iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Výtvarná soutěž Kašgar - pomozte nám vytvoři největší sbírku kreslených velbloudů v ČR

31.10.2018 23:48
Autor: Nancy Blacketová, Počet přečtení: 817

Protože rok 2019 bude ve znamení objevování Hedvábné stezky (a na táboře po ní budeme putovat), vyhlašujeme před vypuknutím Výzvy Kašgar související výtvarnou soutěž.
 

Soutěž již skončila, právě probíhá vyhodnocení.Soutěž je rozdělena do pěti kategorií. Čtyři z nich jsou rozlišeny podle typu díla, těmito kategoriemi jsou kresba, malba, koláž a plastika. Pátá kategorie nese název "Sbírka velbloudů".

Ve svých dílech můžete zachytit cokoli co se týká Hedvábné stezky. Například putování karavan, dobový obchod nebo žádané zboží, krajiny a města přes která stezka vedla. To je ale jen několik námětů, vaše vlastní nápady jsou rozhodně vítány!

Naopak pro pátou kategorii je téma naprosto jasné - jakoukoli technikou ztvárněte velblouda. Pomozte nám vytvořit co největší sbírku kreslených, malovaných či modelovaných velbloudů, velbloudů realistických i pohádkových, jednohrbých i dvouhrbých, s nákladem i bez něj, malých i velkých.

Každý účastník získá diplom, tři nejlepší v každé kategorii pak různé výtvarné potřeby (například různé barvy a kreslící sady). Na absolutního vítěze navíc čeká speciální cena - grafický tablet "Wacom Intuos S Bluetooth CTL-4100WLK" 

Přihlásit se do soutěže může kdokoli, komu ještě nebylo 16 let. Svá díla posílejte do 20.1. 2019 na adresu Iliče (jednoho z organizátorů), čili:

Petr Čechura
Sokolovská 19
323 00 Plzeň

Výtvarná soutěž ale není to hlavní, co pro vás chystáme. Je to jen předzvěst velké Výzvy Kašgar, do které se můžete zapojit od února do května a která nabídne spoutu zajímavých úkolů a překážek.

Výtvory, které zatím dorazily

Sbírka velbloudů


  Veronika Oulická (15 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Vendula Janů (9 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Valentýna Leskovjanová (8 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Rozárie Masková (10 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Jaroslav Vozniak (9 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Eliška Podlezová (9 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Elen Belková (8 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart

  Štěpánka Řeháková (15 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Simona Kapusňáková ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Šárka Kapusňáková (13 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Nikola Kroupová (13 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Kristýna Königová (15 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Jaroslava Macečková (15 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart

  Blanka Hellerová (13 let) ze ZŠ a MŠ Kynžvart


  Olda Čížek ze ZUŠ Nejdek


  Pavel Topilnyckyj (10 let) ze ZUŠ Nejdek


  Barbora Šebestová (9 let) ze ZUŠ Nejdek


  Lucie Lindová (11 l ze ZUŠ Nejdek


  Barbora Simonková ze ZUŠ Nejdek


  Kristýna Sekotová (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Tereza Zhřívalová ze ZUŠ Nejdek


  Štěpán Pávek (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Daniel Štefan (9 let) ze ZUŠ Nejdek


  Anna Dejlová (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Jana Ilečková (9 let) ze ZUŠ Nejdek


  Vojtěch Trtík (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  SImon Veselík (13 let) ze ZUŠ Nejdek


  Jarmila Horvátová (13 let) ze ZUŠ Nejdek


  Jakub Viktorin (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  Lada Ilečková (13 let) ze ZUŠ Nejdek


  Daniela Ilečková (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Štefanie Harabišová (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Anna Kováčová (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Monika Voláková (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  Fanda Horák (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  Pavel Soukup (11 let) ze ZUŠ Nejdek

  Johana Šprocová (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  Rozálie Šprocová (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  Jan Částka (12 let) ze ZUŠ Nejdek

    Tomáš Bršťák (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Jan Částka (12 let) ze ZUŠ Nejdek


