cz kovového ježka v kleci. 
Sdružení přátel Jaroslava Foglara rozdávalo 80 nejrychlejším soutěžícím kovové hlavolamy.

Po kvalifikaci (poslední v sobotu od 10 do 11) následovalo v sobotu ve 12 hodin velké finále na výstavišti Praha Holešovice. Info na www.mjt.spjf.cz

Memoriál Jana Tleskače, zámečnického učně ve Stínadlech je závěrečnou akci Roku Rychlých šípů, který organizovala Skautská nadace Jaroslava Foglara / Czech Scout Foundation.
Závodí se s modelem výrobce JEŽCIVKLECI.cz

      

Čtvrtek senioři

Memoriál Jana Tleskače. Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece 2019. Praha, 9.5.2019 - dospělí

                 
jméno příjmení přezdívka 1.čas 2.čas   nejlepší čas pořadí  
Jan Fiala st.   0,04 0,04   0,04 1 Mladá Boleslav
Hana Bednářová   1,37 0,06   0,06 2 FF UK
Lucie Tomanová   0,11     0,11 3 Ostrava
Lucie Landová   0,55 0,13   0,13 4 Policejní SŠ Praha
Pamela Doležalová   0,15     0,15 5 Sokolov
Anna Matoušková   0,15     0,15 5  
Tomáš Potůček   0,15     0,15 5 Hvězdá pěchota
Pavel  Schneider Tajlor 3,00 0,15   0,15 5 Bubovice
Vlasta     0,19     0,19 9 Rybitví
Jiří Dlouhý   0,20     0,2 10  
Kristina Korbelová   3,00 0,2   0,2 10 G L. Píky, Plzeň
Adam Točík   0,21     0,21 12 G Dačice
    Menhart 0,23 0,33   0,23 13 Praha
Lucie Klimešová   0,24     0,24 14 Praha 8
Dana  Brzobohatá   0,54 0,27   0,27 16 Zbraslav
Lucie Klimešová   0,24     0,24 14 Praha 8
Martin Knotek   3,00 0,36   0,36 17 Hvězdá pěchota
Markéta Nevařilová   3,00 0,44   0,44 18 G L. Píky, Plzeň
Marek  Vaněk   0,47     0,47 19 Český rozhlas
Zuzana Váchová   0,50     0,5 20 Praha 9
Hedvika     0,53     0,53 21 Pikovice
Jaroslava Klocová   0,55     0,55 22 Praha 5
Alžběta Pucholtová   1,05     1,05 23  
Vladěna Švalbachová   1,14     1,14 24 Albatros Praha
Jakub Suchel   1,19 1,47   1,19 25 Praha 5
Klára Kepková   2,11 1,24   1,24 26 Plzeň
Radka Tichá   1,26     1,26 27  
Jakub Vacek   1,30     1,3 28 G Dačice
Saša Pálenicová   1,35     1,35 29  
Martina Adamcová   1,38     1,38 30  
Tereza Hačlinská   1,40     1,4 31 Sokolov
Martin Marhoul   1,45     1,45 32 Zbraslav
Břetislav Hanzel   2,07     2,07 33  
Jana Krásná   2,20     2,2 34 Praha 
Roman Z.   2,54     2,54 35 Pikovice
Jaroslav Holomý   3,00     3 36 G Dačice
Mikuláš Pešta   3,00     3 36 Rožmitál
Radek Rorar   3,00     3 36  
Zuzana Edlmannová   3,00     3 36  
Miloš Voháňka   3,00     3 36  
Miguel Marías   3,00     3 36 Španělsko, Caceres
Jolanta Masłowska   3,00     3 36 Varšava
Andrea Denešiová   3,00     3 36 Bratislava
Ella Bivačičová   3,00     3 36 Bratislava
Adriana     3,00     3 36  
Ivona Zajíčková   3,00     3 36  
Lucie Dorážková   3,00     3 36  
Ivan Pilný   3,00     3 36 poslanec P ČR
Radek  Nový   3,00     3 36  
František Šimek   3,00     3 36 G L. Píky Plzeň
Tereza Bednářová    3,00     3 36 G L. Píky Plzeň
Nikol Jansová   3,00     3 36 SOŠ Drtinova
Jiří  Stnek   3,00     3 36 Praha
Renata Sakmarová   3,00     3 36 Praha

 

