iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Přání do nového roku 2017

30.12.2016 19:13
Autor: Menhart, Počet přečtení: 1959

Česká rada dětí a mládeže právě vyhlásila nejskvělejší video v rámci organizací ČRDM v roce 2016. Snad video dostane do kolen i vás - jak záběry, tak i muzika.

Samozřejmě život není o blbnutí a radosti z nepohody, ale najít na překážkách a nepřízni to dobré, nevěšet hlavu a radovat se z každé chvilky na světě - to je super a přeji to do dalšího roku všem čtenářům iKLubovny. 

V revizní komisi zrovna řešíme, jak může naše SPJF fungovat, když nemáme od listopadu předsedu a místopředsedy a výkonný výbor. Tedy toto video je i pro nás velmi inspirativní. :-)

Vytvořil 30. prosince 2016 v 19:29:04 Menhart. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

5. ledna 2017, 12:31
Poslední Velký Vont

Světlo

No, když člen vedení SPJF napíše: "Do té doby případné nutné záležitosti budou vyřizovat jako bývalí členové výkonného výboru a současně členové nového vedení Vojta Hanuš a Miloš Vraspír." a pak člen Revizní komise napíše, že: "Provizórium také žádné není", pak si čtenář a náhodný návštěvník jistě udělá obrázek o situaci v SPJF sám. Aniž by mu kdokoli - cokoli vysvětloval :)

Buďme svorni!
- Žlutá je barva naše!
Nevyzraďme nic, co víme!
- Mlčenlivost chrání nás!
4. ledna 2017, 22:02
Menhart

ad Světlo

Ono je to tak, že jsme asi byli V RK přehnaně aktivní a řešili něco, co vlastně nenastalo. :-)

Na VH si prý nové Vedení určilo, kdy bude porada a pověřili se (zvolili) zástupci, kteří budou za SPJF jednat, ale zápis z toho se už nerozeslal (byly ty Vánoce) a na konci roku, když jsem informaci poptával, tak všichni někde byli a z kusých informací jsem se "opotil" a začal situaci řešit ve světle stanov. A povzdechl si i zde na iKlubovně. :-)

Už se to vyjasnilo, tak Krizmen i VVont na Moravě může zůstat v klidu. Jede se dál i v dešti i v půlmetrových závějích...

Vlastně ještě poznámka:
Představitelé SPJF (Vedení) jsou vesměs všichni aktivní (řekněme z deseti devět) a rozhodně nevrhají na SPJF špatné světlo.
Že je málo ochotných členů pracovat v tomto orgánu vrhá spíše špatné světlo na členy, ale už při psaní stanov jsme řešili, že foglarovská 13 je na počet členů Vedení hodně a číslo je nereálné k počtu členů SPJF. Padaly návrhy 9 lidí a škoda, že to neprošlo.

Provizórium také žádné není - SPJF normálně funguje, jen nestihlo zveřejnit zápis z porady na VH a vysvětlení odložení volby předsedy mi přijde logické a správné.
Toť vše. Zdar
4. ledna 2017, 15:54
Kosta (administrátor)

Poslední dřistálku.

Ty co si říkáš poslední Velký Vont. Tebe neučili doma slušnosti. Když už kritizuješ, tak ses mněl napsat pravé jméno nebo přezdívku a né se krýt za nějakého Velkého vonta a nebýt srab.Nebo se tak stydíš za své názory? Kdes byl když se volilo vedení do SPJF? Mněl jsi možnost jít do vedení taky a né blbě kecat nebo psát. Takové kecky mám nejraději. Nebuď srab a pojď to říct novému vedení do očí. Máme poradu 14. - 15. 1. v Brně v klubovně SPJF....

4. ledna 2017, 14:18
Poslední Velký Vont

Světlo

Myslím, že nikdo nevrhá na SPJF víc špatné světlo, než sami jeho představitelé. Nejenže nedokázat postavit plnopočetný vedení, ale dva měsíce být v provizoriu - to už mluví samo za sebe.
3. ledna 2017, 10:08
Kosta (administrátor)

Pro Krizmena.

Vedení se s časových důvodů ( a taky s toho důlvodu že na volbu VV by zůstalo jen málo členů vedení) rozhodlo na Valné hromadě udělat volbu předsedy a místopředsedů až na své poradě 14. - 15. ledna. Do té doby případné nutné záležitosti budou vyřizovat jako bývalí členové výkonného výboru a současně členové nového vedení Vojta Hanuš a Miloš Vraspír. Situace okolo výkonného výboru byla řešena a bude dořešena.

Jedno přání - jakékoliv věci co b mohlo jen trochu zavánět špatným světlem, prosím řešme někde jinde, a´t to nevhazuje špatné světlo na naše Sdružení - Hynui. Viléme, Jarmilo...Menharte. 

Čest práci všem..

Vše dobré v roce 2017 přeje Kosťa

3. ledna 2017, 08:43
Krizmen (administrátor)

Vedení SPJF

Mezi řádky čtu, že dosud není zvolen předseda ani místopředsedové SPJF? Může prosím někdo ze zvoleného Vedení SPJF objasnit tuto nejasnou situaci? Kdo v tuto chvíli jedná jménem sdružení? 

31. prosince 2016, 15:33
Kosta (administrátor)

PF 2017

Chtěl bych popřát všem členům SPJF, příznivců, klubistům no prostě všem Bobříkům dobrý start do nového roku 2017, hodně zraví a mnoho úspěchů jak v soukromém životě tak i v činnosti kterou děláte. Rozloučím se známpu foglarovskou větou: Alvarez potřebuje statečné a silné. Kosťa

Vložení nového komentáře
*
*
*