iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Nabízíme poslední volná místa na letním táboře našeho oddílu Wakantanka u řeky Bečvy

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

23.6.2023 13:40
Autor: Soki, Počet přečtení: 306

Jako každoročně pořádá náš 6. oddíl Bobří stopy Wakantanka dětský stanový tábor pro děti od 6 do 15. let. Zdravý pobyt v krásné přírodě je spojen s rekreací, vycházkami, sportováním, posezením u táboráku a samozřejmě hraním mnoha zajímavých her. Toto všechno se prolíná se zábavnou a napínavou celotáborovou hrou. Letos se tábor koná v termínu 29.7. – 12.8. 2023.

Vytvořil 23. června 2023 ve 13:41:21 Soki. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*