Čtvrtek junioři

  Memoriál Jana Tleskače. Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece 2019, Praha, 9.5.2019 - děti
                   
věk jméno příjmení přezdívka 1.čas 2.čas   pořadí    
13 Markéta Havlíčková   0,43 0,10 0,10 1   ZŠ Tlučná
12 Dominik Herbrick   0,14   0,14 2   ZŚ Masarykova Telč
9 David  Spůra   0,16   0,16 3   Telč
15 Lev Maxa   0,19   0,19 4   ZŚ Dlouhé Lány Praha 6
10 Eliška Machatá   0,20   0,20 5   U  Stadionu, Chrudim 
13 Tomáš Kratochvíl   0,21   0,21 6   ZŠ Barrandov
13 Eliška Staňková   0,22   0,22 7   ZŚ Br. Fričů-Ondřejov
10 Denis Ibegulam   1,00 0,29 0,29 8   Kojetice
12 Matěj Boček   0,29     8   ZŚ Masarykova Telč
11 Jan Faistauer   0,36   0,36 10   ZŠ Květnového vítězstvví
11 Adéla Kodešová   0,41   0,41 11   ZŚ Bíá
6 Vendula Maršíčková   0,43   0,43 12   Okružní, Sokolov
13 Adéla  Bulmanová   1,05   1,05 13   Mohelnice
11 Agáta Štěpánková   1,05   1,05 13   ZŠ Hostouň
13 Robin Novák   1,14   1,14 15   Telč
9 Viktor Janicki   1,18   1,18 16   Nad Kr. Oborou
10 Jonáš Tomiš   1,24   1,24 17   ZŠ Květnového vítězstvví
15 Usup Ramazanoe   2,05   2,05 18   ZŚ Weberova
10 Nikol Karmine   2,07   2,07 19   ZŠ Květnového vítězstvví
14 Franta Buchta   2,21   2,21 20   ZŚ Korunovační
10 Nikita Kuranian   3,00   3,00 21    
8 Šimon Kuranian   3,00   3,00 21   ZŠ Na Beránku
16- Adéla Lustigová   3,00   3,00 21    
10 Guillero Torres Vilík 3,00   3,00 21   Milovice
7 Diego Torres Kubík 3,00   3,00 21   Milovice
14 Vendonika Svobodová   3,00   3,00 21   Telč
11 Nikola Sobová   3,00   3,00 21   Telč
7 Kateřina Bulánková   3,00   3,00 21   Praha Zbraslav
11 Marie Sojáková   3,00   3,00 21   Dubicko
16- Marie Provazníková   3,00   3,00 21   Honice
12 Natálie Havlová   3,00   3,00 21   Telč
10 Roman Rubíček   3,00   3,00 21   Radkov
9 Daniel Frey   3,00   3,00 21   Telč
11 Tomáš Hradec   3,00   3,00 21   ZŠ Květnového vítězství Praha 4
16- Petr Peták   3,00   3,00 21   Milevsko
6 Anna Chystanová   3,00   3,00 21   Praha 8, Ústavní
12 Adam Nedorost   3,00   3,00 21   Telč
16- Dominik Forman   3,00   3,00 21   ZŠ Květnového vítězství Praha 4
12 Petr Ehrlich   3,00   3,00 21   ZŠ Květnového vítězství Praha 4
10 David  Bělský   3,00   3,00 21   Praha 4
10 Natálie Forsterová   3,00   3,00 21   ZŠ Květnového vítězství Praha 4
11 Kryštof Sváb   3,00   3,00 21   ZŠ Květnového vítězství Praha 4
11 Tobiáš Petrák   3,00   3,00 21   ZŠ Květnového vítězství Praha 4
15 Anna Hanušová   3,00   3,00 21   ZŠ nám. Curryových

 

Pátek senioři

Memoriál Jana Tleskače. Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece 2019. Praha, 10.5.2019 - dospělí
               
