iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

První soutěžní otázka Karavany snů

21.9.2013 17:43
Autor: Čáp, Počet přečtení: 2247

Obrázek ke článku První soutěžní otázka Karavany snůKaravana snů navštívila 21. září 2013 Havířovsko. Den začal soutěžním dopolednem v Těrlicku, rodišti slavného pana Květáka. Po úspěšném začátku jsme se přesunuli do nedalekých Albrechtic, kde jsme si nejprve dali dort a pak už jsme s účastníky běhali na skákacích botách, gumovém laně a tanečních podložkách, stříleli z luku, vytahovali ježka z klece a malovali na sklo. Nyní tedy přinášíme prví soutěžní otázku pro ty, kteří se některé z akcí zúčastnili.

Kadý den, kdy Karavana snů jezdí po českých zemích, vyjde na iklubovně jedna otázka. Ti, kteří se zúčastnili soutěží na místě, můžou zkusit odpovědět na následující otázku a vyhrát tak knížku Maják uctivačů ginga.

Co není namalované na karavanu?

a) bobr,

b) vlajka,

c) medúza,

d) hrnek.

Odpovědi posílejte uživateli jménem Roman pomocí funkce pošta v sekci Můj účet po registraci zde na iklubovně do neděle 22. září 2013. Ověření vám přijde jako pošta opět poštou zde na iklubovně. Pokud si nebudete vědět rady, napiště nám na mail kbs@spjf.cz nebo přímo do komentářů pod tento článek, nepiště ale do komentáře odpověď - všichni ostatní by ji viděli!

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

22. září 2013, 08:26
verunecka5 (přihlášený)

:)

:)
Vložení nového komentáře
*
*
*