iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Nahlašujte akce pod hlavičkou SPJF v roce 2020

2.1.2020 23:41
Autor: Sova, Počet přečtení: 991

Budete v roce 2020 pořádat akci pod hlavičkou Sdružení přátel Jaroslava Foglara? Tábor, výpravu, výstavu, stínadelskou bitvu či jen víkendové setkání? Nahlašte ji co nejdříve pořadatelské komisi a získáte řadu výhod! Akce bude zveřejněna ve webovém kalendáři akcí SPJF a propagována našimi dalšími komunikačními kanály.

Už nyní vás - pořadatele akcí - prosíme: Pošlete nám seznam akcí, které budete v roce 2020 pod hlavičkou SPJF pořádat! Pokud tak učiníte, vaše akce budou hned zkraje roku zařazeny do webového kalendáře akcí SPJF, ojedinělého zdroje všeho, co se v SPJF šustne.

Z tohoto seznamu budou v průběhu roku rovněž vypichovány akce k propagaci dalšími kanály SPJF, především na sociálních sítích, v pravidelném emailovém zpravodaji členské základně atd. Rovněž tímto nahlášením automaticky splníte povinnost nahlášení akce, pokud na ni plánujete žádat dotaci ze zdrojů SPJF (výše příspěvků pro rok 2020 zatím není známa).

Akce posílejte předsedovi pořadatelské komise na email martin.vertesi@spjf.cz v tomto formátu: Název akce, datum konání, místo konání, pořadatel (člen, pobočka, oddíl aj.), kontakt na organizátora, web (nepovinné), krátký popis, předběžný zájem o dotaci na akci (ano/ne/nevím; není závazné).

Uspořádej akci!

V roce 2019 se uskutečnilo více než 30 nahlášených oficiálních akcí SPJF, samozřejmě pak také spousta dalších menších akcí klubů, oddílů, poboček či jednotlivců. Pokud jste některou z těchto akcí pořádali, děkujeme a těšíme se na další foglarovské akce v roce 2020! S dotazy či průběžnými akcemi se samozřejmě můžete obracet celý rok na pořadatelskou komisi SPJF na emailu výše.

Vytvořil 2. ledna 2020 ve 23:46:24 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*