                 
jméno příjmení přezdívka 1.čas 2.čas  
nejlepší čas
pořadí  
Jan Fiala ml.   0,19 0,04   0,04 1 Mladá Boleslav
Kamila Jungmannová   0,06     0,06 2 Praha
Roman Liščák   0,08     0,08 3 Rumburk
Menhart     0,08     0,08 3 Praha
Karel Melka   1,03 0,13   0,13 5 Plzeň
Karel Melka ml.   0,25 0,16   0,16 6 Plzeň
Milan Teslevič   0,16     0,16 6 Praha
Ivona Zajíčková   0,17     0,17 8 Volarna
Kristýna Rejsková   0,18     0,18 9 Osov
Saša Strnad   0,19     0,19 10 Vyškov
Petr Paine   0,20     0,20 11 Praha
Jaroslav Tomášek   0,37 0,2   0,20 11 Jaroměř
Lukáš Melka   0,23     0,23 13 Plzeň
Lucie Dolejšová   0,27     0,27 14 Praha
Iveta Svobodová   0,29     0,29 15 Vroutek
Klára Pelikánová   0,30     0,30 16 Želetava
Pavel Čech   0,36     0,36 17 Brno
Marek Kult   0,40     0,40 18 Plzeň
Václav Moravec   0,40     0,40 18
Česká televize
Vladislava Sodomková   0,54 1,13   0,54 20 Liberec
Dominik Šnedr   0,90     0,90 21 Brno
Andrej Hálek   1,06     1,06 22 Vlčice
irina Třasáková   1,10     1,10 23 Jaroměř
  Faktorová   1,27     1,27 24  
Jana Krejčí   1,40     1,40 25 Praha
Dandy Máslo , 2,01     2,01 26 Praha
Miroslav Jankovský   2,25     2,25 27
Strupčice
Dagmar Svobodová   2,31     2,31 28 Vroutek
Václav Zdráhal 39 3,00     3,00 29
Prostějov
Franta Mrázek   3,00     3,00 29 Zlonín
Tereza Kostková   3,00     3,00 29 Praha
Mihaela Chlumínská   3,00     3,00 29 Říčany
Pavel Czech   3,00     3,00 29 Opava
Pavlína Hanzlová   3,00     3,00 29  
Karel Stránský   3,00     3,00 29 Praha
Libor Janko   3,00     3,00 29
Nové Zámky
Jaroslav Bažler   3,00     3,00 29
Roztoky u Prahy
Karla Bažler   3,00     3,00 29
Čelákovice
Anka Holanová   3,00     3,00 29 Praha
Štěpánka Kočková   3,00     3,00 29 Praha
Čestmír Kovář   3,00     3,00 29 Praha
Josef Sobík   3,00     3,00 29 Praha
Blanka Chmelařová   3,00     3,00 29
Rožnov pod Pradědem
Kuba Vařeka   3,00     3,00 29 Brno
Věra Houšková   3,00     3,00 29 Praha
Jakub Novák   3,00     3,00 29 Praha
Luboš Kejha   3,00     3,00 29 Zbuzany
Lucie Machartová   3,00     3,00 29 Praha 4
  Trunska   3,00     3,00 29  
Václav Vydra   3,00     3,00 29  
Josef Laufer   3,00     3,00 29  

Pátek junioři

 
Memoriál Jana Tleskače. Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece 2019, Praha, 10.5.2019 - děti
               
