iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Šalinění se letos v Brně rozjede už podvanácté

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

5.3.2019 18:30
Autor: Čáp, Počet přečtení: 399

Na teradiční páteční tříhodinový závod v integrované dopravě Jihomoravského kraje vás zve místní pobočka SPJF. Jako každý rok, i letos vyrazí 12. dubna do brněnských ulic přes sto nadšených účastníků neobvyklého závodu a s nimi také vlastní vozidlo vypravené SPJF (tramvaj, vlak nebo… nechte se překvapit)! Registrace k závodu byla právě spuštěna.

Žluté Zelené vesty Vás zvou na 12. Šalinění.

Cílem Šalinění je nasbírat během tří hodin od startu (v 16 hodin v pátek 12. dubna 2019) maximální počet bodů za cestování prostředky veřejné dopravy v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje.

Po čas hry je povoleno se pohybovat pouze prostředky veřejné dopravy, vozidlem Šalinění a pěšky.

Registrace byla právě spuštěna na adrese http://salineni.spjf.cz, kapacita je nejméně 100 účastníků (podle zájmu bude průběžně navýšena).

Sraz účastníků se bude konat v hale železniční stanice Brno-Královo Pole od 15:00, registrace, vysvětlování pravidel a rozdávání podkladů probíhá do 15:45, vozidlo Šalinění vyjíždí s účastníky na trasu v 16:00. Start hry proběhne na neznámém místě z vozidla Šalinění, ukončení bude přesně o tři hodiny později na místě registrace.

Večerní vyhodnocování letos s novým systémem.

Každý účastník obdrží od organizátorů tabulku, do které zaznamenává vlastní tužkou čísla linek a zastávky na své trase, a bloček papírků do označovačů pro kontrolu. Organizační tým má právo rozhodovat ve sporných případech a vyloučit závodníky, kteří poruší pravidla závodu nebo jiné nadřízené předpisy.

V případě zájmu o pomoc s organizací se nám prosím ozvěte na mail jmp@spjf.cz.
 

Vytvořil 5. března 2019 v 18:37:42 Čáp. Upravováno 6x, naposledy 5. března 2019 v 18:45:41, Čáp


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*