iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Dlouhodobá hra: současnost a budoucnost

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

20.3.2013 21:43
Autor: Sova, Počet přečtení: 2503

V dlouhodobé hře pro kluby nastalo v posledních týdnech mnoho zvratů a nečekaných událostí. Ty z vás, kteří ji nehrají, pozveme v předstihu na tu příští, která sice začne až 1. října, ale oplatí se na ni počkat!Úkoly páté a šesté etapy hry nyní plní bodovací tabulky všech klubů. Aktivita všech zúčastněných klubů se v posledním měsíci rapidně zvýšila. Aktuálně nejvyššího počtu bodů dosahuje Společenstvo kočičích šípů, konkrétně 305! Rozhodující jTomáše však poloha na mapě - vzdálenost k cíli cesty.
Až do dnešního dne se o první dvě pozice přetahovaly kluby Rejnoci a Společenstvo kočičích šípů, Rejnoci však dnes vstoupili na cílové pole a stali se tak vítězi dlouhodobé hry Dhaulagiri v kategorii do 18 let!
Ostatní kluby pokračují ve hře, výherce v hlavní kategorii do 15 let ještě pořád není znám a stále se bojuje i o další pozice v kategorii do 18 let. V kategorii do 15 let aktuálně okupuje Aktuální poloha klubůprvní příčku klub Plzeňští Piráti.
Na stránce splněné úkoly můžete zhlédnout ta nejpovedenější hlášení, která dorazila v průběhu hry do redakce. Na stránce řešení úkolů naopak najdete řešení tzv. omezených úkolů, které bylo možné plnit pouze do stanoveného data.
Dlouhodobka bude ukončena 31. května, pokud se dříve nepodaří všem klubům dorazit do cíle cesty.

 1. září 2013 vypukne úplně nová dlouhodobka, jejíž téma a ani další podrobnosti vám sice nyní neprozradíme, ale prozradíme aspoň novinku v organizaci celé hry. Celá osmiměsíční hra bude rozdělena do čtyř etap, přičemž bude možné se zúčastnit libovolného počtu těchto etap. Po každé z nich proběhne samostatné vyhlášení výsledků. Kdo tedy preferuje kratší hry a nechce se mu hrát až do května, přijde si na své!

 

Vytvořil 20. března 2013 ve 21:56:24 Sova. Upravováno 1x, naposledy 24. března 2013 v 19:36:11, Sova


Diskuze ke článku

21. března 2013, 21:21
Sova (administrátor)

Jelen

Ahoj Renčo, ano, je pravdou že bodově po většinu hry a i nyní vedly a vedou Spokoši, ovšem určují kritérium v pořadí je poloha na mapě, takže zvítězili Rejnoci (čky) i když mají méně bodů než Spokoši. Byl to věru výkon, o čemž svědčí tak včasné vítězství :)

21. března 2013, 21:05
Renca (administrátor)

Jelen

Gratuluji vítězům! Jsem z toho ale trochu jelen - neboť jsem dlouhodobku docela pečlivě sledovala a v bodech mi přijde, že vedly SpoKoŠi, ale asi to věčně se smějící holky z Plzně na konec rozjely a zvítězily tedy ještě skoro 2 měsíce před řádným ukončením dlohodobé hry ;-).

Na Lesní škole jsem měla možnost vidět všechna hlášení do dlouhodobky - myslím, že jste všichni odvedli kus práce, která se opravdu povedla, snad vás to těší a těšíte se na tábor či klubovní setkání!

Vložení nového komentáře
*
*
*