                   
věk jméno příjmení přezdívka 1.čas 2.čas   pořadí    
11 Denisa Chalupová   0,08   0,08 1  
Karlovy Vary
13 Kristina Adamová   0,08   0,08 2   Liberec
13 Eliška Mulerová   0,12   0,12 3   Praha 4
7 Damián Payne   0,13   0,13 4   Olešnice
8 Ela Vybíralová   0,14   0,14 5   Praha 6
12 Adam Pártl   0,41 0,15 0,15 6   Stochov
14 Tereza Brožová   0,16   0,16 7   Praha 4
12 Vojta Vlásek   0,16   0,16 8  
Strupčice
14 Eliška Kobrlová   0,17   0,17 9  
Dolní Bousov
10 Adéla Kreuzmannová   0,2   0,2 10   Praha
8 Jaromír Zídek   0,21   0,21 11   Praha
7 Patrik Amazon   0,24   0,24 12   Praha 9
14 Jan Černohorský   0,24   0,24 13  
Dolní Bousov
11 Petra Kindlová   0,24   0,24 14  
Horní Bousov
12 Jiří Melichar   2,27 0,25 0,25 15   Plzeň
8 Jáchym Prachař   0,5 0,25 0,25 16   Tábor
10 Alexandra Hebká   0,26   0,26 17  
Horoměřice
12 Viktor Vepřek   0,33 0,26 0,26 18  
Vikýřovice
12 Marek Skřivan   0,26   0,26 19  
Strupčice
9 Natalie Sklaská   0,27   0,27 20   Praha 3
10 Michaela Kelemenová   1,2 0,27 0,27 21   Praha
11 Karin Mulerová   0,27   0,27 22  
Čelákovice
9 Heidi Danek   0,28   0,28 23  
Drážďany
8 Kryštof Červinka   0,29   0,29 24   Praha
9 Honza Zelina   0,29   0,29 25  
Roztoky u Prahy
14 Pavel Zoufalý   0,29   0,29 26  
Dolní Bousov
12 Samuel Třebský   0,47 0,3 0,3 27  
Vikýřovice
5 Julie Chludimská   0,3   0,3 28   Říčany
8 Natalie Skalická   0,3   0,3 29   Praha 3
11 Michael K.   0,3   0,3 30  
Benátky nad Jizerou
10 Matěj Flégl   0,5 0,35 0,35 31  
Dvůr Králové
10 Petra Badějová   0,35   0,35 32  
Králův Dvůr
10 Fanda Bulfínek   0,4   0,4 33  
Strupčice
8 Laura Listopad   0,42   0,42 34    
11 Klára Bláhová   3 0,53 0,53 35   Nebušice
12 Jan Bystroň   0,55   0,55 36  
Nelahozeves
11 Tomík Adam   1,05   1,05 37   Liberec
13 Karel Holibka   1,07   1,07 38   Bojnice
9 Tomislav Trunška   1,57   1,57 39  
Červený Vrch
9 Tomáš Hartmnn   2   2 40  
Červený Vrch
8 Dan Hora   2,09   2,09 41  
Strupčice
8 Kristýna Kadlecová   2,41   2,41 42  
ZŠ Červený Vrch
8 Anička Vaníčková   3   3 43  
ZŠ Červený Vrch
8 Veronika     3   3 44  
ZŠ Červený Vrch
10 Adéla Hrdá   3   3 45  
ZŠ Červený Vrch
15 Josef Rejsek   3   3 46   Osov
11 Daniel Czech   3   3 47   Opava
11 Jan Krištof   3   3 48   Polička
12 Viktor Liboska   3   3 49  
Roztoky u Prahy
11 Eliška Stránská   3   3 50  
Strupčice
9 Filip Slepička   3   3 51  
Červený Vrch
9 David Caletka   3   3 52  
Červený Vrch
12 Patrik Skalický   3   3 53  
Strupčice
11 Josef Beneš   3   3 54  
Malé Březno
11 Péťa     3   3 55  
Strupčice
11 Štěpánka Anouzová   3   3 56    

Sobota senioři

Memoriál Jana Tleskače. Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece 2019. Praha, 11.5.2019 - dospělí
               
                 
jméno příjmení přezdívka 1.čas 2.čas  
nejlepší čas
pořadí  
Vojtěch Bursa   0,12     0,12 1 Mělník
Zuzana Hejnrychová   0,18     0,18 2
G Petra Bezruče Frýdek Místek
Dagmar Fialová   0,25 0,37   0,25 3
Mladá Bolesla
Barbora Henrychová   1,00     1,00 4
Frýdek Místek
Miroslav Holoušek   2,42 1,35   1,35 5 Turnov
Hana Henrychová   3,00     3,00 6
SPŠ Ostrava
Pavel Hejn   3,00     3,00 6
Horní Bousov

Sobota junioři

 
Memoriál Jana Tleskače. Mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece 2019, Praha, 11.5.2019 - děti
               
                   
věk jméno příjmení přezdívka 1.čas 2.čas   pořadí    
15 Andrea Sivecová   0,13   0,13 1  
G Ústavní, Praha 8
12 Filip Dvořák   0,17   0,17 2  
ZŠ Velká Hleďsebe
10 Pavlína Henrychová   0,18   0,18 3  
ZŠ Nošovice
12 David Dvořák   0,4   0,4 4    
10 Rajmon Třísk   0,45   0,45 5  
Dolní Bousov
13 Zuzana Kucháriková   1,24   1,24 6   G Cheb
10 Michal Štulc   1,39   1,39 7  
Dolní Bousov
9 Eliška Kucháriková   3   3 8  
ZŠ Velká Hleďsebe
9 Hugo Volf   3   3 9  
ZŚ Currie Praha 1



Výsledné pořadí naleznete v přehledu ZDE.

On-line reportáže:

    

Vytvořil 10. května 2019 ve 14:19:48 Menhart. Upravováno 1x, naposledy 11. května 2019 v 17:26:50, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*