iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Na Muně již s elektřinou i teplou vodou. Uděláte tam svou akci?

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

28.10.2018 21:09
Autor: Sova, Počet přečtení: 839

Obrázek ke článku Na Muně již s elektřinou i teplou vodou. Uděláte tam svou akci?Základna SPJF v Mikulovicích u Jeseníka disponuje po sedmi letech rekonstrukcí připojením k elektrické síti a vlastní vodou ze studny. Tu lze navíc ohřát v připojeném bojleru. Charakter stavby se tak zcela změnil a skýtá nyní zázemí pro jakýkoliv typ akcí. Uspořádáte tam tu svou?

Třetí říjnový víkend roku 2018 se na Muně uskutečnila grilovačka (více viz tato pozvánka na iKlubovně) spojená s pracovním víkendem. Během něho se šikovným pracovníkům podařilo zprovoznit před několika lety vyvrtanou studnu a napojit vodovod na bojler, který tak stavbu zásobuje teplou vodou.

Společnost ČEZ také po několika letech od podání žádosti dokončila připojení našeho objektu číslo 36 k elektrické síti, místo hlučné elektrocentrály se tak při pracovních i nepracovních akcích může roztáčet elektroměr.

Základna se tak posunula do nové etapy své existence. Nyní již není nehostinným místem bez známek civilizace, je pravým opakem! Pokud tak uvažujete, kde uspořádat svou příští akci SPJF, Muna je jasnou volbou. Aktuálně činí cena pronájmu celého objektu 40 Kč/os/noc + spotřebovaná elektřina.

Romain, Honza a fotící Čáp zapojují čerpadlo do studny. Sova se jen připletl na fotku.Romain, Honza a fotící Čáp zapojují čerpadlo do studny. Sova se jen připletl na fotku.

Grilovačka se nakonec kvůli počasí odehrála uvnitř. Pohostili jsme také kamarády z T.O. Kamarádi.Grilovačka se nakonec kvůli počasí odehrála uvnitř. Pohostili jsme také kamarády z T.O. Kamarádi.

Další pracovníci mezitím doomítali vstupní chodbu. Tato místnost se tak blíží svému dokončení.Další pracovníci mezitím doomítali vstupní chodbu. Tato místnost se tak blíží svému dokončení.

Už svítíme! Muna je nyní již nepochybně krystalické dobro!Už svítíme! Muna je nyní již nepochybně krystalické dobro!

Vytvořil 28. října 2018 ve 21:27:29 Sova. Upravováno 2x, naposledy 28. října 2018 ve 21:31:15, Sova


Diskuze ke článku

1. listopadu 2018, 01:00
Čáp (administrátor)

Vánoce na Muně

A pokud by někdo ze členů SPJF neměl s kým trávit letošní Vánoce, přijměte mé pozvání na sváteční Munu. Od soboty 22. do pondělí 26. prosince tu můžeme společně trošku pracovat, něco si upéct, ozdobit stromeček uvnitř i nějaký živý venku pro zvířátka a přes francouzské okno sledovat, jak venku padá sníh (nebo svítí sluníčko). Zásoby s sebou, do civilizace je odtud daleko!

1. listopadu 2018, 00:57
Čáp (administrátor)

Muna je a bude k dispozici pro pořádání víkendových akcí a táborů všem členům SPJF za symbolické nájemné. Proto neváhejte a zamiřte za Jeseníky do kouzelného kraje, který u nás málokdo zná.

29. října 2018, 10:14
Menhart

Budiž světlo

- tak se oddělil Boží svět od temnoty a pak násladovalo vše ostatní. Světlo je dobré pro Munu i pro spolek.
Ať se nám daří vnášet třeba jen záblesky světla do tmy kolem nás.
Díky za Munu.
29. října 2018, 00:09
Nancy Kalinová

Gratuluju!!!

Jste šikulkové!!!
Vložení nového komentáře
*
*
*