iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

LeMans 3. ročník - vyhlášení výsledků

16.2.2023 14:41
Autor: Menhart, Počet přečtení: 446

Obrázek ke článku LeMans 3. ročník - vyhlášení výsledků

Přátelé, kamarádi,

včera, 15. února proběhla poslední etapa 3. ročníku závodu LeMans 24 dní.

Někomu se dařilo víc, někomu méně. Do závodu vstupovaly, jako vždy,  různé vnější vlivy. Nemoci, školy v přírodě, prázdniny, lyžařské zájezdy, putování v místech, kde nebyl mobilní signál... (Patrně nejvzdálenějším cvičícím byl Pad z Menhartova týmu FB, který cvičil v Izraeli - foto viz příloha.) 

Tým FB se účastnil závodů Le Mans 24 společně s Hochy od Bobří řeky v roce 2023  již potřetí. V týmu jsou někteří členové SPJF, ale i známá a "neznámá veřejnost", kterou jsme sehnali na facebooku nebo přemluvili mezi svými kamarády a známými. Následující řádky jsou určeny právě pro členy týmu FB.

Po Menhartově vsuvce v rámečku pokračujeme Milanovým textem pro účastníky závodu:

A samozřejmě, nebylo lehké ani poprat se s vlastním pohodlím, touhou na všechno se vykašlat. Chtěl bych poděkovat všem, kteří si hledali cesty, jak nesnáze překonat, nepodlehli vlastní lenosti a projevili týmového ducha.

 

Speciální poděkování patří vedoucím týmů a dalším dobrovolníkům, kteří pomáhali se zapisováním výsledků. Za ty dlouhé hodiny u počítačů, obvolávání liknavých závodníků i povzbuzování k nejlepším výkonům. Z vlastní zkušenosti vím, jak nevděčný je to úděl čekat do pozdních nočních hodin na hlášení, které nepřijde nebo marné urgování bez odezvy. LeMans není jen o výkonech, ale stejnou měrou o týmovém duchu a zodpovědnosti a v tom je jeho velký význam.

 

Jak to tedy dopadlo:

1. 

tým PK 

198.845 bodů

2.

tým HOBŘ

188.420 bodů

3.

tým FB    

165.333 bodů

4.

tým HC Smíchov

162.945 bodů

5.

tým Modrá střelka

158.848 bodů

Kromě týmů cvičilo několik sportovců (zejména dospělí, kteří se již "nevešli")

 

celkem jsme odcvičili

dřepů

308.525

kliků

151.822

lek-sedů  

95.582

                                   

Co dál ?

Každý rok se závodníci rozdělí do tří skupin.

Největší skupinu tvoří ti, kteří s úlevou kvitují, že už je po všem a věnují či nevěnují se jiným sportovním aktivitám.

Ve druhé skupině jsou ti, kteří chtějí nově získaný potenciál pravidelného cvičení nějak využít a špekulují, jak.

Ve třetí, nejmenší skupině jsou ti, kteří změnu uskuteční. Soutěž je nakopla. Pozorují zlepšení. Pokračují dál třeba s jinou kombinací cviků, ale pravidelné každodenní cvičení se jim stane samozřejmostí. Pokud v každém ročníku pomohla soutěž několika účastníkům k pravidelnému cvičení, je to jistě skvělý počin.

 

Po prvním ročníku jsme chtěli udělat setkání s nějakou společnou terénní hrou, pak nám do toho zase vlítnul Covid.

 

Měli byste zájem to uskutečnit v letošním roce ?
Nechali bychom to na září, možné termíny jsou 9. 9. nebo 23. 9.

Toto je dotaz především na šéfy týmů. Poraďte se, napište. Hra by byla sobotní, odpolední v Prokopském údolí v Praze. Sešli bychom se třeba ve 13 hodin a následovala by velká hra v terénu. Smysl by to mělo tak pro 30 a více lidí.

Pro mimopražské bychom zajistili v případě zájmu přespání ze soboty na neděli v rodinách, pár skalních by mohlo přespat v naší klubovně na Žižkově, hledali bychom ještě další možnosti. V neděli dopoledne by mohla být pro zájemce prohlídka Prahy.

 

Na stránkách s výsledky závodu

https://pd-hobr.cz/le-mans-24-dni-3-rocnik-2023/

jsou také odkazy na sestavy jednotlivých týmů. Pokud budete mít zájem vytisknout pro svůj tým pamětní listy, prohlídněte, prosím, zda jsou fotografie správně ke jménům přiřazeny a pošlete mi  případné chybějící fotografie. Pokud nebudete chtít pro váš tým pamětní listy vytisknout, napište mi, abych se s tím nedělal zbytečně.

 

Přeji Vám hodně zdaru

Za oddíl Hochů od Bobří řeky

Milan

Spolek Pražská Dvojka - Hoši od Bobří řeky 

Sídlo: Křížkovského 1582/3, Praha 3 - Žižkov, Klubovna: Kubelíkova 48, Praha 3 - Žižkov
Tel:  774 222 026,  e-mail: oddil@pd-hobr.cz

Vytvořil 16. února 2023 ve 14:55:09 Menhart. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*