  Markéta Kloubková (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Adéla Beluczová (11 let) ze ZUŠ Nejdek


  Markéta Hejtmanková (11 let) ze ZUŠ Nejdek

  Zuzana Šuláková (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Zuzana Bukoujanová (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Vít Štastný (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Veronika Polčíková (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Veronika Frolková (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Vendula Krejčí (14 let) ze ZŠ Halenkov


  Tomáš Michut (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Tomáš Chromela (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Tereza Slivoníková (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Tereza Krejčí (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Tereza Koláčková (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Tereza Baronová (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Tadeáš Orság ze ZŠ Halenkov


  Tadeáš Orság (9 let)


  Simona Novosadová (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Šárka Vraželová (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Robim Čotek (9 let)


  Radim Pončík ze ZŠ Halenkov


  Radim Kopecký (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Radek Chromela (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Petra Koňaříková (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Petr Maňák (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Pavel Christ (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Patrik Fojtík ze ZŠ Halenkov


  Nikola Vítková ze ZŠ Halenkov


  Nikola Václavíková ze ZŠ Halenkov


  Nikola Řepková (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Nikola Pekařová (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Neznámý autor ze ZŠ Halenkov


  Nela Pálová (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Nela Chovanecká ze ZŠ Halenkov


  Natálie Orságová (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Natálie Jašková ze ZŠ Halenkov


  Natálie (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Michaela Kopecká (14 let) ze ZŠ Halenkov


  Matyáš Malík (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Matěj Kulčák (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Martin Žárský (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Martin Přikryl (14 let) ze ZŠ Halenkov


  Martin Hladký (14 let) ze ZŠ Halenkov


  Markéta Žárská (9 let) ze ZŠ Halenkov


Markéta Koňaříková (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Marek Nevola (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Marek Koňařík (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Lukáš Orság (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Lukáš Christ (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Lukáš Bugala (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Lucie Jochcová (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Lucie Chromčaková (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Lucie Dokoupilová (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Leona Chromčaková (9 let) ze ZŠ Halenkov


Kristýna Polášková (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Kristýna Kocourková (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Klára Šuláková (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Klára Milena Belgrano (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Josef Kopecký (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Johana Mlousková (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Jiří Holčák (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Jiří Dokoupil (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Jaroslav Maňák (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Jana Koňaříková (13 let) ze ZŠ Halenkov


 Jakub Jan Kupčík (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Jáchym Gambas ze ZŠ Halenkov


  Gabriela Maňáková (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Gabriela Gambasová (9 let) ze ZŠ Halenkov


'  František Šulák (14 let) ze ZŠ Halenkov


  František Šesťák (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Eva Mrnuštíková (11 let) ze ZŠ Halenkov


  Emma Tydlačková (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Emma Polášková (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Emílie Podzemná (9 let) ze ZŠ Halenkov

  Elizabet Fujerová (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Eliška Merková (12 let) ze ZŠ Halenkov


  Eliška Klímová (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Eliška Hořelková (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Daniel Orság ze ZŠ Halenkov


  Bětka Černotová (8 let) ze ZŠ Halenkov


  Barča Orságová (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Anna Volčíková (14 let) ze ZŠ Halenkov


  Anna Tydlačková (9 let) ze ZŠ Halenkov


  Aneta Kopecká (13 let) ze ZŠ Halenkov


  Adam Opálka (14 let) ze ZŠ Halenkov


  Tomáš brhel ze Strážnice


  Anna Brhelová ze Strážnice


  Abigail Kolmačková (13 let) z Chrudimochromů (klub Rychlé tygřice)


  Ester Kolmačková (8 let) z Chrudimochromů (klub Rychlé tygřice)


