iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

1. novinky našeho klubu Bílí Tygři

22. září 2013, 12:23
Z kroniky klubu Bílí TygřiLogo klubu Bílí Tygři

Ahoj Všichni, po nějakém čase se Vám opět hlásím s novinkami z dění našeho klubu. Co je nového webových stránkách našeho klubu? Jak jsme si užili náš letní příměstský tábor? Co připravujeme na nový Klubový rok? Informace o stavu členstva v našem klubu… Nakonec přidám důležité informace jak nás můžete kontaktovat… Také můžete hlasovat v anketě... A mnoho dalších a užitečných věcí nejen o našem klubu to vše se dozvíte v tomto článku…

Máme nové webové stránky zobrazíte je kliknutím na odkaz. Na nových stránkách se dozvíte všechny důležité informace i reportáže z našich akcí či schůzek. Dále je tam kniha návštěv kde nám můžete zanechat vzkaz. Do budoucna plánujeme web rozšířit o jednoduchý chat.

Na IKlubovně máme též webovou stránku zobrazíte jí kliknutím na odkaz. Také zde najdete všechny důležité aktuality. Na IKLUBOVNĚ také najdete super chat kde je pořád živo. Opět připomínám, že nedělní sleziny na chatu budou opět pokračovat. Již zítra 22.9.2013 od 20:00se na všechny budeme těšit na všechny chataře.

Stav členstva našeho klubu je výborný, hlásíme jeden přírůstek. Celkem máme pět členů což je velmi pozitivní.

Další informace se týkají akcí připravených na tento klubový rok. Náš klub naplánoval hodně akcí na tento rok. Zatím zveřejníme termíny jen na první klubové pololetí tzn. od září  2013 do února 2014.

Jak jsme si užili klubový tábor?  Náš první tábor považuji za úspěšný a doufám, že příště to bude o hodně lepší.Účastníci: všichni členové klubu – Vingl, Profesor, Cipísek, Adam.V úterý jsme měli vycházku po zajímavých místech Tachova. Taky jsme měli táborák. Ve středu jsme jeli na společný výlet do Plané u Mariánských Lázní navštívili jsme hornické muzeum a rozhlednu na Bohušově vrchu.Ve čtvrtek jsme měli volněji sešli jsme se až odpoledne a hráli jsme stolní hry a pak jsme se koukli na film a přespali u nás v klubovně. V pátek jsme se probudili a šli jsme na vycházku  a pak začalo pršet tak jsme v klubovně koukali na film. V sobotu jsme úspěšně našli poklad a udělali úžasný táborák.

A nakonec informace o tom jak nás můžete kontaktovat…

 

Kontaktní adresa je:                                    Kontaktovat nás můžete také po internetu

372. KBS Bílí Tygři TC  www.iklubovna.cz/lide/honsig

Karel Honsig ml.                                           redakceBT@seznam.cz

Bělojarská 1471                                           nebo na tel. č.: +420 724 478 552

347 01 Tachov

Nakonec ještě připomínám, že již dnes a pak každou následující neděli ve 20 hodin se na Vás budeme těšit na chatu klubovny.

Na konec ještě přidávám anketu :

Nezapomeňte hlasovat hlasování skončí 29.9.2013 ve 23:59

%%%anketa-14%%%

Záznam nebyl nikdy upravován.