iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Bratrstvo 2 se rozjíždí

14.9.2004 00:53
Autor: Soki, Počet přečtení: 2368

Tak je tu již ta dlouho očekávaná a odkládaná chvíle, kdy se spouští druhý díl naší internetové hry Bratrstvo. Co můžete ve hře čekat? O čem vlastně jě?

.:. Bratrstvo2 je pokračováním internetové hry Bratrstvo. V této hře se každý hráč stává součástí tajemné organizace Bratrstvo, kterou vytvořili kluci a holky jisté městské čtvrti. Cílem hry je být co nejlepším hráčem a povznést svou ulici k vítězství. Ten nejlepší z nejlepších hráčů pak má šanci na to, být zvolen Velbratrem a řídit Bratrstvo v dalším věku hry.

.:. Na nic už nečekej, ponurá zákoutí prastarých uliček i jejich tajemství už na tebe čekají. Je nejvyšší čas pokusit se změnit kolo dějin.Legenda ke hře

.:. Téměř zapomenuta byla pradávná chlapecká a dívčí organizace Bratrstvo. Tajemné spolky, volby Velbratrů a Velké rady ulic, to vše by asi smyl čas nebýt velkých událostí posledního roku, které opět zažehnuly plamínek ve zvláštních povahách obyvatel této prastaré městské Čtvrti. Opět se v nich probudila hrdost, jejich uzavřenost ke zbytku města, rivalita jednotlivých ulic, ale i soudržnost celku.

.:. Rozhodnutí rady města o zboření většiny budov, zasypání mlýnského náhonu a přebudování celé čtvrti v moderní obytnou zónu probudilo zašlou slávu Bratrstva. Kluci a holky z této čtvrti se začali zajímat o osud svého domova. Opět bylo třeba zvolit si svého vůdce a radu, spojit své síly a vystoupit otevřeně proti zničení čtvrti.

.:. Rivalita jednotlivých ulic však byla velice silná. Předháněly se vzájemně. Čím více se vědělo o dávné organizaci, tím více se projevovala hrdost jednotlivých ulic. Objevy z dob starého Bratrstva se staly vzácnými relikviemi po kterých všichni prahli. Staré kroniky tajných spolků, talismany a odznaky rady, to vše se náhle stalo středem zájmu a zdrojnicí prestiže a obdivu.

.:. V dobách největšího zoufalství z postupného bourání Čtvrti, začaly jednotlivé ulice budovat model staré zástavby, aby alespoň zachytily původní vzhled svých uliček. Všichni se zajímali o historii domů, dvorky, podzemí, staré opevnění. jednotlivé ulice vysílaly své zástupce na radnici města s protesty proti bourání, ale vše bylo marné. Jedině absolutní jednota a dobrý vůdce v čele mohou dát Čtvrťi ještě naději.


Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 6x, naposledy 6. července 2011 ve 21:38:21


Diskuze ke článku

26. září 2004, 21:46
Dynastar

Napsal jsem neco o Bratrstvu do Estopy!
16. září 2004, 08:23
Kopírák

Huraaaaaaaa, konecne je to tady!!!
15. září 2004, 19:43
Ufounek

Už jsem se nemohl dočkat, Soki, díky
Vložení nového komentáře
*
*
*