iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Podzimní setkání klubů a stopařů - Kašgar

16.9.2018 14:23
Autor: Nancy Blacketová, Počet přečtení: 567

Prožij s kamarády prodloužený říjnový víkend dobýváním a objevováním města Kašgar, jednoho z nejdůležitějších obchodních uzlů na starověké Hedvábné stezce.

Přestože velká dobrodružná výzva ještě nezačala (změřit síly v ní budete moci od února do května), pro všechny kluky a holky z klubů i jednotlivce jsme připravili podzimní setkání na podobné téma, budeme totiž objevovat město Kašgar, jedno z nevýznamějších na stezce.

Pro koho je setkání určeno

Pro všechny kluky a holky, kterým už bylo 6 a ještě nebylo 16 let. Pro každého z vás budeme mít zajímavé úkoly a hry, při kerých se nebudete nudit.

Co se tam bude dít

Po seznámení s ostatními se rozdělíme do malých skupinek, které se vžijí do  obchodních karavan, které poprvé vyrazily na Hedvábnou stezku a dorazily do Kašgaru. Ve městě není nutné jen poznat jeho zákoutí, ale také umět dobře obchodovat a ubránit se nepřátelským karavanám a zlodějům. Od sobotního do pondělního rána vás čekají dva dny bodovaných her (jako na táboře), během kterých se podíváme i na zajímavá místa v okolí.

Kde a kdy to bude

Bydlet budeme na vechtrovně Korno u Srbska (u toho v čechách, u Berounky), na mapce je vyznačena.

Začátek setkání a sraz bude v pátek 26. 10. 2018 večer ve vechtrovně, v případě zájmu se můžeme s některými kamarády domluvit i na dřívějším srazu (třeba v Praze/Plzni na nádraží, pro domluvu srazů volejte Nancy - tel. 608 962 124) a dojet společně.  Konec pak bude v pondělí dopoledne, kdy se společně vydáme na vlak (opět se můžeme dál domluvit).

Kolik to bude stát

Poplatek za akci bude 200 Kč/osoba, v případě, že se nám podaří šikovně hospodařit, vám přispějeme na jízdenku.

Co si vzít s sebou

Karimatku, spacák, dobré boty a oblečení do přírody, přezůvky dobrovolně, jídlo na páteční večer, baterku, rukavice a čepici, zápisník a něco na psaní, láhev na pití.

Kde se dozvím víc

Setkání povede tým vedoucích ve složení - Doubravka Horáková (Doubí), Radka Lenka Janků (Nancy), Petr Čechura (Ilič) a Jiří Kalina (Čáp). Neváhejte napsat dotaz do komentářů pod tímto článkem nebo zavolat na telefon 608 273 894 (Doubí), pro domluvu společné cesty na/z setkání na 608 962 124 (Nancy). 

Těšíme se na vás :)

Vytvořila 16. září 2018 v 03:07:19 Nancy Blacketová. Upravováno 9x, naposledy 17. září 2018 ve 21:32:25, Čáp


Diskuze ke článku

21. září 2018, 07:04
Ježek

přesně!

No, tak - nějaký ten pátek asi ještě bude SPJF existovat.

I když, jak by řekl klasik - cirkus je věčný!
21. září 2018, 00:06
Čáp (administrátor)

Pepin

Tak SPJF ještě nějaký ten pátek existovat bude. Osobně bych se nebránil sázce, že bude existovat déle než nějaký ten Pepin nebo Lolin :-D

20. září 2018, 05:34
Pepin

Nudíte se?

Vstupte do SPJF a můžete kandidovat do jeho vedení! Je to hlavní z výhod členství!!!

Neváhejte a využijte příležitosti, dokud SPJF ještě existuje!
19. září 2018, 08:37
Sova (administrátor)

Paráda

Jsem rád, že se po delší době opět koná tradiční podzimní (chcete-li potáborové) setkání! Bez něj to totiž nikdy nebyl pravý podzim!

Vložení nového komentáře
*
*
*