iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Foglarovská prázdninová pátračka mezi regály Městské knihovny v Praze

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

4.8.2017 00:05
Autor: Menhart, Počet přečtení: 417

Zažijte prázdninovou pátračku v knihovně s Jaroslavem Foglarem! Nebojte se, hlubokými lesy vás vodit nebudeme, ale pokud si chcete zapátrat, zkuste to pěkně v suchu a bez nástrah divoké přírody v hlavní budově Městské knihovny v Praze! Hledat budete Velké Ulčovky.

Jaroslav Foglar letos slaví 110. výročí narození a ve spolupráci se Sdružením přátel Jaroslava Foglara knihovna připravila v prostorách Ústřední knihovny prázdninovou pátračku na motivy knih Jaroslava Foglara. Co to obnáší? Princip je jednoduchý, stačí najít 16 soutěžních karet a sesbírat 23 písmen, která dají dohromady foglarovský citát. A v dětském oddělení si pak můžete vyzvednout malý suvenýr. 

POZOR! Pátračka začíná v pondělí 7. srpna 2017, jakmile skončí letní uzavírka a bude trvat do konce prázdnin. Info ZDE.

Odkazy z Velkých Ulčovek (QR čtvercové kódy) odvádějí hráče na ukázky textů foglarovek zde na iKlubovně. Jednou týdně je zde postupně zveřejňujeme, ale stránky fungují i když ještě nejsou vidět a tím mají hned při zveřejnění už vyšší počet čtení. - Tolik na vysvětlenou.

Pokud máte zájem se zapojit do druhé šestnáctky Velkých Ulčovek, jejich nabídka vyjde ve Zpravodaji SPJF na konci srpna a pak se objeví i na iKlubovně.

 

Vytvořil 3. srpna 2017 ve 23:36:33 Menhart. Upravováno 3x, naposledy 11. srpna 2017 v 00:15:07, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*