iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Vychází unikátní kniha Vladimíra Prokopa ILUSTRÁTOŘI DOBRODRUŽSTVÍ

2.10.2017 10:39
Autor: tendruhejvojta, Počet přečtení: 4465

Obrázek ke článku Vychází unikátní kniha Vladimíra Prokopa ILUSTRÁTOŘI DOBRODRUŽSTVÍPřední český znalec dobrodružné ilustrace, autor monografií Zdeňka Buriana, Gustava Kruma či Jaromíra Vraštila připravil ve spolupráci s nakladatelstvím Toužimský a Moravec zásadní publikaci nazvanou Ilustrátoři dobrodružství, ve které bude možno vedle ukázek děl nalézt bohaté informace o autorech více či méně zapomenutých. Nakladatel Michal Moravec zve všechny zájemce hned na tři akce spojené s vydáním knihy.

1.  Beseda a křest knihy Vladimíra Prokopa ILUSTRÁTOŘI DOBRODRUŽSTVÍ, která se bude konat v pátek 13. října od 17 hodin v pražském knihkupectví Neoluxor, na Václavském náměstí 41. Bude za účasti autora publikace.
 
     2,  Beseda o knize a autogramiáda Vladimíra Prokopa, která proběhne v sobotu 14. října v 13.30 hod. ve Štramberku, v Kulturním domě na Náměstí. 
 
 
     3,  Autogramiádu Vladimíra Prokopa ku příležitosti vydání titulu ILUSTRÁTOŘI DOBRODRUŽSTVÍ na Knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě, v sobotu 21. října od 11.30 hod., v KD Ostrov. 
     Na všechny tyto události Vás autor i já srdečně zveme! 
     Zároveň ale bychom rádi využili této příležitosti a všem těm, kteří podpořili vydání publikace o ILUSTRÁTORECH a vlastně si jí tím předplatili, ji bychom na jakékoli z těchto tří akcí rádi předali. Prosíme proto, pokud to víte, kam přijdete, o potvrzení akce a místa. Všem ostatním budeme posílat knihu poštou.
     
     Za nakl. Toužimský & Moravec
     Michal Moravec
Vytvořil 2. října 2017 v 10:52:48 tendruhejvojta. Upravováno 2x, naposledy 2. října 2017 v 10:56:13, tendruhejvojta


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*