iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Hledáme Rychlé šípy také v Neratovicích

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

4.12.2016 13:13
Autor: Menhart, Počet přečtení: 1733

Letos mezi města, kde se hledají Rychlé šípy, přibyly také středočeské Neratovice. Pátrací hru zde organizuje skautské středisko Lišák Neratovice, z.s.

V roce 2016  od 1. do 17. prosince mohou pátrači hledat Rychlé šípy v životní velikosti také v Neratovicích. Pravidla hry jsou podobná jako třeba v Praze - nalézt, vyfotografovat nebo namalovat a odeslat organizátorů. Podrobněji to je uvedeno na www.skaut-lisak.com/blog/2016/12/01/hledame-rychle-sipy-v-neratovicich/
Důkaz svého nálezu, nejlépe i s popisem průběhu pátrání a kontaktem, je třeba poslat do 20. prosince elektronickou poštou na rychle.sipy@skaut-lisak.com nebo vhodit do poštovní schránky na klubovně skautského střediska Lišák (u dopravního hřiště).
Úspěšní hledači budou, včetně jejich fotografií a obrázků, zveřejněni na stránkách www.skaut-lisak.com a obdrží odměnu v podobě upomínkové placky Rychlých šípů.
Nejrychlejší se mohou těšit i na jiné věcné ceny, které si mohou převzít v den vydávání Betlémského světla 24. prosince od 10:00 do 13:00 v klubovně střediska Lišák.
Před zahájením akce propagovali neratovičtí skauti tuto hru na předvánočním jarmarku, kde u jejich stánku Rychlé šípy stály společně s pravidly.
 
Ilustrace převzaty z skaut-lisak.com
Vytvořil 4. prosince 2016 ve 14:12:27 Menhart. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

2. ledna 2017, 19:44
Kečup

pozdrav

Ahoj Menharte, zdraví Kečup z Rakouska: jan.behunek@gmail.com
22. prosince 2016, 07:18
Menhart (administrátor)

Hledáme Rychlé šípy

Umístění RŠ v Neratovicích neleznete na www.iklubovna.cz/pohlednice, kde jsem svůj nález po Večeru světel zveřejnil. 

Jak dopadlo Hledání RŠ v jiných městech? 

Kromě Neratovic, Kutné Hory se hra letos hrála ještě v Brně, Hodoníně, Olomouci a Praze. Zatím informace o nálezech na http://hledamers.spjf.cz/ chybí.

Vložení nového komentáře
*
*
*