iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

10. schůzka

6. února 2009, 12:58

V historii našeho klubu je to desátá schůzka. A na této kulaté schůzi jsme řešili úkoly do dlouhodobky Karakum.

Např.: Kde je nejvyšší budova (veřejně přístupná) v nejbližším okolí?
Martin přišel s tím, že nejvyšší veřejně přístupná budova v našem okolí je radnice v Ostravě. A tak jsme se domlouvali a radili kdy tam pojedeme. Dále jsme probírali úkol: najít nějaký starý dokument v nějaké staré budově. Martin navrhoval, abychom jeli do "Ostravy-Kunčiček", prý je tam strará továrna. A tak jsme zase diskutovali, domlouvali se a radili kdy tam pojedeme, vlezeme tam, něco najdeme, vylezeme a zase pojedeme domů.
Další projednávaný úkol byl, že prskavkama máme udělat číslo 2009 a vyfotit to. Martin říkal, že by to mělo být co nejdříve, protože se už prodlužuje den. Pak jsme trénovali uzly. Kontroloval nás Ivan a přitom načapal Martina, jak některé uzly nedělá dobrým způsobem. Pak jsme dostali na rozluštění šifry. Potom odešel Roman. A s Martinem jsme nainstalovali přístroj na zachytávání vody. A pak jsme šli domů.
Zapsal Adam
Vytvořil 22. dubna 2013 ve 12:59:45 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.