iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Princeznovská oslava

14. listopadu 2018, 18:40
Z kroniky klubu KBS Rychlé TygřiceLogo klubu KBS Rychlé Tygřice

Protože nás všechny minulá slavnost moc bavila, rozhodly jsme se uspořádat další...

Kdy? 2. 11. 2018, pátek, asi od šesti do sedmi hodin

Kdo? Gaila, TeaBea, Orel, Kolibřík a Sloník

Proč? protože nás všechny minulá slavnost moc bavila :-)

Nevím sice jak pro ostatní holky, ale pro mě byl minulý pátek nejlepší ze všech našich výprav, oslav a všemožných (i nemožných) her, co jsme kdy v klubu podnikly. A myslím, že i holky to bavilo, a tak jsme se s Gailou rozhodly, že od teď budeme pro družinku Tygřat každý pátek vymýšlet a chystat různé podobné slavnosti.

A tak jsme celý týden promýšlely aktivity, které se hodily k našemu novému tématu: Princeznovské oslavě.

Trochu nám to zkomplikoval fakt, že byly podzimní prázdniny a náš pondělní sraz se musel zrušit. Naštěstí jsme se ale sešly ve středu, dohodly a nakoupily vše potřebné a už se jen těšily na pátek, co tomu řeknou holky.

Konečně bylo šest hodin. Uklidily jsme stoly a já a Gaila jsme spěšně všechno nachystaly, na talíře naskládaly sušenky, do misky nasypaly bonbóny Vexta, uvařily čaj a převlékly se do šatů, protože když Princeznovská oslava, tak pořádná a se vším všudy. Pak jsme se chvilku zdržely, jelikož ta zlobidla utekla a schovala se na zahradě. (Nalákaly jsme je na sladké dobroty…).

Nejdříve jsme jim rozdaly šaty a korunky. Když se nastrojily, ukázaly jsme jim, jak se správně zachází s vějíři a Gaila naučila Kolibříka a Orla tančit valčík (u toho jsme se hodně nasmály).

Následovala stavba princeznovského paláce z BeBe sušenek, kousků nakrájené tatranky, bonbónů Vexta a párátek. Holkám to šlo moc dobře i když některé osoby si snědly většinu „stavebního materiálu“ a pak i palác…no, hlavně že jim chutnalo…

Doufejme, že se nám to příště opět takhle krásně vydaří!

Napsala: princezna TeaBea

Vytvořila 14. listopadu 2018 v 18:43:19 Gaila. Upravováno 2x, naposledy 30. května 2019 v 19:26:38, TeaBea