  Valentýna Lešnerová (9 let) ze ZŠ Očovská


  Tereza Tučíková (8 let) ze ZŠ Očovská


  Samuel Snoha (9 let) ze ZŠ Očovská


  Ondřej Veselý ze ZŠ Očovská


  Ondřej Pávka ze ZŠ Očovská


  Nina Drábková (8 let) ze ZŠ Očovská


  Nikola Kocourková (9 let) ze ZŠ Očovská


  Natálka Němčková (8 let) ze ZŠ Očovská


  Matěj Pelíšek ze ZŠ Očovská


  Lucie Poláčková (9 let) ze ZŠ Očovská


  Lili Langerová (9 let) ze ZŠ Očovská


  Libor Plašek (9 let) ze ZŠ Očovská


  Jiří (9 let) ze ZŠ Očovská


  J. Vašulka (9 let) ze ZŠ Očovská


  Dominik Haluška ze ZŠ Očovská


  David Kempný (9 let) ze ZŠ Očovská


  Adéla ze ZŠ Očovská


  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka

  Neznámý autor z Mateřské školy Pomněňka


  Aneta Novotná z Domova Mačkov


  Anna Křížová z Domova Mačkov


  Barbora Šilunková (9 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Božena Frková z Domova Mačkov


  Dana Lakatoš z Domova Mačkov


  Eliška Nejedlá (10 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Ivana Dominika Hořejší (11 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Jakub Šťepánek (12 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Jan Klíma (4 roky) ze Základní umělecké školy Březnice


  Jana Lafová z Domova Mačkov


  Jana Strnadová z Domova Mačkov


  Kamila Nováková z Domova Mačkov


  Kateřina Bělková (10 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Kateřina Geregová (12 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Klára Hašková (9 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Kristýna Kadlecová z Domova Mačkov


  Lenka Jedlíčková (12 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Leona Hrubá z Domova Mačkov


  Ludmila Horáková (12 let) z Kopřivnice


  Magdalena Fenclová (5 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Marie Kornoušková z Domova Mačkov


  Marie Štichová z Domova Mačkov


  Martin Svozil (8 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Miluše Bauerová z Domova Mačkov


  Miroslava Orctová z Domova Mačkov


  Natálie Lišková (10 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Natálie Pacltová (13 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Nela Chalupná (9 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Pavel Pavlík (10 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Petr Fencl (9 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Petr Pavlík (6 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Petra Boudová z Domova Mačkov


  Petra Němcová z Domova Mačkov


  Simona Pavlíčková z Domova Mačkov


   Štěpánka Šťastná (11 let) ze Základní umělecké školy Březnice


   Tea Ottová (11 let) ze Základní umělecké školy Březnice


   Tereza Šinkulová (12 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Tomáš Novák z Domova Mačkov

  Věra Miková z Domova Mačkov                               

  Vladimír Richter z Domova Mačkov        


  Zlatoslava Hrachovcová (6 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Žofie Peterová z Domova Mačkov


  Zuzana Kašíková (10 let) ze Základní umělecké školy Březnice


  Zuzana Klímová (4 roky) ze Základní umělecké školy Březnice

Kresba

  Abigail Kolmačková (13 let) z Chrudimochromů (klub Rychlé tygřice)


  Hana Marková (15 let) z Boskovice 
zde se omlouvám za divný ořez z pravé strany, skener mi to jinak nevzal - Ilič

Koláž


  Emma Šambergrová (9 let) ze ZUŠ Nejdek

Vytvořila 31. října 2018 ve 23:59:16 Nancy Blacketová. Upravováno 44x, naposledy 29. ledna 2019 ve 20:25:33, Ilič


Diskuze ke článku

20. ledna 2019, 22:45
Ilič (administrátor)

Jak se říká, neříkej "hop", dokud nepřeskočíš

Den poté, co jsem psal o 75 vebloudech, se mi jich ve schránce objevilo více jak jednou tolik! Objeví se zde v nejbližších dnech. :-)

17. ledna 2019, 23:35
Nancy

Račte se podívat...

...na sbírku velbloudů a další příspěvky do výtvarné soutěže Kašgar!
17. ledna 2019, 23:12
Ilič (administrátor)

Soutěž za tři dny končí...

a my tu už máme přesně 75 velbloudů! Bude to konečný výsledek nebo přibydou další? Pořád ještě máte čas, protože termín platí pro datum odeslání :-) 

Vložení nového komentáře
*
*
*