iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

SPJF v Brně uspořádá 4. ročník městské hry Stínadla», registrace už běží

19.4.2021 23:09
Autor: Sova, Počet přečtení: 1097

Obrázek ke článku SPJF v Brně uspořádá 4. ročník městské hry Stínadla», registrace už běžíDalší ročník oblíbené městské hry Stínadla» (Stínadla tudy) začne v Brně v sobotu 1. května. Zavede hráče do tajemných uliček a na méně známá místa, přinese zajímavé úkoly a tajemný příběh. To vše letos navíc doplněno nepřekonatelnou vizuální identitou od Pavla Čecha.

Městskou hru Stínadla» uspořádá SPJF v Brně už počtvrté. Těší se velkému zájmu veřejnosti, prozatím poslední ročník hrálo v roce 2019 více než dva tisíce lidí. Účastnit se může každý bez rozdílu věku a to buď sám nebo v týmu. Registrace už byla spuštěna na webu www.stinadlatudy.cz.

Hra bude probíhat od 1. do 30. května 2021. Kdykoliv v tomto období je možné vyrazit do ulic a hru (klidně i na několik částí) hrát. Hráče čekají stanoviště na zajímavých místech se stínadelskou atmosférou, doplněná interaktivními úkoly a tajemným příběhem. Zapojíte se a pokusíte se vypátrat sirotka, který se ztratil ve Stínadlech?

Plakát Stínadla 2021

Letos navíc s organizátory navázal spolupráci i brněnský malíř a ilustrátor Pavel Čech. Propůjčil tak hře nejen vizuální identitu, ale jeho příběhy inspirovaly také samotný herní příběh a narazíte na něj i při dalších příležitostech.

Účastnický poplatek letos činí 50 korun za osobu. Po registraci obdržíte emailem informaci o začátku hry (nejdříve však 1. května) a pak je to jen na vás. Stanete se také součástí letošního velkého stínadelského příběhu?

ZAREGISTROVAT SE DO HRY

 

Vytvořil 19. dubna 2021 ve 23:16:53 Sova. Upravováno 2x, naposledy 19. dubna 2021 ve 23:20:53, Sova


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*